موسسه مدیریت ثروت LLC. خرید ۳۴۵۶۳ سهم از صندوق رشد بزرگ ایالات متحده شواب (NYSEARCA:SCHG)موسسه مدیریت ثروت LLC. طبق آخرین فرم ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این شرکت رتبه‌بندی خود را در شرکت رشد حجم بالا Schwab آمریکا (NYSEARCA: SCHG–دریافت رتبه‌بندی) در سه ماهه اول ۹۶.۶ درصد افزایش داد. این شرکت پس از خرید ۳۴۵۶۳ سهم اضافی در این دوره، ۷۰۳۶۱ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. ETFهای Schwab US Large Growth Growth 0.9 درصد از سبد سهام Wealth Management Institute LLC را تشکیل می دهند و سهام را در رتبه دوازدهم قرار می دهند. دارایی Wealth Management LLC در Schwab US Cap Growth ETF در پایان سه ماهه گذشته ۵,۲۶۴,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

Schaub ایالات متحده با سرمایه بزرگ برای رشد

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً دارایی سهام خود را اصلاح کرده اند. Advisor Partners LLC سهام خود را در ETF Schwab US Macro Cap Growth 100.0% در طول سه ماهه اول افزایش داد. Advisor Partners LLC اکنون پس از خرید ۳۴۶۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۹۲۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۵۱۸۰۰۰ دلار است. Brookstone Capital Management سهام خود را در صندوق رشد با حجم بالای شواب در ایالات متحده طی سه ماهه اول ۳۲.۸ درصد افزایش داد. Brookstone Capital Management اکنون مالک ۱۵۶۱۵ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۳۸۵۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۱۰۶۰۰۰ دلار می رسد. BNC Wealth Management LLC سهام خود را در صندوق شواب ایالات متحده برای رشد سرمایه کل به میزان ۱۰۰.۰ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. BNC Wealth Management LLC اکنون پس از خرید ۱۴۲۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۸۵۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۱۳۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. سهام Schaub Capital Growth ETF گروه برنامه ریزی بازنشستگی، سهام خود را ۳۹۸۳۱.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. گروه برنامه ریزی بازنشستگی پس از خرید یک میلیون و ۲۷۰ هزار و ۲۲۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته اکنون دارای ۱۲۷۳۴۱۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۹۵۲۷۷۰۰۰ دلار است. در نهایت، Meritage Portfolio Management سهام خود را در ETF Schwab US Maccro Cap Growth 66.6% در سه ماهه اول افزایش داد. مدیریت پورتفولیو مریتیج اکنون پس از خرید ۸۰۹۴ سهم دیگر در این دوره، مالک ۲۰۲۳۹ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۵۱۴۰۰۰ دلار است.

سهام SCHG در روز جمعه با قیمت ۵۹.۰۰ دلار افتتاح شد. صندوق رشد Schaub ایالات متحده با ۵۵.۲۳ دلار پایین ترین سطح یک ساله و ۸۴.۱۱ دلار به بالاترین سطح یک ساله خود رسیده است. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۶۰.۱۲ دلار و میانگین ۲۰۰ روزه ۶۸.۲۱ دلار است.

نمایه ETF رشد سرمایه بزرگ Schwab ایالات متحده (رتبه گرفتن)

هدف ETF رشد سرمایه شواب ایالات متحده (صندوق) ردیابی بازده کل شاخص کل ارزش سهام رشد سرمایه داوجونز ایالات متحده (شاخص) است. شاخص صندوق شامل بخش رشد ارزش کل شاخص کل داوجونز بازار سهام ایالات متحده است که در دسترس سرمایه گذاران بازار است. داوجونز آمریکا

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری SCHG را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات خودی برای ETF رشد بزرگ Schwab ایالات متحده (NYSEARCA: SCHG – دریافت رتبه) بازدید کنید.

مالکیت نهادی توسط محله شواب بزرگترین شرکت سرمایه رشد ایالات متحده (NYSEARCA: SCHG)

اخبار و بررسی های روزانه ETF Schwab US Large Cap Growth را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای ETF رشد بزرگ Schwab ایالات متحده و شرکت های مرتبط دریافت کنید.