“من فکر می کنم او” – به روز رسانی تعویض شوک رحیم استرلینگ طرفداران من سیتی را به اشتراک می گذارد

"من فکر می کنم او" - به روز رسانی تعویض شوک رحیم استرلینگ طرفداران من سیتی را به اشتراک می گذاردرحیم استرلینگ ، بازیکن کریکت منچسترسیتی ، به طور شگفت انگیزی صادقانه از آینده خود در ورزشگاه اتحاد خبر داد.

وینگر در سالهای اخیر یک نیروی اصلی در فوتبال انگلیس بوده است و تا همین اواخر او به آرامی شروع به لغو دستورات از ورزشگاه اتحاد کرد.

استرلینگ می تواند با سرعت و توانایی دریبلینگ خود چیزی متفاوت به تیم بدهد ، اما در پایان فصل گذشته ، پپ گواردیولا ، سرپرست تیم ، مایل بود از فیل فودن ، ریاض محرز و برناردو سیلوا در موقعیت های گسترده استفاده کند.

افزودن جک گریلیش به رنکینگ سیتی با تصمیم مدیر برای شروع استفاده از گابریل عیسی در سمت راست ، به رقابت افزود.

این بدان معناست که استرلینگ در حال حاضر در وضعیت نامشخصی قرار دارد و او روز پنجشنبه گفت که با وجود روابط قوی با شهر ، اگر پول مناسب باشد ، برای انتقال آماده است.

وی در گفتگو با انجمن تجاری FT ایالات متحده گفت: “اگر فرصتی برای رفتن به مکان دیگری (برای زمان بیشتر ورزشی) داشته باشم ، در حال حاضر آماده هستم.”

“همانطور که گفتم ، فوتبال مهمترین چیز برای من است – چالش هایی که من از بچگی و بازی در خارج از کشور داشتم. به عنوان یک بازیکن انگلیسی فقط لیگ برتر را می شناسم و همیشه چیزی (در خودم) داشتم. من با آن چالش روبرو خواهم شد. ممکن است بخواهید برای بازی در خارج از کشور بازی کنید. ”

علیرغم نداشتن صدای مشترک در ارزیابی خروج احتمالی ، اظهارات استرلینگ واکنش قابل توجه طرفداران را در شبکه های اجتماعی برانگیخت.

او از سال 2015 در تیم ملی انگلیس حضور داشته و در این مدت سه بار قهرمان لیگ برتر شده است.

استرلینگ هنوز 26 سال ندارد ، می توان گفت او در اوج دوران حرفه ای خود قرار دارد ، زیرا بهترین عملکرد خود را در تابستان هنگامی که برای انگلستان در مسابقات قهرمانی اروپا ظاهر شد نشان داد.

بر اساس این ایده های اخیر و این واقعیت که قرارداد استرلینگ در شهر 2023 به پایان می رسد ، او به طور فزاینده ای چشم انداز جدایی از باشگاه را احساس می کند.

با خبرنامه شهر ما ثبت نام کنید تا هرگز به روزرسانی ورزشگاه اتحاد را از دست ندهیدفصلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *