مگان راپینو کارت خودکشی نوجوان LGBTQ+ را بازی می‌کند – “همه شامل” یا چیزی شبیه به!


مگان راپینو، کم جذاب ترین فوتبالیست جهان که به مدل مهتابی تبدیل شد، اخیراً در مصاحبه ای با مجله تایم، حمایت کامل خود را از “جاسازی اکستازی” در ورزش زنان اعلام کرد:

و من فکر می کنم مردم نیز باید درک کنند که ورزش مهمترین چیز در زندگی نیست، درست است؟ زندگی مهمترین چیز در زندگی است. بحث های زیادی در مورد گنجاندن اکستازی از دریچه کوچک ورزش های نخبه وجود داشته است. اینطور نیست که ما مجبور باشیم این سوال را چارچوب بندی کنیم. ما در مورد کودکان صحبت می کنیم. ما در مورد زندگی مردم صحبت می کنیم.

ما در مورد زندگی مردم صحبت می کنیم. ما در مورد کل دولت ایالتی صحبت می کنیم که در یک ایالت یک کودک و در برخی ایالت ها سه کودک را تحت تاثیر قرار می دهد. آنها خودکشی می کنند زیرا به آنها می گویند بد اخلاق، متفاوت، شرور و گناهکار هستند و نمی توانند با دوستان خود که با آنها بزرگ شده اند ورزش کنند. ناگفته نماند تلاش برای حذف مراقبت های بهداشتی. “من فکر می کنم این یک هیولا است.”

این خیلی خوب است که مگان به این زودی بچه دار نمی شود. فلسفه پدرانه او این خواهد بود: “شما می توانید هر چیزی را که می خواهید داشته باشید تا زمانی که خودکشی نکنید!” به گفته مگان، اگر فرزندتان سقط جنین داشته است، باید به او اجازه دهید آزادانه در کمد دوستانش بچرخد، زیرا هر نوع عدم تایید آنها را به خودکشی ترغیب می کند. به هر حال، احترام به اموال دیگران در مقایسه با نجات جان فرزندتان چقدر اهمیت دارد؟

این پیام امروز ما به کودکان است شما هستید احساسات جایگزین هر چیز دیگری در جهان می شود. گنجاندن تراجنسیتی ها در ورزش شانس دختر دیگری را برای ورود به دانشگاه از بین می برد. یه دختر دیگه بورسیه دختر دیگری در تیم مگان به شما می گوید که “فقط چند بچه در یک ایالت وجود دارد” – اما او به راحتی فراموش می کند که این فرصت ها نیز بسیار نادر هستند. شما صدها کودک در سراسر کشور دارید که برای یک یا دو مکان در یک تیم کالج یا برای یک بورسیه با هم رقابت می کنند. یک مزیت ناعادلانه برای یک نفر سالها تلاش و فداکاری را برای دیگری بی اثر می کند. به گفته مگان، yچی یک کودک باید شانس خود را فدای یک کودک “تبدیل شده” کند – زیرا کودک شما مطمئناً هر نیم ساعت یک بار با تهدید به خودکشی به خانه نمی آید!

من همچنین همه کسانی را که می ترسند از امتیاز ناعادلانه نسبت به فرزندان خود بیم دارند، واقعاً یک گام به عقب بردارند و در مورد آنچه که ما واقعاً در اینجا صحبت می کنیم فکر کنند. ما در مورد زندگی مردم صحبت می کنیم. ببخشید، تیم والیبال دبیرستان بچه شما مهم نیست. “این مهمتر از زندگی یک کودک نیست.”

