منچستریونایتد در ژانویه گل های خط میانی و موضع دونی ون بیک در آینده را امضا کرد

منچستریونایتد در ژانویه گل های خط میانی و موضع دونی ون بیک در آینده را امضا کرد


منچستریونایتد قرار است بعد از ظهر شنبه در ورزشگاه کینگ پاور به لیگ برتر بازگردد – اما مسائل دیگری در دستور کار قرار دارد.

آینده Donnie van de Beek و اولدترافورد او همچنان یک موضوع داغ است ، به خصوص پس از حذف بازیکن سابق آژاکس از آخرین تیم هلند.

تصمیم لوئیس فن خال ، سرمربی سابق یونایتد در شرایطی بود که بازیکنان کمبود شدید داشتند.

ون دبیک که تنها در چهار فصل حضور در لیگ برتر در اولین فصل خود – پس از 35 35 میلیون انتقال از Eradivis – در 14 بازی در سه بازی جداگانه بازی کرده است.

اما آیا باید چیزی قبل از پنجره نقل و انتقالات ژانویه به آن جبهه داده شود؟

یونایتد بیانیه ای سه جانبه از قصد خود را در بازار تابستان امسال منتشر کرد. امضای قرارداد با جیدن سانچو و رافائل با بازگشت احساسی کریستیانو رونالدو.

با یک چشم به پنجره نیم فصل ، چندین نام بزرگ با باشگاه ارتباط برقرار می کنند ، به خصوص در خط میانی دفاعی “مشکل ساز”.

در آخرین جلسه پرسش و پاسخ خود با حامیان ، ساموئل لوکرست ون بیک ، نویسنده ارشد منچستر یونایتد ، به وضعیت و بسیاری از موضوعات دیگر اشاره کرد.

در اینجا نکات برجسته این بحث وجود دارد …

س :ال: آیا فکر می کنید اوله Gunner Solskjr در نهایت برخی از تاکتیک های خود را تغییر داده و آماده شکستن خط میانی دفاعی مکفورد می شود؟ ما قبلاً اخباری در مورد آن دیده بودیم ، اما تا کنون چیزی تغییر نکرده است.

SL: من تعجب می کنم که آیا او در حال حاضر سعی در ایجاد تغییر تاکتیکی دارد؟ این خطرناک است-وقتی این بازی پیش می آید-نمی توانید او را به خاطر ماندن با 4-2-3-1 سرزنش کنید. اما کارکنان باید تغییر کنند. همانطور که قبلاً گفتم ، راه حل های داخلی برای امتحان وجود دارد ، اما Solskjr نقاط کوری با برخی بازیکنان دارد ، به این معنی که آنها به زمین می دوند و ظاهر آنها مانند سقوط از روی تپه (راشفورد) است.

س :ال: آیا فکر می کنید در صورت تداوم فقر در این آخر هفته ، شغل سولسکجر ایمن است؟

SL: بستگی به این دارد که چقدر فقیر است و چقدر طول می کشد. اگر یونایتد به نحوی در چهار بازی بعدی خود در لیگ شکست بخورد ، شغل او ایمن نخواهد بود. فکر نمی کنم تعجب آور باشد که یونایتد از روحیه هواداران برای دیدارهای بین المللی در ماه نوامبر خوشش بیاید.

اگر این کار را نکنند ، برای Solskjr مشکل ایجاد می شود.

س: آیا فکر می کنید یونایتد در ژانویه به سراغ هافبک دفاعی می رود؟ اگر آن دانی ون بیک برود.

SL: اگر تنها راهی باشد که می تواند یک هافبک را در راه جذب کند – وام دادن به آنها هنوز مزیت چندانی برای خرید بازیکن هافبک به آنها نمی دهد. در زمانی که پوگبا هنوز (به طور علنی) درباره آینده پوگبا تصمیم نگرفته است ، تعجب آور خواهد بود اگر آنها یک هافبک دفاعی را پیدا کنند که بازی را تغییر می دهد.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، راه حل های داخلی وجود دارد که می توان آنها را امتحان کرد ، خواه McTomin Hold Millfielder یا حتی در سه خط هافبک ون دو بیک ، ماتیچ را به طور کارآمد تری بچرخانید و غیره.

س: فرد در 10 اکتبر برابر کلمبیا در لیست قرمز بازی کرد ، آیا می تواند مقابل لستر به میدان برود؟

SL: سولسکر مجبور بود در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی توضیح دهد که فرد به آمریکای جنوبی رفته است. خیر به نظر می رسد سولسکر سعی کرده بهانه ای برای شروع فرد بیاورد ، اما او را مقابل لستر آغاز کند.

من معتقدم فرد کاملاً واکسینه شده است ، بنابراین نباید آخر هفته آنجا باشد.دونی ون بیک در این فصل تنها 141 دقیقه برای منچستریونایتد بازی کرده است.

س: درباره نحوه رفتار اوله با ون دی بیک گیج شده ام. بسیار شخصی به نظر می رسد آیا از چیزی غیر از تاکتیک توضیحی آگاهی دارید؟ به نظر من او در برخی مدلها جایگزین قدرتمندتری نسبت به فرد است.

SL: من دیروز در مورد ون دی بیک دو قطعه نوشتم تا وضعیت او را توضیح دهم و “چرا او را امضا کردند؟” به احتمال زیاد سعی کنید به س weeklyال هفتگی پاسخ دهید. من صادقانه فکر نمی کنم یک مسئله شخصی وجود داشته باشد-اما او گفت که بهترین انتخاب سومین انتخاب بود و سلسله مراتب یونایتد گفت که سولسکر تنها در شرایط بدتر می تواند با هدف انتخاب دوم موافقت کند. بنابراین ممکن است کارت وی از ابتدا علامت گذاری شده باشد.

او در حین تمرین در حال تماشای تمرین او در گادانسک ، تند و فصیح صحبت می کرد ، اما شما به سختی آن را با شروع بازی می بینید. وقتی ون دی بیک شروع به کار کرد ، عملکرد مناسبی ارائه نداد. او سال گذشته در ساوتهمپتون عملکرد خوبی داشت اما هفته بعد فاجعه ای را مقابل ساوتهمپتون رقم زد. این جام به وستهام نادر رسید.

آیا در ماه ژانویه ون د بیک را نگه داری یا می فروشید؟ نظر خود را در قسمت نظرات زیر بنویسید.

دیگر هافبک ها به وضوح وفادارتر هستند و به نظر نمی رسد که هافبک لیگ برتر سولسکجر فان دبیک را دوست داشته باشد. اگر می تواند بماند ، آیا باید ساختمان را تغییر دهد و ون دی بیک را در تغییر ساختمان جا دهد؟ نه ، اما مربی ای که ون دی بیک به آن اعتماد دارد این تغییر را ایجاد می کند.

او در بازی مقابل یانگ بویز و وستهام با احترام بازی کرد و پس از دو شکست خانگی بدون شروع مقابل ویلر یا اورتون ، این یک میخ دیگر بر تابوت او بود – غیبت بعدی وی از ویارئال در موارد تشدید شده.

در خبرنامه United ما ثبت نام کنید تا هرگز به روزرسانی های اولدترافورد را از دست ندهیدفصلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *