موقعیت Vanguard S&P 500 ETF (NYSEARCA: VOO) پیشنهاد شده توسط Crewe Advisors LLC – Big 24 Khabarطبق آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، Crewe Advisors LLC، سهام خود را در Vanguard S&P 500 ETF (NYSEARCA: VOO – Get Rating) طی سه ماهه اول ۱۶.۳ درصد افزایش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۶۶۹ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۴۷۸۴ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. ETF Vanguard S&P 500 حدود ۰.۴ درصد از سبد سرمایه گذاری Crewe Advisors LLC را تشکیل می دهد و این سهم را بیست و چهارمین سهم از نظر سهم می کند. دارایی Crewe Advisors LLC از Vanguard S&P 500 ETF در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، ۱۹۸۶۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین صندوق تامینی دیگر و سایر سرمایه گذاران نهادی اخیراً دارایی های خود را تغییر داده اند. TruWealth Advisors LLC سهام خود در سهام Vanguard S&P 500 ETF را طی سه ماهه اول ۵.۷ درصد افزایش داد. TruWealth Advisors LLC اکنون دارای ۲۴۳۳۴ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱۳۱۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱,۰۱۰,۳۰۰ دلار می رسد. Paragon Private Wealth Management LLC سهام جدیدی در سهام Vanguard S&P 500 ETF در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۱,۵۷۳,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Long Run Wealth Advisors LLC سهام خود را در Vanguard S&P 500 ETF 1.0% در طول سه ماهه اول افزایش داد. Long Run Wealth Advisors LLC اکنون مالک ۱۰۹۷۳ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱۱۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ارزش آن به ۴۵۵۶۰۰۰ دلار می رسد. این شرکت امنیت خدمات مالی، سهام خود را در Vanguard S&P 500 ETF طی سه ماهه اول ۱۷۱.۵ درصد افزایش داد. Financial Services Security Inc. پس از خرید ۷۲۷۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۱۱۵۱۲ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۴۷۷۹۰۰۰ دلار است. در نهایت، Financial Management Professionals Inc. این شرکت سهام خود را در Vanguard S&P 500 ETF طی سه ماهه اول ۵.۱ درصد افزایش داد. این کارشناس مدیریت مالی اکنون دارای ۷۲۶۸۷ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۳۵۲۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۳۰۱۷۰۰۰ دلار می رسد.

سهام NYSEARCA VOO در روز سه شنبه به ۳۵۳.۲۵ دلار باز شد. Vanguard S&P 500 ETF با ۳۳۴.۲۴ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۴۴۱.۲۶ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسیده است. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۳۶۲.۳۸ دلار و SMA 200 روزه ۳۹۲.۶۸ دلار است.

درباره Vanguard S&P 500 ETF (رتبه گرفتن)

صندوق ونگارد ۵۰۰ ایندکس (صندوق) یک شرکت سرمایه گذاری با پایان باز یا صندوق مشترک است. این صندوق چهار دسته از سهام را ارائه می دهد: سهام سرمایه گذار، سهام دریاسالار، سهام سیگنال و سهام صندوق قابل معامله در بورس (ETF). این صندوق به دنبال ردیابی عملکرد سرمایه گذاری شاخص استاندارد اند پورز ۵۰۰ است، معیاری مدیریت نشده که نشان دهنده سهام با سرمایه کلان ایالات متحده است.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VOO را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات خودی برای Vanguard S&P 500 ETF (NYSEARCA: VOO – دریافت رتبه) از HoldingsChannel.com دیدن کنید.

مالکیت نهادی توسط Quarter of Vanguard S&P 500 ETF (NYSEARCA: VOO)

اخبار و رتبه بندی ها را برای Vanguard S&P 500 ETF Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Vanguard S&P 500 ETF و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.