موج جنایت در نیویورک واقعیت یا داستان؟ آیا این نماد آمریکاست؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


در مقاله اخیر بلومبرگ، نویسندگان تلاش کردند این داستان را بیان کنند که جنایت در شهر نیویورک به آن بدی که رسانه ها به تصویر می کشند نیست. دیگران مخالفت خواهند کرد.

به اندازه کافی عجیب، بلومبرگ اکنون از “اخبار جعلی” شاکی است. می توان فکر کرد که این فقط در سرزمین MAGA دیده می شود. در هر صورت، شکی وجود ندارد که جرم و جنایت در بین کسانی که در نیویورک زندگی می کنند یک نگرانی است، بنابراین چیزی باید باعث شود شهروندان نسبت به چندین سال پیش این موضوع را بسیار جدی تر بگیرند. در واقع، حدود ۷۵ درصد از شهروندان در نظرسنجی دانشگاه کوئینیپیاک در ماه فوریه گفتند جرم و جنایت یک مشکل “بسیار جدی” است که بالاترین رقم از سال ۱۹۹۹ است.

اول، در واقع، وقتی به رسانه ها نگاه می کنیم، متوجه می شویم که داستان های جنایی در نیویورک، در واقع، در حال افزایش است. این را در نمودار مقاله زیر ببینید.

Media Crime Stories NYC

مقاله بلومبرگ در ادامه پیشنهاد می کند که داستان های رسانه ای با واقعیت مطابقت ندارند. این مقاله میزان قتل را با داستان های رسانه ای در نمودار زیر مقایسه می کند.

NYC Crime vs Media Stories

مقاله بلومبرگ سپس به این سوال می‌پردازد که آیا این واقعیت واقعیت دارد یا خیر، با اشاره به اینکه چگونه پوشش رسانه‌ای جنایت تغییر کرده است و این سوال را مطرح می‌کند که آیا دادن یک مگافون بزرگ‌تر به پرونده باعث مشکلات بیشتری می‌شود تا حل آن.

آیا بلومبرگ درست می گوید که موج جنایت در نیویورک اغراق آمیز است؟ و شاید در سراسر آمریکا پخش شود؟ آیا مردم به طور غیرواقعی وحشت می کنند؟

بیایید نگاهی به گزارش خبری محلی NBC نیویورک بیندازیم.

آنها گزارش می دهند که در حالی که در آخر هفته چهارم ژوئیه خبرساز شد، پلیس نیویورک می گوید تا کنون شاهد کاهش خشونت با اسلحه در سال ۲۰۲۲ نسبت به سال گذشته بوده است، با قتل و تیراندازی کمتر. پلیس نیویورک می گوید قتل ها بیش از ۳۱ درصد و تیراندازی ها ۲۴ درصد نسبت به همین زمان در سال گذشته کاهش یافته است.

آمار جنایت NYPD، قسمت 1 07-07-20-20

با این حال، هنگامی که صحبت از جرایم دیگر مانند سرقت، سرقت و سرقت بزرگ می شود، در حال افزایش است. به علاوه، این وزارت می‌گوید که هزاران نفر از نیویورکی‌ها خطوط تماس با کیفیت زندگی را قطع می‌کنند. سرقت های بزرگ ۴۱ درصد و سرقت ها ۳۶ درصد افزایش یافته است. سرقت ها تقریباً ۳۴ درصد افزایش یافته است.

آمار جنایات NYPD، قسمت 2 07-07-2022

آنها همچنین از افزایش تکرار جرم خبر دادند. روند نگران‌کننده دیگر این است که پلیس نیویورک می‌گوید افرادی که مرتکب جنایت می‌شوند جوان‌تر و جوان‌تر می‌شوند، و همین امر باعث می‌شود کمیسر پلیس سیول بگوید شهر باید «همه بخش‌های سیستم عدالت کیفری را در یک جهت حرکت دهد».

اداره پلیس گفت که دیسپچرها به هزاران تماس با کیفیت زندگی پاسخ می دهند. سه ماهه گذشته، ۶۰۰۰ شهروند نیویورک با ۹۱۱ تماس گرفتند تا از گروه های پر سر و صدا، قانون شکن، بی نظم و مشروب خواری در مکان های عمومی شکایت کنند. این شکایات باعث شد که افسران ۹۰۰۰ احضاریه دیگر بنویسند. گزارش NYPD را در ویدئوی NBC نیویورک در زیر مشاهده کنید.

با نگاهی به ایالات متحده، بر اساس داده های گردآوری شده توسط FBI برای گزارش جرم سالانه خود، سال ۲۰۲۰ شاهد بزرگترین افزایش قتل از زمان شروع ثبت رکوردهای ملی در سال ۱۹۶۰ بود. این را در نمودار زیر ببینید.

نرخ تاریخی قتل در ایالات متحده 2020هنگام نگاه کردن به آمار جرم و جنایت در نیویورک، همیشه باید مراقب بود که همبستگی های صحیح اعمال شود و داده ها برای دستیابی به یک روایت جمع نشده باشند. پس حقیقت چیست؟

 • همانطور که گزارش شده است، در واقع نیویورک نرخ قتل کمتری برای سال دارد، اما مانند بقیه آمریکا، این روند همچنان رو به افزایش است – داده های سال به سال ممکن است روندی نداشته باشد.
 • با این حال، خشونت در خیابان ها در حال افزایش است و باعث ترس مردم و درخواست اقدام از دولت های محلی خود می شود.
 • افزایش خشونت خیابانی تنها باعث افزایش میزان قتل در آینده خواهد شد. بدون کنترل به هم ریختگی، در طول زمان فقط اندازه و شدت آن افزایش می یابد.

مقاله بلومبرگ، اگرچه ممکن است برخی از اظهارات صحت داشته باشد، روایتی نادرست به تصویر می‌کشد که این رسانه‌ها هستند، نه واقعیت، که باعث افزایش جرم و جنایت می‌شوند. جنایت در آمریکا در حال افزایش است. این به دلیل زوال فرهنگی جامعه، سیاست‌های بد (یا نبودن) پلیس و عدم پیگیری مناسب توسط قوه قضاییه است. سیاست را می توان تغییر داد، اما رای دهندگان شروع به مجازات سیاستمداران به دلیل انفعال و سیاست گذاری ضعیف خواهند کرد.

این نه تنها در نیویورک و دیگر شهرهای بزرگ آمریکا، بلکه در بسیاری از جوامع کوچکتر نیز اتفاق می افتد. جنایت در ایالات متحده در حال افزایش است – و بدتر می شود. قتل در سال ۲۰۲۱ ۷ درصد افزایش یافته است و خشونت با اسلحه از سال ۲۰۱۴ افزایش یافته است و تیراندازی های مرگبار در شهرهای بزرگ ۸۰ درصد افزایش یافته است. آخرین گزارش فوربس از ۱۰ شهر خطرناک ایالات متحده را در زیر ببینید.

 1. خیابان لوئیس، میسوری
 2. جکسون، می سی سی پی
 3. دیترویت، میشیگان
 4. نیواورلئان، لوئیزیانا
 5. بالتیمور، مریلند
 6. ممفیس، تنسی
 7. کلیولند، اوهایو
 8. باتون روژ، لوئیزیانا
 9. کانزاس سیتی، میسوری
 10. شروپورت، لوئیزیانا

نظرات خود را در بخش نظرات زیر در مورد اینکه آیا جرم و جنایت نه تنها در نیویورک بلکه در سراسر کشور در حال افزایش است یا خیر به ما بگویید.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.