من به شما هشدار دادم، دوباره می گویم، و هرگز فراموش نکنید که واقعاً کولتر کیست!


من همیشه فکر می کردم کولتر همان کسی است خودشیفته بدخیم که ایدئولوژی سیاسی آن شبیه اهرمی است که توسط بادهای غالب اپورتونیسم هدایت می شود.

آه، چقدر این سالها در پرنده بزرگ نگهدارنده عزیز گذشت. او تمام تلاش خود را کرد تا واگن کوچک عجیب و غریب خود را به اندرو بریتبارت، راش لیمبو، شان هانیتی، مارک لوین و حتی بیل اوریلی متصل کند – اما هیچ رسانه خبری جرات پیشنهاد پیشنهادی برای او را نداشت. همیشه ساقدوش عروس، هرگز عروس، اوه، ان؟ در مورد ترک شما در محراب صحبت کنید!

بنابراین، وقتی او این جسارت را داشته باشد که اعلام کند ترامپ تمام شده است، جای شوکه نیست!

“نیازی به مکیدن دونالد ترامپ نیست، او انجام داد”

اوه، این احمقانه نیست. او با حیله گری از تاکتیک های چپ استفاده می کند و کاملاً آگاه است که مبارزه با مهاجران غیرقانونی و مهاجرت به او اعتبار فوری نزد جناح راست محافظه کار می دهد. او این کار را کرد، در حالی که از دستکش های رامنی و کریس کریستی حمایت می کرد! ممکن است اضافه کنم که هیچ یک از آنها در مرز افراطی نیستند. اما منفی‌های آسان، همانطور که من آنها را توصیف می‌کنم، طعمه را بدون تفکر انتقادی در مورد اعمال او در مقابل سخنانش گرفتند. این رفتار حسابی برای او از فروش کتاب هایش و دریافت دعوت نامه برای حضور در تلویزیون و رادیو پول زیادی به دست آورد. همه چیز برد-برد بود تا اینکه مهمانی تمام شد و تلفن زنگ نخورد – حتی FOX News تلفن را قطع کرد.

چگونه ممکن است شخصی مانند Adios America یک کتاب امنیتی حامی مرزها بنویسد و سپس به ترامپ حمله کند، کسی که اولین رئیس جمهور در طول زندگی ما بود که در واقع پارادایم در مرز را تغییر داد؟ او ترامپ و دولتش را درست زیر اتوبوس انداخت و با چهره های صاف به شما دروغ گفت. از آن زمان کاملاً بی ربط شده است. Duplicity و Ann Coulter همراهان آسانی هستند.

این است که نخبگان در مهمانی‌ها و گردهمایی‌ها کمربند را کنار می‌گذارند تا احساس برتری کنند و به آن‌ها کسی را می‌دهند که در مواقعی که در دسترس نیست، به او بخندند. پر از خشم، ناامنی و نفرت از خود است که از هر منافذی جاری می شود. او قطب‌نمای اخلاقی ندارد، و ادعای عشق و همدردی او با جمهوری با فروش بعدی کتاب یا فقدان آن بالا و پایین می‌رود.

فقط گوش دهید که چگونه او ۸۰ میلیون نفر به اضافه اعضای MAGA را که بخش عمده ای از رای دهندگان جمهوری خواه را تشکیل می دهند، تحقیر می کند. او تظاهر می‌کند که (MAGA) کمتر است و برای اندازه‌گیری خوب، تبلیغات چپ‌گرایانه را مطرح می‌کند که ترامپ هیچ ارتباطی با ویرجینیا که رقابت یونگکین را تکان می‌دهد، ندارد. هی آن، آیا دستورات اجرایی دولت ترامپ در CRT را از دست دادی؟ شاید شما با پلتفرم «اول آمریکا» که توسط رهبر جنبش پدران ویرجینیا استفاده می‌شود آشنا نبودید – می‌دانید، کسی که ترامپ را به جنگ علیه مارکسیسم فرهنگی نسبت می‌دهد؟

ان، من یک شعله افکن محافظه کار به نام اندرو بریتبارت را می شناختم – تو اندی نیستی عزیزم!

متاسفم، اما اگر کسی می داند پایان دادن به چه معناست، این شما هستید، دالین.

اما دلگرم باش…

شاید تو لیز چنی باشی رفیق دونده در مهمانی انتخاب نشده جدید RINO!

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.