مهلت قبل از انتخابات در ایالت نیویورک را از دست ندهید

مهلت قبل از انتخابات در ایالت نیویورک را از دست ندهید


پس از رکورد رأی گیری سراسری در انتخابات سراسری سال گذشته ، گزارش اخیر مرکز عدالت در برنان نشان داد که 49 ایالت بیش از 425 لایحه را محدود کرده است که دسترسی به رای دهندگان را محدود می کند. نیویورک یکی از آنها بود.

برای اولین بار ، رأی دهندگان باید برای رای گیری که بیش از یک هفته زودتر از انتخابات قبلی ظاهر نمی شود ، درخواست دهند. بر اساس قانون جدیدی که بهار سال گذشته توسط قانونگذار تصویب شد ، هیئت های انتخاباتی محلی نیز باید همین کار را انجام دهند دريافت كردن عدم درخواست رای دهنده 15 روز قبل از انتخابات. در گذشته ، رای دهندگان می توانستند پستی درخواست آنها یک هفته قبل از روز انتخابات است.

که منقضی می شود دوشنبه ، 18 اکتبر اخذ برگه های رای غایب برای انتخابات عمومی 2 نوامبر.

این قانون در بین هفت ایالت نیویورک تصویب شد و قوانینی را تصویب کرد که زمان لازم برای درخواست رای دهندگان برای رای گیری پستی را کاهش می دهد. ایالت های دیگر عبارتند از آلاباما ، آرکانزاس ، جورجیا ، آیووا ، کنتاکی و اوکلاهما.

قانون جدید رای گیری غایب در سال 2019 از سایر اصلاحات انتخاباتی که توسط قانونگذار ایالت از زمان حاکمیت دموکرات ها در سنای ایالت تصویب شده است ، متمایز است. این تغییرات شامل رای گیری زودهنگام ، ثبت نام خودکار رای دهندگان و احیای حق رای قبلی است. زندانی ، دو نظرسنجی آینده برای ایجاد ثبت نام رای دهندگان در همان روز و یک سیستم رای بخشیدن غیرقابل بخشش که توسط وکلا به عنوان گامی در جهت افزایش دسترسی به رای گیری اعلام شد.

سناتور ایالتی سلنو مایری ، که ریاست کمیته انتخابات را بر عهده داشت و از قانون کوتاه شدن آرا در غیاب حمایت کرد ، گفت که این تغییر با هدف حمایت از رای دهندگان – و نه مجازات آنها است.

“در سال 2020 ، کمیسیون انتخابات نزدیک به 35000 برگ رأی را ارسال کرد که یک روز قبل از انتخابات به آنها نرسیده بود ، و دریافت رای به موقع برای رای دهندگان غیرممکن شد. مایر گفت ما امیدواریم که قانون جدید با ارائه یک چارچوب زمانی واقع بینانه تر برای Boy برای اجرای خواسته ها و گرفتن رای مجدد از خانه ، دسترسی به برگه های رأی که ​​در دسترس نیستند را گسترش دهد.

وی گفت: “ما در حال از بین بردن موانع رای گیری هستیم و اگر بدانیم که این قانون به این منظور عمل نمی کند ، البته در مورد آن تجدید نظر می کنیم.”

در اینجا آنچه شما باید بدانید اگر قصد دارید برای رای گیری غیابی اقدام کنید.

چگونه می توانم برای رأی عدم حضور درخواست کنم؟

شما می توانید از طریق پورتال آنلاین شهر ، نامه ، ایمیل یا فکس برای اخذ رای غایب اقدام کنید. نکته اصلی این است که مطمئن شوید برنامه تا دوشنبه 18 اکتبر دریافت شده است. اگر به دلیل همه گیری COVID-19 در حال درخواست هستید ، کادر “بیماری موقت” را در برنامه خود انتخاب کنید.

آیا راهی وجود دارد که بتوانم تایید کنم که هیئت انتخابات درخواست من را دارد؟

برای اطمینان از دریافت درخواست ، باید بتوانید به دستگاه رای گیری غایب مراجعه کنید. BOE می گوید به روز رسانی سیستم 24 ساعت و ورود برنامه به سیستم 72 ساعت طول می کشد.

چه اتفاقی می افتد وقتی که برگه رأی غیابی من رسید و آن را پر کردم و پس فرستادم؟

مجدداً ، به بازرس رای غایب باید گفت که چه زمانی BOE رأی را دریافت می کند. برگه های رأی غایب باید پس از 2 نوامبر ، روز انتخابات ارسال شوند و باید در 9 نوامبر یا 15 نوامبر برای رای گیری نظامیان خارجی به BOE دریافت شوند. یک برگه رأی غیابی می تواند در هر یک از وب سایت های رای گیری اولیه یا در دفتر هیئت مدیره ریخته شود.

فکر می کنم فراموش کرده ام که سوگندنامه ام را امضا کنم. آیا رای من محاسبه می شود؟

اگر لازم است وقتی BOE با شما تماس می گیرد که در مورد چگونگی نصب برگه رای گیری با شما تماس بگیرد ، باید این کار را انجام دهید. قانونگذار BOE را به عنوان یک فرآیند شفابخش برای BOE تصویب کرد تا در صورت دریافت یک برگه رای با اشتباهات اصلاحی خاص ، با رای دهنده ارتباط برقرار کند. روند بهبود کامل در اینجا شرح داده شده است.

من هنوز تصمیم خود را نگرفته ام. آخرین مهلت درخواست برای رای گیری غیابی چیست؟

شما همچنان می توانید تا اول نوامبر به صورت حضوری در دفتر BOE برای رای گیری غایب اقدام کنید. اما باز هم ، کسانی که برای رای گیری غیرحضوری به صورت آنلاین یا از طریق پست درخواست می کنند ، باید اطمینان حاصل کنند که رئیس درخواست خود را تا 18 اکتبر دریافت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *