مواد ترکیبی دبیرستان اکنون در کتابخانه یادبود روی آر استیل در مرکز شهر دالاس به نمایش گذاشته شده است.


از سمت چپ، اسکات گریمز، ناظر مرکز دالاس گریمز، باک باکلو، کتابدار کودکان تینا کانترل، مارگی کنیون، مدیر کتابخانه شلی کوری، و دین مالون برای عکسی از وسایل نقلیه مدرسه که در کتابخانه یادبود روی آر استیل در مرکز شهر دالاس نمایش داده شده است.  وانمود کن  .

وسایل نقلیه مرکز دالاس و دانشجویان مرکز دالاس گریمز اکنون خانه جدیدی در کتابخانه یادبود روی آر استیل در مرکز شهر دالاس دارند.

کامپوزیت ها، که حاوی تصاویری از مرکز دالاس و کلاس های Dallas Community و Dallas Center-Grimes هستند، در مدرسه راهنمایی آویزان شده اند، که قبلا یک دبیرستان قبل از افتتاح دبیرستان DCG در سال ۲۰۰۲ بود. کامپوزیت ها به مدت دو سال ذخیره شدند. ساخت و ساز در مدرسه راهنمایی در حال انجام بود.

باکلو گفت: «یک روز بعدازظهر، مارگی (کنیون) و من در مورد وسایل نقلیه صحبت می‌کردیم و به یک ایده عالی رسیدیم تا آنها را در مرکز شهر دالاس قرار دهیم. به کتابخانه فکر کردیم و به شلی نزدیک شدیم. “شلی همه چیز را دارد، او در انجام آن عالی بود.”

اسکات گرایمز، سرپرست مرکز دالاس، مواد مدرسه به نمایش گذاشته شده در کتابخانه یادبود روی آر استیل در مرکز شهر دالاس را بررسی می کند.

Buckalew و Kenyon با مدیر DCG Scott Grimes در مورد قرار دادن کامپوزیت ها در کتابخانه تماس گرفتند و Buckalew گفت که Grimes در گفتن بله تردید نکرد.

گرایمز گفت که منطقه فرآیند دیجیتالی کردن مواد مرکب را قبل از ذخیره سازی آغاز کرد.

ما از نقطه تلاش برای دیجیتالی کردن آنها گذشتیم، گفتیم، بیایید آنها را به مکانی امن برسانیم، و احساس کردیم که مرکز شهر دالاس بهترین مکان برای انجام این کار است، زیرا بسیاری از تاریخچه این عکس ها در مرکز شهر است. دالاس.” گریمز گفت.

مواد ترکیبی موجود در کتابخانه عکس‌هایی از دانش‌آموزانی را نشان می‌دهد که از دبیرستان مرکز دالاس از سال ۱۹۱۳ تا ۲۰۰۲ فارغ‌التحصیل شده‌اند.

یکی از مواد ترکیبی مدرسه در کتابخانه یادبود روی آر استل در مرکز شهر دالاس به نمایش گذاشته شده است.

وسایل نقلیه قدیمی را به کتابخانه آوردند و در یک ویترین قاب کردند. برخی از کامپوزیت ها، مانند ۱۹۱۳، از عکس های کوچکتر منفجر شده اند، در حالی که برخی دیگر، مانند ۱۹۷۳، هنوز مفقود هستند. در حالی که Buckalew گفت که آنها دچار سکسکه شده اند، او به طور کلی از چگونگی پروژه راضی است.

او افزود: “اگر همکاری اسکات گرایمز و شلی نبود، این اتفاق نمی افتاد.”

بودجه کتابخانه به پرداخت هزینه نمایش پیچیده کمک کرد.

شلی کوری، مدیر کتابخانه گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که آنها را در اینجا داریم.” این بخشی از شجره نامه ماست، بنابراین همه چیزهایی را که ما داریم با تاریخ شهر مطابقت دارد.»

باک باکالیو مواد ترکیبی مدرسه را در کتابخانه یادبود روی آر استل در مرکز شهر دالاس به نمایش می گذارد.

مارگی کنیون نیز از اینکه کامپوزیت ها خانه جدیدی در کتابخانه پیدا کردند خوشحال شد.

او افزود: «آنچه این را بسیار منحصر به فرد می کند این است که مردم می توانند اکنون به آن دسترسی داشته باشند. “وقتی یک جلسه کلاس برگزار می شود، ما یک اتاق خوب در اینجا داریم تا آنها بتوانند این دستگاه قابل حمل را به آنجا منتقل کنند و از آن لذت ببرند. این به ارتقای ساختمان شگفت انگیز و همچنین تاریخ ما کمک می کند.”

بیشتر:جشنواره پاییزی داون تاون دالاس قرار است در ماه اوت بازگردد. ۲۶-۲۷

در حالی که هر زمان که کتابخانه باز است، می توان ترکیبات را مشاهده کرد، در آخر هفته جشنواره پاییز نیز در دسترس خواهند بود. کامپوزیت‌ها، یادگاری‌ها و عکس‌های دبیرستان مرکز دالاس از ساعت ۱۱ صبح تا ۳ بعد از ظهر شنبه در اتاق اجتماعی جنوبی کتابخانه برای مشاهده در دسترس خواهند بود.