میتسوبیشی UFJ Trust & Banking Corp. 611,000 دلار در SpartanNash می برد (NASDAQ:SPTN) – Big 24 Newsمیتسوبیشی UFJ Trust & Banking Corp. طبق جدیدترین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، دارایی خود را در SpartanNash (NASDAQ: SPTN – دریافت رتبه) در سه ماهه دوم ۴۸.۰٪ کاهش داد. این صندوق پس از فروش ۱۸ هزار و ۷۲۱ سهم در این مدت، ۲۰ هزار و ۲۶۱ سهم از سهام این شرکت را در اختیار دارد. دارایی های Mitsubishi UFJ Trust & Banking Corp. در SpartanNash در پایان دوره گزارش گذشته ۶۱۱,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. Total Clarity Wealth Management Inc. در سه ماهه دوم یک موقعیت جدید در سهام SpartanNash به ارزش حدود ۷۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. Los Angeles Capital Management LLC موقعیت خود را در سهام SpartanNash 1.7٪ در سه ماهه دوم تقویت کرد. لس آنجلس Capital Management LLC اکنون مالک ۱۹۵۴۴ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۵۹۰۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۳۳۴ سهم اضافی در این دوره است. MBM Wealth Consultants LLC موقعیت خود را در سهام SpartanNash 30.6٪ در سه ماهه اول تقویت کرد. MBM Wealth Consultants LLC اکنون مالک ۲۶۷۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۸۸۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۶۲۵ سهم اضافی در طول دوره است. وزارت خزانه داری تنسی موقعیت خود را در سهام SpartanNash 17.9٪ در سه ماهه اول افزایش داد. وزارت خزانه داری تنسی اکنون دارای ۱۳۷۱۹ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۴۵۳۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۲۰۷۹ سهم اضافی در این دوره است. سرانجام، مارتین و شرکت TN آن را در سهام SpartanNash 4.3٪ در سه ماهه اول افزایش داد. مارتین و شرکت سرمایه گذاران نهادی ۸۷.۷۱ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگر را ارتقا و تنزل دهید

چندین کارگزار اخیراً در مورد SPTN نظر داده اند. دویچه بانک Aktiengesellschaft قیمت هدف خود را برای سهام SpartanNash از ۳۶.۰۰ دلار به ۳۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز دوشنبه ۱۴ نوامبر منتشر شد، رتبه “حفظ” را برای شرکت در نظر گرفت. BMO Capital Markets هدف قیمت سهام SpartanNash را از ۲۹.۰۰ دلار به ۳۱.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۹ آگوست، به سهام رتبه “عملکرد بازار” را اختصاص داد. سرانجام، StockNews.com در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۱۴ نوامبر، سهام SpartanNash را از رتبه “خرید” به “نگهداری” کاهش داد.

عملکرد قیمت اسپارتان نش

NASDAQ: سهام SPTN در روز سه شنبه در ۳۲.۴۴ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۳۲.۰۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۳۱.۹۲ دلار است. ارزش بازار سهام ۱.۱۴ میلیارد دلار، نسبت PE 20.93 و بتای ۰.۷۵ است. نسبت فعلی شرکت ۱.۶۳، نسبت سریع ۰.۷۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۶۶ است. SpartanNash دارای کمترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۳.۷۴ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۳۷.۷۵ دلار است.

اطلاعیه سود سهام SpartanNash

این شرکت نیز اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرد که روز جمعه ۱۸ آذرماه واریز می شود. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۹ دسامبر، ۰.۲۱ دلار سود نقدی دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۸۴ دلار و بازده سود ۲.۵۹٪ است. تاریخ تقسیم سود روز پنجشنبه ۸ دسامبر است. نسبت پرداخت SpartanNash در حال حاضر ۵۴.۱۹ درصد است.

مشخصات شرکت SpartanNash

(دریافت رتبه)

Spartan Nash Inc توزیع و تجارت مواد غذایی است. در سه بخش توزیع مواد غذایی، نظامی و خرده فروشی فعالیت می کند. بخش توزیع مواد غذایی تقریباً ۶۵۰۰۰ مورد موجودی مانند خواربار، محصولات، لبنیات، گوشت، غذاهای آماده، نانوایی، منجمد، غذاهای دریایی، گل، کالاهای عمومی، نوشیدنی ها، تنباکو، مراقبت های بهداشتی و زیبایی را ارائه می دهد. و محصولات دارویی به خرده فروشان مستقل، خرده فروشان ملی، توزیع کنندگان خدمات غذایی، ارائه دهندگان تجارت الکترونیک و فروشگاه های خرده فروشی متعلق به شرکت.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری SPTN را حمل می کنند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای SpartanNash از HoldingsChannel.com دیدن کنید (NASDAQ:SPTN – رتبه بندی را دریافت کنید).

مالکیت شرکتی توسط محله برای SpartanNash (NASDAQ:SPTN)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای SpartanNash Daily – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران اسپارتان نش و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com را دریافت کنید.