موارد جدید در پیش نویس NFL 2022 – Big 24 News


از نگاه کردن به استعدادهای برتر کوارتربک گرفته تا معاملات دور اول معامله شده، دریافت کننده های گسترده خراب، و خطوط شرط بندی دیوانه کننده در NFL، جای تعجب نیست که فصل پیش نویس NFL 2022 چیزی جز معمولی بوده است. این اتفاق باورنکردنی بدون شک نقطه عطفی خارج از فصل لیگ با بردهای کم و باخت های بزرگ بود.

بیایید صادق باشیم، چند فصل گذشته NFL شاهد سطوح بیشتری از عدم قطعیت فصل آزمایشی بوده است. این به معنای تکیه بیشتر به نام‌های بزرگ و بازیکنان مشهورتر برای تکمیل آن است، که بسیاری از تازه‌واردها می‌توانند آن را تأیید کنند. و در حالی که این تصویر نسبتاً “تاریک” هنوز ما را آزار می دهد، واضح بود که فصل پیش نویس NFL 2022 با یکنواخت تر شدن ورزشگاه هوای تازه به ارمغان می آورد. به طور خلاصه، همه چیز در حال لذت بردن بود!

رویداد امسال به ویژه برای علاقه مندان به NFL جذاب بود، به خصوص که یک فصل آژانس دیوانه کننده بود، با ۲۶۲ برنده حرفه ای بالقوه در مسابقات سه روزه! و اگر پیش نویس های فصل های قبل چیزی را ثابت کند، تازه واردها مطمئناً می توانند شما را شگفت زده کنند!

می ۲۰۲۲ پایان فصل تمرین NFL بود و بدون شک یکی از خاطره انگیزترین فصل ها بود! در واقع، بسیاری از رکوردهای پیش نویس شکسته شد، گیرنده های ستاره به سرعت در زمان رکورد معامله شدند، و تعدادی از کوارتربک ها به طرز دردناکی از پاداش دریافت کردند.

اساساً، در طول این فصل، برندگان و بازنده‌های واضحی وجود داشته است، برخی از آنها پیروزهای پیاپی خود را جشن می‌گیرند و برخی دیگر مشتاقانه منتظر سرنوشت خود در نمودارها با توجه به آخرین معاملات هستند. همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به برندگان و بازنده های این فصل بیندازیم!

دانشگاه گرجستان

با نگاهی گذرا به پیش‌نویس NFL، فوراً دانشگاه جورجیا را در سراسر آن خواهید دید، که اگر تکالیف خود را انجام دهید، با توجه به اینکه آنها فصل گذشته قهرمانی فوتبال کالج را بردند، منطقی خواهد بود! بسیاری از موفقیت های آنها گواهی بر بازیکنان سطح بالای دفاعی آنها است – حتی پنج نفر از آنها به عنوان درفت دعوت شده اند. این یک رکورد جدید برای دفاعی ترین بازیکنان از یک مدرسه بود.

نیویورک جتز

جت ها قطعا یک فصل جالب درفت NFL 2022 داشتند. آنها موفق به جذب چندین نام بزرگ از جمله احمد “سس” گاردنر و گرت ویلسون، دریافت کنندگان از اوهایو شدند. این یک برد بزرگ بود زیرا هر دو بازیکن بهترین بازیکنان در پست خود محسوب می شدند. یکی دیگر از گزینه های جالب The Jets مسابقه دویدن Bryce Hall در آیووا و Jeremy Ruckert از اوهایو بود! باز هم برترین بازیکنان لیگ.

بالتیمور ریونز

نیازی به گفتن نیست که ریونز یکی از بهترین پیش نویس های فصل را داشت – و این جای بحث نیست. آنها توانستند استعدادهایی را از دور اول جذب کنند، از جمله بازیکنانی مانند تایلر لیندرباوم، مرکز آیووا، تکل تهاجمی دانیل فالای و ایمنی نوتردام، کایل همیلتون. همه آنها قبلا قول داده بودند که ستاره شوند.

بیکر میفیلد

اگر پول شما در Baker Mayfield است، بهتر از هر کسی می دانید که او بسیاری از پتانسیل خود را در این درفت NFL از دست داده است. همانطور که می دانیم، بحث های داغی در مورد حمایت پانترها از میفیلد وجود داشته است. با این حال، این طبق برنامه پیش نرفت زیرا پانترز در عوض وارد دور سوم شدند. این باعث شد که مت کورل، یک تماس گیرنده مرجع Ole Miss را انتخاب کنند.

رایان تنهیل

حقیقت این است که متاسفانه این فصل استخدام برای Taneyhell هم خوب نبود! Tannehill به سرعت به گیرنده گسترده، AJ Brown، تمام فصل شکست خورد. به امید از دست دادن تنسی، بعداً مشخص شد که تنسی مالک ویلیس را به عنوان جایگزین خود انتخاب کرده است. این روند نامطلوب ممکن است به این دلیل باشد که او فصل گذشته در پلی آف تایتان ها مقابل سینسیناتی بنگالز سه توپ را برید.

نیوانگلند پاتریوتز

در یک چرخش کاملاً تکان دهنده، میهن پرستان تصمیم گرفتند این شماره را ارائه دهند. ۲۹ انتخاب کلی برای دروازه بان تهاجمی چاتانوگا، کول استرینگ. این حرکت به دنبال تصمیم آنها برای سرمایه گذاری در Tyquan Thorton بود. یکی دیگر از حرکت های غافلگیر کننده، انتخاب بیلی زاپا مدافع بود که بسیاری آن را تصمیمی ناخوشایند در لحظه آخر توصیف کردند.

مهم نیست که در کجای پیش‌بینی‌های NFL قرار دارید، نمی‌توانید انکار کنید که فصل پیش‌نویس NFL 2022 هر آنچه را که می‌خواهیم به ما داده است – درام، دسیسه، شوک و سرگرمی. حالا بیایید منتظر بمانیم و ببینیم که همه بازیکنان در آینده چگونه پیشرفت می کنند.