چیزی که مگان در اینجا بحث می کند این است که حضور در یک تیم والیبال برای “بچه خلسه” بسیار مهم تر است. برای شما. همانطور که مگان به درستی اشاره می کند، اخراج شدن از تیم پایان زندگی هیچ کس به حساب نمی آید – مگر اینکه شما یک “بچه خلسه” باشید! از این گذشته، میلیون‌ها کودک عادی هستند که هر روز از تیم‌های والیبال اخراج می‌شوند، زیرا برخی از آنها خیلی کوتاه هستند، برخی نمی‌توانند توپ را کنترل کنند و برخی فقط والیبال را می مکند. آنها معمولا آن را می گیرند و می رقصند. اما برای یک کودک ترنس، کاملاً متفاوت است (به گفته مگان!) اگر یک “کودک ترامپ” نتواند – در تیم بازی کند. که آنها ممکن است اضافه کنم که آنها انتخاب کردند – مطمئناً زندگی آنها دیگر ارزش زندگی کردن را ندارد. این وضعیتی است که مگان درک می کند.

اکنون کل جنبش «تراجنسیتی» به عنوان «نجات زندگی» به ما معرفی می‌شود. حتی فاکس نیوز اصرار دارد که اگر کودک خردسالی دوست ندارد «لباس زنانه» بپوشد، تنها راه جلوگیری از خودکشی، بریدن دست و پا است.

من ترجیح می دهم یک پسر زنده داشته باشم تا یک دختر مرده. من تضمین می‌کنم که اگر ما کاری را انجام می‌دادیم که بسیاری از والدین انجام می‌دهند، فکر نمی‌کنم یکی از فرزندانی را که امروز اینجا می‌بینید، داشته باشیم.»

ادعای این مادر بی اساس است. هر متخصص پزشکی (یا حداقل آنها عدد ریچل لوین می داند که خودکشی به ندرت ناشی از عوامل خارجی است. خودکشی اغلب نتیجه یک بیماری روانی مزمن است و متاسفانه به ندرت به اعمال دیگران کمک می کند. به عنوان مثال، اگر دوست شما مبتلا به اسکیزوفرنی است – که او را در معرض خطر خودکشی قرار می دهد – شرکت در جلسات گروهی با عمه متوفی او این خطر را کاهش نمی دهد. با این حال، به گفته مگان راپینو و دوستانش در رسانه های اصلی، کل بازسازی ورزش حرفه ای در جلوگیری از خودکشی بسیار موثر خواهد بود.

چیزی که من تعجب می کنم (و عقل سلیم) این است که چرا روند انتقادی خودکشی در میان “بچه های خلسه” به یک مشکل تبدیل شده است. بعد از آنها آزاد شدند تا “هویت واقعی” خود را زنده کنند. زمانی که نئاندرتال‌ها بر زمین حکومت می‌کردند (حتی قبل از اینکه مگان راپینو در آخرین مسابقه خود پیروز شود)، میلیون‌ها کودک «تراجنسیتی» (اگرچه توسط TikTok عقب‌مانده ذهنی بودند) مجبور شدند بدون دسترسی به «مراقبت‌های جنسیتی» و «درگ کوئین» زندگی کنند. ساعت داستان. با این حال، پس از تمام پیشرفت‌هایی که توسط طرفداران انجمن الفبا انجام شد، تعداد خودکشی‌ها در میان کودکان و نوجوانان به نظر می رسد در حال افزایش است. شخصی به مگان گفت که گذاشتن لیا توماس در رختکن زنان جان بسیاری را نجات نداد.

یکی دیگر از پدیده‌های عجیب این است که تنها ورزش‌هایی که تحت تأثیر «شمولیت تراجنسیتی‌ها» قرار می‌گیرند، ورزش‌هایی هستند که به شما مزیت بیشتری از داشتن توده بدنی اضافی می‌دهند. ما مرتباً در مورد موفقیت شگفت انگیز “زنان ترنس” در شنا، دویدن و وزنه برداری می شنویم، اما در کمال تعجب شاهد بوده ایم که تعداد کمی (بخوانید: هیچ کدام) از “زنان ترنس” به حفظ تعادل دارت علاقه نشان داده اند. خوب – راز دیگری که باید با ورود به کلاسی در دانشگاه هاروارد که در زمینه مطالعات جنسیتی تخصص دارد کشف کرد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.