موضوع لاغری توسط RF | تجهیزات باریک و RF در تهران


موضوع لاغری با دستگاه های RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه لاغری RF است. این روش با تغذیه مناسب می تواند به همه افراد دارای میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه های RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه Rf می تواند برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره کار کند.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات برخی از افراد با نگاه کردن به هیچ وجه چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن خود مانند شکم و باسن چربی اضافه کرده اند. این تجمع چربی می تواند برای افراد ناخوشایند باشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

موضوع لاغری توسط RF

موضوع لاغری توسط RF

موضوع لاغری توسط RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه لاغری RF است. این روش با تغذیه مناسب می تواند به همه افراد دارای میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه های RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه های RF می توانند برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره کار کنند.

دستگاه های RF با مراقبت سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون آسیب بدون سفت شدن باعث سفت شدن پوست ، شل شدن و برداشتن سلولیت می شوند. این کار بدون جراحی با دستگاه های RF انجام می شود که در چند سال اخیر در جامعه بسیار متداول شده است و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل دست می یابد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای صاف کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

از RF لاغری استفاده کنید

لاغری RF یک روش کاربردی برای لاغری موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی است و نتایج مورد نظر را می توان بدون استفاده از جراحی به دست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه لاغری RF علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توان لیفت پوست را همزمان انجام داد. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که قادر به کاهش وزن با رژیم غذایی لاغر نیستند. در واقع ، ادامه فعالیت ها می تواند به عنوان یک شگفتی عمل کند.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از م waysثرترین روش ها برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

لاغری موضعی و RF برای چه افرادی مناسب است؟

نامزدهای استفاده از این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب و تجمع چربی در یک قسمت از بدن مانند شکم و باسن دارند که با چنین رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه نیز تحویل دهد.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از تجهیزات میکروسرجری برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا از پروتزهای فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش های RF استفاده کنند.

لاغری موضعی با RF چگونه انجام می شود؟

ابتدا کرم بی حسی را در ناحیه مورد نظر روی بیمار قرار می دهیم. این یک بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، می توان ترکیبی از دو قطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که با او صحبت می کنید باید تنظیمات مربوط به هر فرد را با استفاده از آموزش های مورد نیاز با توجه به دستگاه (تنظیمات مختلف دستگاه برای هر فرد) انجام دهد. این باعث می شود که انرژی به طور یکنواخت در تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، کرم روی پوست چرب می شود. کرم یا روغن را روی ناحیه مورد نظر بمالید تا دسته دست به راحتی روی پوست جریان یابد. با انتقال دستگیره به آن ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان فشرده سازی یا لوسیون را روی پوست اعمال کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF کمی قرمزی را تجربه کنید. رنگ قرمز بد نیست و شبیه خورشید است. نگران نباشید ، رنگ قرمز به سرعت از بین می رود و شما حتی مجبور نیستید از محل کار خود وقت بگیرید. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از استفاده از دستگاه RF از لوسیون استفاده کنید.

آیا استفاده از دستگاه های FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید تا با استفاده از علم این روش شما را درمان کند و با آن آشنایی کامل داشته باشید ، خود را خوب بشناسید.

نحوه ارتباط با خانم بهار هند

شماره تماس مستقیم: ..

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشک بهار ، پ. 340 ، طبقه دوم ، واحد ..

اندازه گیری ها قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با استفاده از تجهیزات RF مورد نیاز است

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه های RF نیازی به مراقبت یا ترمیم خاصی ندارد. این واقعاً یکی از نکات مثبت در این روش است. اما رعایت چند نکته می تواند به بهبود نتایج و کاهش احتمال عوارض جانبی کمک کند. برخی موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از کشیدن سیگار خودداری کنید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو یا سه روز قبل از کار از تمرینات سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته پس از RF هیچ تمرین سنگین انجام ندهید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است روزانه بین 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضد التهابی توصیه نمی شود.

نتیجه

روش RF موضعی همان روشی است که ما در باشگاه برای گرمایش انجام می دهیم. این گرمای منطقه را تحریک می کند و این گرما حرارتی است که ما برای کاهش وزن هنگام ورزش به آن نیاز داریم.

در نتیجه ، چربی آماده حذف و متابولیزه شدن در بدن است.

همچنین در این روش با تمرکز انرژی در عمق پوست در لایه های عمیق پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *