من کارم را رها کردم تا یک جوخه انتقام روبو ایجاد کنم و اکنون زمان روشن کردن ایکس باکس است! – اخبار باب


اگر من بتوانم آن را انجام دهم، هر کسی می تواند! من آن را توصیه نمی کنم. سفر سختی بود اجازه دهید من یک داستان در مورد چگونگی به اشتراک بگذارم جوخه انتقام روبو به وجود آمد

بنابراین این تیم انتقام روبو است. این یک تیرانداز دو چوب است (یا در صورت انتخاب سلاح های غوغا). با چند تا از دوستانم درست کردم. ما تجربه ای با GameDef داریم، اما صادقانه بگویم، این اولین پروژه ما است.

این یک بازی است که می خواستیم با هم بازی کنیم. شما ربات نبرد خود را از آیتم های روزمره ایجاد می کنید و سپس ماموریت های مختلف را در کمپین های جداگانه انجام می دهید.

ما یک نسخه قابل پخش ساختیم و مقداری بودجه دریافت کردیم، سپس آن را در اوایل PC منتشر کردیم، جایی که بازخوردهای خوبی دریافت کردیم. سال ها بعد بالاخره نسخه کامل را نه تنها بر روی کامپیوتر بلکه روی کنسول هایی با گیم پلی ۱ تا ۴ نفره دریافت کردیم!

الهامات ما زیاد بود و نمی توانم چیز خاصی بگویم. ما به سادگی عاشق سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل و آینده نگر آمریکای دهه ۱۹۵۰ هستیم که با داستان های علمی تخیلی مخلوط شده است. می‌توانید شباهت‌های بین ظاهر اقلام روزمره که روبات‌های ما را تشکیل می‌دهند و ابزارهای خانگی دهه ۱۹۵۰ که در گذشته تبلیغ می‌شدند را ببینید.

تنها چیزی که به عنوان یک الهام واضح به ذهن می رسد، به ویژه سبک فیلم های پیکسار است Wall-E. مطمئناً، ما او را دیده‌ایم و دوستش داشته‌ایم، اما منصفانه نیست که بگوییم او الهام‌بخش اصلی ما بود. شاید ناخودآگاه.

به هر حال ما با یک بازی هستیم که جذابیت و روح خود را دارد! ما جوخه انتقام روبو… که همیشه با این عنوان شناخته نمی شد. قبلا بود استفاده شده: Frankie’s Revenge. چرا؟ زیرا همه ربات های جنگی فرانکی نام دارند. ما آن را برای چیزی قوی تر تغییر دادیم.

لوگوی قدیمی
لوگوی قدیمی
لوگوی جدید
لوگوی جدید

آیا می توانید شغل خود را رها کنید و یک بازی انجام دهید؟ می تونی. آیا سخت است، آیا ارزش ریسک کردن را دارد؟ بیایید امیدوار باشیم. من واقعاً امیدوارم که از آن لذت ببرید، زیرا این بهترین چیزی است که هر بازی‌ساز می‌تواند به آن امیدوار باشد.

ممنون بابت وقتی که گذاشتید! اگر آنچه را که می بینید دوست دارید آن را بررسی کنید جوخه انتقام روبو امروز در ایکس باکس

بعدا میبینمت!

جوخه انتقام روبو

ایکس باکس لایو

جوخه انتقام روبو

رکورد / آسیاب بازی SA


۳

Robo Revenge Squad یک بازی اکشن همکاری برای ۱-۴ بازیکن است که در آن همه چیز یک سلاح است. با روبات های بیگانه با ربات های ساخته شده از اشیاء روزمره مبارزه کنید: یخچال، توپ دیسکو، چوب بیسبال و موارد دیگر!

ماموریت شما: ضربه به لبه فلزی

در منطقه ماموریت مستقر شوید و به هدف خود برسید. صدا آسان است؟ بیگانگان تند و زننده بزرگ در طول راه، و رئیس و شرور بزرگتر وجود دارد. پازل ها و اهداف ویژه ای وجود دارد، از چرخاندن چرخ دستی ها گرفته تا تخریب برج های مرگ. و همچنین باید تخلیه شوید!

در کمپین‌های ماموریت‌محور که به ملاقات با رئیس‌تان ختم می‌شود، با چالشی ارزشمند روبرو شوید.

آموزش ببینید و سبک بازی خود را پیدا کنید

مبارزات غوغا را ترجیح می دهید یا مبارزات دوربرد؟ آیا به حملات اولیه یا حرکات ویژه تکیه خواهید کرد؟ آیا شما یک بازیکن دفاعی هستید یا لروی جنکینز؟ تصمیم بگیرید و مستقیماً به سر کار بروید، تنها یا با دوستان.

صدها دشمن را نابود کنید. فیلدهای نیرو را غیرفعال کنید. انفجار مواد منفجره یا حتی رفتن به… ماهیگیری؟! هر کاری که لازم است برای آزاد کردن سیاره انجام دهید. و فراموش نکنید که تکلیف خود را خالی کنید!

بسیاری از قطعات یدکی و لوازم آرایشی را باز کنید

سبک را در سبک بازی قرار دهید! بارهای تجهیزات جدید، از سلاح گرفته تا دستگاه های خاص و لوازم آرایشی را بالا ببرید و قفل کنید. ربات خود را فقط مال خود کنید.

چیزهای جدید را باز کنید تا یک جنگنده باشید و نه آموزش دقیق – بله! ما در اینجا از این کلمه استفاده نمی کنیم.

TL; DR: فقط. شما دارید. سرگرم کننده!