مهلت ثبت نام رای دهندگان برای NY و NJ

مهلت ثبت نام رای دهندگان برای NY و NJ


اگر می خواهید در انتخابات نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید ، زمان در حال تمام شدن است. هشت سال پس از شهردار بیل دو بلاسیو ، خیمه شب بازی شهر تصمیم می گیرد که چه کسی فرمانروایی شهرداری را بر عهده بگیرد. در نیوجرسی ، رای دهندگان فرماندار بعدی ایالت خود را انتخاب می کنند.

روز انتخابات در هر دو ایالت سه شنبه 2 نوامبر است. اولین انتخابات در نیویورک از 23 تا 31 اکتبر برگزار می شود.

در اینجا آنچه باید برای رای دادن در نیویورک و نیوجرسی بدانید

طبق قرار ها

  • جمعه 8 اکتبر در نیویورک
  • در نیوجرسی سه شنبه ، 12 اکتبر

کجا در نیویورک ثبت نام کنم؟

به هر دفتر کالج انتخاباتی بروید و تا جمعه 8 اکتبر مقاله ای را پر کنید. این دفتر در هر پنج شهر و همچنین یک دفتر اجرایی در منهتن پایین دارد.

می توانید یک فرم کاغذی را بارگیری و چاپ کنید ، فرم خود را پر کرده و به BOE ارسال کنید. نکته مهم: BOE فرمی با هر نوع امضای دیجیتالی را نمی پذیرد ، شما باید همان را امضا کنید. در نظر گرفته می شود که این فرم با هزینه پست پرداخت می شود. اما اگر آن را در یک پاکت قرار دهید و چاپ کاغذ فقط منطقی به نظر برسد ، باید پاکت را ببندید.

این فرم باید بعد از جمعه 8 اکتبر ارسال شود و تا چهارشنبه 13 اکتبر توسط BOE دریافت شود. اگر در شهر نیویورک ثبت نام می کنید ، آدرس پستی این است:

هیئت انتخاباتی

32 برادوی ، 7 فلوریدا

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

واحد وسایل نقلیه موتوری تنها سیستمی در ایالت نیویورک است که به شما امکان ثبت نام آنلاین را می دهد. شما باید گواهینامه رانندگی ، گواهینامه یا شناسنامه غیر راننده صادر شده توسط DMV دولتی را داشته باشید. همچنین به کد پستی که در حال حاضر با DMV در پرونده موجود است و چهار رقم آخر شماره امنیت اجتماعی خود نیاز دارید.

به یاد داشته باشید: DMV ها در واقع فرم های ثبت نام رای دهندگان را پردازش نمی کنند ، آنها اطلاعات مربوط به هیئت انتخاباتی را جمع آوری کرده و این داده ها را به آنها منتقل می کنند. به عبارت دیگر ، به این بستر آنلاین به عنوان جایگزین قابل اطمینان آخرین دقیقه تکیه نکنید.

بر اساس وب سایت دولتی DMV ، پس از ثبت نام ، یک پسر محلی با رای دهنده تماس می گیرد. آنها سپس بر هشدار ما تأکید می کنند و این توصیه را می دهند: «لطفاً اجازه دهید تا شش هفته از کمیسیون انتخابات کشور یا شهر خود بپرسید. اگر بعد از 6 هفته از آنها خبری نداریدبا شماره تلفن یا آدرس ذکر شده در وب سایت هیئت انتخاباتی ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. ”

کجا در نیوجرسی ثبت نام کنم؟

شما می توانید به صورت آنلاین با گواهینامه رانندگی معتبر یا گواهینامه غیر رانندگی که توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) صادر شده است ، ثبت نام کنید. همچنین می توانید از شماره تأمین اجتماعی خود استفاده کنید ، اما طبق مقررات وزارت امور خارجه ، “برای تکمیل مراحل ثبت نام ، باید بتوانید روی صفحه امضا کرده یا امضای خود را بارگذاری کنید. تا زمانی که امضای دیجیتالی ندارید ، نمی توانید بصورت آنلاین ثبت نام کنید. ”

می توانید فرم را چاپ کرده و به وضعیت مربوطه ارسال کنید. فرم ها را در اینجا پیدا کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیویورک هستند؟

شهروند 18 ساله یا بزرگتر ایالات متحده می تواند ثبت نام کند و رأی دهد (می تواند قبل از سن 16 و 17 سالگی ثبت نام کند ، اما تا سن 18 سالگی مجاز به رای دادن نیست). شما باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات در آنجا اقامت داشته باشید. مجرم را نمی توان به دلیل مجرم بودن به زندان انداخت. حکم دادگاه به عنوان ناتوان ذهنی ؛ یا حق رای دادن را در جای دیگری مطالبه کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیوجرسی هستند؟

18 یا بیشتر شهروندان ایالات متحده می توانند ثبت نام کرده و رای دهند (نوجوانان 17 ساله می توانند در نیوجرسی پیش ثبت نام کنند). شما باید حداقل 30 روز مقیم باشید و نمی توانید “به دلیل محکومیت به جرمی که تحت قوانین ایالات متحده در این یا ایالت دیگر قابل تعقیب است” محکوم به حبس شوید.

چگونه می توانم بررسی کنم که آیا ثبت نام کرده ام؟

اگر سوالات دیگری داشته باشم چطور؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *