میلیون ها کودک در ایالات متحده غذای کافی ندارند

Fadhylla


فدیله سبالوس ، متخصص تغذیه ثبت شده در گروه سلامت برونکس ، که از CHF حمایت می کند ، می گوید: “تغذیه پایه و اساس سلامت است. غذا ، مانند مسکن باید از حقوق بشر باشد.”

اگرچه این ممکن است یک واقعیت غیرقابل انکار به نظر برسد ، اما 13 میلیون کودکی که انتظار می رود امسال ناامنی غذایی را تجربه کنند در واقعیتی کاملاً متفاوت زندگی می کنند. این کودکان همیشه غذای مغذی کافی برای تغذیه بدن خود برای رشد و نمو طبیعی و داشتن یک زندگی فعال سالم دریافت نمی کنند. غذا چیزی است که آنها و خانواده هایشان برای بدست آوردن آن تلاش می کنند.

وقتی کودکان به اندازه کافی غذا نخورند ، تأثیر آن بسیار شدید است. کودکان گرسنه بیشتر به بیماری های خاصی مانند آسم مبتلا می شوند. ناتوانی های رشدی مانند مهارت های زبانی و حرکتی ؛ و چالش های اجتماعی و رفتاری. ناامنی غذایی می تواند منجر به اضطراب مربوط به غذا و رفتارهای ناتوان کننده مانند ترک غذا و پرخوری شود. همانطور که برنامه ما برای سالم و آماده یادگیری است ، ترک تحصیل برای کودکان گرسنه دشوار است – تمرکز بر عدم خوردن کافی در هنگام گرسنگی یا سردرد. برای مراقبین ، استرس و گرسنگی خود آنها نیز بر فرزندان آنها تأثیر می گذارد. اگر کودک و خانواده او در طول چند سال اول زندگی دچار کمبود غذا شوند ، ممکن است تأثیر آن بیشتر باشد.

نابرابری در همه مسائل بهداشتی و همچنین هویت های قومی در این کشور به دلیل نژادپرستی سیستمیک است: از هر 12 نفری که در ناامنی غذایی زندگی می کنند ، 1 نفر در خانواده های ناامن غذایی ، 1 در 6 برای لاتین ها و 1 در 1 برای سیاه پوستان زندگی می کنند. برای بومیان آمریکا 4.

به گفته فادیلا ، اطمینان از این که همه کودکان و خانواده هایشان از غذای مغذی فراوان برخوردار هستند نه تنها یک حق بلکه یک ضرورت برای سلامتی و آینده کل خانواده است.

با گرسنگی و از دست دادن شغل در طول همه گیری COVID-19 ، واقعیت گرسنگی برای بسیاری از کودکان در یک سال و نیم گذشته به واقعیتی غیرقابل تصور تبدیل شده است و بنابراین برخی از برنامه های شریک ما ذخیره و توزیع مواد غذایی را به طور دائمی ادغام کرده اند. خدمات برای عملیات آنها.

والدین نمی توانند کار کنند و باید زندگی خود را تأمین کنند. آنها کیفیت غذا را فدا می کنند تا اطمینان حاصل کنند که فرزندانشان در طول ماه غذای کافی دارند. ” “قطعاً می تواند بر توسعه و ترجیحات غذایی طولانی مدت آنها تأثیر بگذارد.”

وقتی برنامه فادیلا با شروع طاعون شروع شد ، بلافاصله مشخص شد که این گروه به غذا بیشتر نیاز دارند. آنها خدمات انبار غذا قبل از اپیدمی خود را گسترش دادند و از ون هایی با کمک CHF برای تحویل مستقیم غذا به بیمارانی که قادر به سفر به مناطق دور افتاده شهر یا زندگی در پناهگاه ها نبودند ، استفاده کردند.

تا جنوب اورلاندو ، فلوریدا ، کودکان نیز می توانند همین مشکل را تجربه کنند. در کلینیک موبایل Teen Xpress مستقر در مدرسه ، شرکای ما به طور راهبردی به مسیرهای تحویل غذای محلی مدارس نزدیک می شوند. در یکی از این سفرها بود که آنها با تینا 11 ساله آشنا شدند. در طول معاینه پزشکی تینا ، آنها در مورد سلامت روانی و نیازهای خانوادگی او س askedال کردند. آنها دریافتند که مراقبین او در طول طاعون شغل خود را از دست داده اند ، حمل و نقل محدود است و غذای کافی وجود ندارد. آنها یک بسته غذایی به خانواده تینا دادند ، ترتیب منظم تحویل غذا را دادند و طبق برنامه ریزی های انجام شده برای رفع نیازهای آنها دیدارهای مجازی انجام دادند.

ماریا کنترراس ، هماهنگ کننده مدیریت مراقبت از برنامه مشارکت ما با خدمات بهداشت خانواده در آیداهو ، می گوید: “اگر نیازهای اساسی شما برآورده نشده باشد ، احتمالاً سایر نیازهای سلامتی خود را برآورده خواهید کرد.” ماریا و تیمش همچنین نیازهای غذایی رو به رشد را در بیماران خود مشاهده کرده اند. برنامه ماریا توانست با کمکهای صندوق بهداشت کودک برای نیازهای اجتماعی ، به ویژه موارد مرتبط با سلامتی در طول همه گیری ، جعبه های غذایی را در اختیار خانواده های نیازمند قرار دهد. هر جعبه تا 14 وعده غذا به یک خانواده چهار نفره می داد و حاوی دستور العمل هایی با استفاده از غذای ارائه شده بود.

با توجه به اینکه هیچ جایی برای بهبود در هجدهمین ماه همه گیری وجود ندارد ، سیاست های فدرال و دولت این الزامات عظیم امنیت غذایی را برآورده می کنند. پرزیدنت بایدن به برنامه کمک تکمیلی تغذیه (SNAP) که قرار است در ماه اکتبر اجرایی شود ، 25 درصد افزایش تاریخی داد. 42 میلیون آمریکایی در این برنامه حضور دارند و 43 درصد آنها کودک هستند. در شهر نیویورک ، یک کارت EBT برای هر خانواده مدارس دولتی بین 820 تا 1320 دلار ارسال شد تا هزینه وعده های غذایی مدرسه را که در طول بیماری همه گیر به دلیل آموزش از راه دور از دست رفته بود ، تامین کند.

تأمین کنندگان ما همچنین اجازه نمی دهند که اجتماعات در خط مقدم باشند. ماریا می گوید: “بسیاری از بیماران از داشتن غذا روی میز برای تغذیه بیماران و خانواده هایشان بسیار سپاسگزارند.” “برخی حتی گفتند” تو زندگی مرا نجات دادی “، زیرا آنها نمی دانستند از کجا بروند و از کجا شروع کنند. اینها داستانهای زیادی است که به دست می آوریم. ”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *