“من همیشه یک Scapegaat بوده ام” – نادشات، مدیر عامل ۱۰۰ Thieves درباره تصمیم تغییر دهنده زندگی Call Of Duty صحبت می کند


عرصه رقابت در جامعه بازی های ویدیویی همیشه پویا بوده است. لازم به ذکر است که سرورهای داغ، گرسنگی برای اثبات خود و رضایت از بالا نگه داشتن فنجان، همگی نمایش را فوق العاده می کنند. با این حال، اطلاعات زیادی در مورد وقایع پس‌زمینه‌ای که بدون شک محوری شدند، در دست نیست. اخیراً، نادشات، مدیرعامل ۱۰۰ Thieves درباره بازنشستگی خود از بازی های رقابتی Call of Duty صحبت کرد.

تبلیغات

ادامه مقاله در زیر همین آگهی است

متیو هاگ برای میلیون ها نفر در سراسر جهان با نام نادشات شناخته می شود. او به عنوان یکی از محبوب ترین شخصیت ها در جامعه بازی های ویدیویی ایستاده است. علاوه بر این، یکی از محبوب ترین پخش کننده های پخش زنده نیز می باشد. قابل ذکر است که او با ساختن امپراتوری مدرن ۱۰۰ دزد از ابتدا اعتبار دارد. با این حال، او به زمانی بازگشت که تصمیم گرفت از صحنه رقابت کناره گیری کند.

تبلیغات

ادامه مقاله در زیر همین آگهی است

۱۰۰ Thieves Nadeshot دلیل بازنشستگی خود از بازی Call of Duty را فاش می کند.

بازیکن Call of Duty iiTzTimmy اخیرا به The Courage و Nadeshot دعوت شده است. در آن موضوعات مربوط به iiTzTimmy go pro و معرفی پادکست های Modern Warfare II و Apex Predator برجسته شده است. بعلاوه، قسمتی وجود داشت که ندشات درباره بازنشستگی خود از مدار رقابتی Call of Duty صحبت می کرد.

فراتر از کلیپ و استریم، مکالمه زمانی شروع شد که iiTzTimmy Nadshott پرسید: “چطور بازی حرفه ای را ترک کردی؟”

ندشات پاسخ داد: “اول، تیمی که من با فرمال، کریمیکس و اسکمپی در آن حضور داشتم، قبل از اینکه قهرمانان را از دست بدهیم، سه قهرمانی متوالی به دست آوردیم. و در آن زمان، این واقعیت که ما قهرمانان را از دست دادیم به اندازه سه تیم اول مهم به نظر نمی رسید. مسابقات قهرمانی را با هم بردیم. مثل اینکه شما در بازی بزرگ پیروز نشدید، پس هیچ کس سه نفر برتر را به خاطر نخواهد آورد و تاریخ این را ثابت کرده است. می دانید، مانند افرادی که در مورد فشار OpTic با کارما در تیم صحبت می کنند. و من خودخواهانه فکر می کنم. میدونی، این یه جورایی آزارم میده، نه به این دلیل که بهش فکر نمی کنم، اما وقتی مردم این موضوع رو مطرح می کنن، من با سه رشته اولی که سال لعنتی برنده شدیم، خوبم، مثلا چی شد؟

همچنین ندشات اذعان داشت که خود را ضعیف ترین بازیکن تیم می داند و گفت: من همیشه قربانی بودم.» علاوه بر این، او همچنین اعتراف کرد که توسط همه افراد جامعه مورد سرزنش قرار گرفته است. که او به عنوان بخشی از حضور در یک تیم بزرگ پذیرفت. از این رو تصمیم گرفت حتی زمانی که فشاری از سوی تیم وجود نداشت، تیم را ترک کند.

نادشات همچنین فاکتورهای دیگری را فاش کرد که در دوران بازنشستگی در نظر گرفته شد

ثانیاً دلیل انصراف خود را در آن زمان بی پولی اعلام کرده است. و اینکه تنها پولی که او به دست می آورد از پخش جریانی در یوتیوب و توییچ بود. بنابراین، او تصمیم گرفت استریم کند، زیرا مردم عاشق تماشای او در بازی Call of Duty بودند. او همچنین از این ایده حمایت کرد و گفت که از این راه امرار معاش می کند و بعد از مسابقه نگران شغلی نیست.

تبلیغات

ادامه مقاله در زیر همین آگهی است

او در نهایت زمان بندی را یکی از دلایل ترک این میدان عنوان کرد. علاوه بر این، مشخص کنید که در صورت گیر افتادن چه واکنش هایی نشان می دهد. نتیجه نهایی: آخرین چیزی که می گویم این است که می دانم بهترین مکانیک نبودم، اما حتی نمی توانستم هویت خودم را در تیم داشته باشم. چون حتی اگر نظری هم داشته باشم، مثل خنگ است، بگذار Creamsix صحبت کند.”

مهمتر از همه، به جرات می توان گفت که Nadshot یکی از پایه های اصلی جامعه ۱۰۰ Thieves و بازی های ویدیویی است. از ارائه فرصت ها تا فرصت دادن به بازیکنان جدید، او مشتاقانه به خیر جامعه کمک کرده است. فقط زمان مشخص خواهد کرد که او در آینده ای قابل پیش بینی چه تصمیمی می گیرد.

تبلیغات

ادامه مقاله در زیر همین آگهی است

آیا می خواهید در سرورهای رقابتی غوطه ور شوید؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

این داستان را تماشا کنید: بزرگترین پخش‌کننده‌ها با نام تجاری GFuel نوشیدنی انرژی‌زا را امضا می‌کنند