من سیتی گفت چرا هری کین و ارلینگ اولاند می توانند میلیون ها دلار در نقل و انتقالات پس انداز کنند

من سیتی گفت چرا هری کین و ارلینگ اولاند می توانند میلیون ها دلار در نقل و انتقالات پس انداز کنندشان رایت فیلیپس ، هافبک سابق منچسترسیتی معتقد است که باشگاه سابقش می تواند با جذب ارلینگ اولاند یا هری کین مخالفت کند و معتقد است که اکنون زمان مناسبی است تا به لیام دلف فرصتی برای تاثیرگذاری بدهد.

پس از جدایی سرخیو آگوئر در پایان فصل گذشته ، هدف اصلی این شهر در تابستان این بود که یک مهاجم جدید به جمع خود اضافه کند.

اگرچه تاتنهام هاتسپور در بیشتر تابستان در صدر لیست خواسته های کین سیتی قرار داشت ، آبی پوشان نتوانستند خواسته های مالی بزرگ اسپرز را برآورده کنند ، به این معنی که آنها نتوانستند جایگزینی مشابه برای آگوئر ارائه دهند.

با این حال ، با وجود بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در پایان ماه اوت ، گمانه زنی ها در مورد کین همچنان ادامه داشت ، در حالی که بوروسیا دورتموند باشگاه های احتمالی را در آینده در هلند هدف قرار داد.

با این حال ، رایت فیلیپس معتقد است که این شهر می تواند در هزینه انتقال سنگینی صرفه جویی کند و تأکید می کند که آنها به دلیل فرصت های زیادی که برای ایجاد دارند ، به مهاجم “نام بزرگ” احتیاج ندارند. دلفی جوان می تواند وارد شود تا به آن فرصت دهد.

رایت فیلیپس به سیتی پادکست گفت: “همه درباره ارلینگ هلند ، هری کین و امثال آنها صحبت می کنند ، آنها بازیکنان فوق العاده ای هستند و وقتی به شهر می آیند واقعاً این کار را به خوبی انجام می دهند.

“اما با نحوه بازی سیتی و تعداد فرصت هایی که آنها ایجاد می کنند ، آیا آنها واقعاً به مهاجمی با این اندازه نیاز دارند؟ تنها چیزی که آنها می خواهند بازیکنی است که می داند هدف کجاست و می داند چگونه آن را پشت دروازه قرار دهد ، زیرا مهاجم در هر بازی دو یا چند موقعیت کسب می کند.

“البته او فقط می خواهد یک امتیاز کسب کند و به هر حال جای بیشتری وجود دارد زیرا تیم دیگر باید بیرون بیاید.

“بنابراین برای من ، این موضوع در مورد دریافت یک مروج بزرگ نیست. من فکر می کنم شهر به مهاجمی نیاز دارد که امتیاز دهد.

فکر می کنم فرن تورس می تواند در یک دقیقه این کار را انجام دهد.

“لیام دلپ فکر می کنم آنها باید آن را امتحان کنند ، به خصوص اکنون که زود است.”

با خبرنامه شهر ما ثبت نام کنید تا هرگز به روزرسانی های این فصل ورزشگاه اتحاد را از دست ندهید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *