مور میزبان رویداد “تدریس در یوونتوس – POP News” است


نوشته آلیسا لیدمن

آنیسا مور، رهبر قدیمی جامعه سیاهپوستان لانگ بیچ و رئیس سابق شورای شهر، هفته گذشته سوالی در مورد یوونتوس پرسید: “آزادی در سال ۲۰۲۰ چگونه باید باشد؟”

مور که اکنون معاون اجرایی کانتی ناسائو است، در روز ۹ ژوئن در کتابخانه عمومی لانگ بیچ در جشنی که به مناسبت آن روز در ژوئن ۱۸۶۵ برگزار می شد، “آموزش” را رهبری کرد، زمانی که دولت فدرال به بردگان در گالوستون، تگزاس اطلاع داد. سربازانی که به جنگ داخلی پایان دادند و آزاد شدند – دو سال پس از امضای اعلامیه رهایی رئیس جمهور آبراهام لینکلن.

مور به حضار گفت: موضوع ما گردهمایی خانواده، آموزش، جشن و شفا است. و این تمرکز ما امسال است، که می‌خواهیم به عنوان یک جامعه گرد هم بیاییم تا بتوانیم روی ناسائو شدن تمرکز کنیم.

این حادثه واکنش های احساسی را در پی داشت.

برخی از شرکت کنندگان پیشنهاد کردند که ثروت نسل ها از طریق مالکیت خانه ایجاد می شود. یکی از شرکت کنندگان بر اهمیت “اطمینان از اینکه کودکان خواندن را در کلاس دوم یاد می گیرند” تاکید کرد. “آموزش و پرورش و آموزش”. دیگری بر اهمیت احترام به سالمندان تاکید کرد.

ارائه مور شامل یک فیلم کوتاه و سخنرانی در مورد تاریخ تولسا، به اصطلاح وال استریت سیاه اوکلاهاما، و زندگی آفریقایی-آمریکایی پس از آزادی بود. در مورد مهاجرت آنها صحبت کنید و اینکه چه تعداد از آنها از تبلیغات روزنامه برای یافتن اعضای دور خانواده استفاده کردند. در این سخنرانی همچنین به خانواده سیاه پوستان و اهمیت پدربزرگ و مادربزرگ اشاره شد.

ساکنان و مقامات دولتی، از جمله اعضای کمیسیون ژوئن لانگ بیچ، در این دوره آموزشی شرکت کردند.

Jontin که به نام روز آزادی نیز شناخته می شود، قدیمی ترین تعطیلات آفریقایی آمریکایی است و در ۱۹ ژوئن به عنوان تعطیلات فدرال تعیین شده است. ژنرال توسط رئیس جمهور بایدن

این آموزش بخشی از مجموعه ای از رویدادهای مربوط به ژوئن در این ماه در لانگ بیچ بود. به شرکت کنندگان بروشور اطلاعاتی شامل شعر، توصیه های کتاب و اطلاعات تعطیلات داده شد و این رویداد شامل یک جلسه پرسش و پاسخ زنده بود.

ادبیات می گوید: «رودئو، ماهیگیری، باربیکیو، و بیس بال تنها تعدادی از فعالیت های محبوب ژوئن هستند که ممکن است امروز ببینید. Juntin آزادی و موفقیت را جشن می گیرد و در عین حال رشد مستمر، تعیین سرنوشت، کار و مسئولیت جمعی خود را تشویق می کند.

برای سال‌ها، زیارت گالوستون برای آفریقایی‌ها نیز محبوب بود. این نشریات می‌گویند: «ده‌ها سال بعد، جاناتان همچنان در تگزاس بسیار مورد احترام بود، به طوری که بسیاری از برده‌ها و فرزندان قبلی سالانه از گالوستون دیدن می‌کردند.

یکی دیگر از موضوعات مورد بحث، تبار آمریکایی های آفریقایی تبار بود، انجمن آفریقایی-اطلسی همپستد، یک سازمان غیرانتفاعی که در سال ۱۹۹۴ توسط جاستا و جولیوس پیرس تأسیس شد. جولیوس پیرس در مورد تاریخچه خانواده خود تحقیق کرد و در این فرآیند دریافت که بسیاری از رنگین پوستان نمی دانند که این امکان پذیر است. TAAGS در سال ۱۹۹۸ به موزه آفریقایی آمریکایی وابسته شد.

آدری ال. هادن، یکی از اعضای کمیته Juntin، آخرین نفری بود که در جلسه آموزشی سخنرانی کرد. هادن گفت: “بیایید خود اصلی خود را با تعریف خود، نامگذاری، ایجاد برای خود، صحبت برای خود و دستیابی به اهدافی که از طریق اصل تعیین سرنوشت برای خود تعیین کرده ایم، پرورش دهیم.”

او در پایان به نقل از اسطوره مترو، هریت تابمن، گفت: «همیشه به یاد داشته باشید، شما قدرت، صبر و اشتیاق دارید که به ستاره‌ها برسید تا دنیا را تغییر دهید.