“من برای این کار آموزش ندیده ام”: کارکنان وزارت آموزش و پرورش برای کارکنان کم به مدارس نیویورک فرستاده شده اند.

"من برای این کار آموزش ندیده ام": کارکنان وزارت آموزش و پرورش برای کارکنان کم به مدارس نیویورک فرستاده شده اند.


وقتی شهردار بیل دی بلاسیو فرمان استفاده از واکسن کووید -19 را برای همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش صادر کرد ، وی تأکید کرد که این شهر منابع کافی برای پر کردن موقعیت های خالی اضطراری 1800 کارمند غیر واکسینه شده در مدارس دولتی را دارد.

بخشی از این برنامه استقرار کارکنان DOE در مدارس ، همراه با هزاران معلم جایگزین و کارکنان مرکزی – کار در دفاتر اداری بود.

دی بلاسیو گفت که واسطه های واگذار شده دارای تجربه و مجوز آموزشی برای کار با دانش آموزان در کلاس درس هستند.

“هزاران معلم جایگزین با تجربه آماده همکاری با ما هستند. بدیهی است که این اولین کاری است که باید انجام شود ، اما این درست است که کارکنان میانی دارای هزاران مربی ، مربیان معتبر هستند و در صورت نیاز می توانند به وظایف مختلف بپردازند. “

با این حال ، برخی از کارکنان طبقه متوسط ​​هستند که هیچ تجربه آموزشی ندارند. ارین کوچر ، یکی از کارکنان اداری مرکزی ، روز دوشنبه به یک مرکز آموزشی اصلی در بوک کلینگ مامور شد ، تا دفتر معمول خود را در نزدیکی Tweed Court ، دفتر مرکزی آموزش و پرورش در منهتن جایگزین نکند.

کوچر ، که به عنوان مدیر آموزش و پرورش ویژه در مدارس معتبر فعالیت می کند و هرگز در کلاس درس کار نکرده است ، گفت: “من هیچ تضمینی برای کار با کودکان ندارم.

کوچر می گوید: “بنابراین وقتی من روز دوشنبه به مرکز پیش از K رسیدم ، قطعاً در این فکر بودم که به نیروهای امنیتی در انجام وظیفه میز و یا چیزی در آشپزخانه کمک کنم.” او می گوید: “و اساساً ، من در بسیاری از کلاس های شناور (حرفه ای) حرکت می کنم ، اغلب با بچه های سه ساله کار می کنم.”

از 15 اکتبر ، سه نفر از اعضای گروه کوچک او به مدارس اعزام شده اند و کوچور گفت دو نفر دیگر از همکاران تلاش می کنند تا کل تیم را کار کنند.

سخنگوی DOE گفت که حدود 1000 کارمند مرکزی این هفته در مدارس مستقر شده اند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی Doe روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اکثریت قریب به اتفاق آنها دارای مجوز ، عنوان و تجربه آموزشی هستند.” “برای کسانی که نمی کنند ، آنها پشتیبانی اداری ، نظارت اضافی و موارد دیگر را ارائه می دهند.”

واکسن DOE تصریح می کند که کارکنان باید حداقل یک دوز واکسن را قبل از شروع روز مدرسه در 4 اکتبر دریافت کرده باشند یا با مرخصی بدون حقوق یا تعلیق با بیمه درمانی استعفا دهند. این فرمان پس از چندین چالش حقوقی و اتحادیه ها که شهر را مجبور به اعطای معافیت های پزشکی و مذهبی کردند ، این هفته به اجرا درآمد.

O’Hanlen از DOE گفت که تا روز چهارشنبه ، 95 of از تقریبا 148،000 کارمند این بخش واکسن را انتخاب کرده اند. از 78،600 معلم DOE ، 96 or یا 75،500 واکسینه شدند. از 23.400 متخصص که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کنند ، 93 or یا 21.600 واکسینه شده اند.

با این حال ، این دستور به این معنی بود که هزاران معلم واکسینه نشده و امدادگران به دلیل غیبت در این هفته به سر کار نرفتند ، که می تواند دانش آموزان با نیازهای ویژه را تحت تأثیر قرار دهد.

پائولت هیلی ، عضو شورای شهر برای آموزش و پرورش ویژه ، گفت که پسرش لوکاس باید از طریق DOE حرفه ای و گفتار درمانی دریافت کند.

هیلی گفت: “آنها یک ایمیل از طریق کلاس درس Google ارسال می کنند و آنها را می کشانند تا سایر کلاس ها را در وب سایت های دیگر پوشش دهند و این هفته نمی توان آنها را درمان کرد.”

جادوگری که با تئو ، پسر هفت ساله جسیکا واوارکا در مدرسه بروکلین کار می کرد ، به او گفت که این هفته به سر کار بر نمی گردد.

پسرش سرانجام روز پنجشنبه به کار جدیدی اختصاص داد ، اما تئو ، که به دلیل این ناآرامی نیازهای ویژه ای دارد ، چند روزی است که حمایت مناسبی از جمله وعده های غذایی معمولی دریافت نکرده است. در عوض وورکا او را در خانه نگه داشت.

ویورکا گفت: “کارهای کوچکی (متخصصان) برای فعال سازی مناسب زندگی کودک و دسترسی به آموزش به هیچ کس اطلاع ندارند.” “و چگونه می تواند اینطور باشد؟ به خصوص وقتی کارکنان میانی پایین می آیند؟ چگونه آنها با بچه ها آشنا می شوند؟”

کمبود کارکنان مدرسه همچنین به معنای تغییرات لحظه آخری در معلمان DOE است که همکاران مجدد یا غایب را پوشش می دهند.

کری مک کورمک ، که در کلاس های یازدهم و دوازدهم سمینارهای شغلی و کالج در آکادمی شرق برانکس برای آینده تدریس می کند ، گفت: “هر روز ما چند نفر را بیرون می آوریم و افراد را تحت پوشش قرار می دهیم. “ما یک معلم داشتیم – در یک مرکز پزشکی – چند و بیشتر خوابگاه – بنابراین در حال حاضر دو معلم داریم که کلاس های او را پوشش می دهند. از آنجا که او معلم ریاضی است ، چند کلاس اضافی او را انتخاب کرده اند. ”

مک کورمک می افزاید: “آب همه کم شده است.”

کوچور گفت که به دلیل دستور واکسیناسیون ، چهار نفر از کارکنان خود را در مرکز آموزشی اصلی که به آن مامور شده بود از دست داد.

او می گوید: “معلمان قطعاً به کمک نیاز دارند ، فقط در کلاس درس دست های اضافی دارند.” “اما به دلیل موارد زیاد … من می خواهم مطمئن شوم که هیچ کودکی آسیب نبیند. برخی از کودکان نیاز به توجه ویژه دارند و من برای این کار آموزش ندیده ام. ”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *