میل به ترک سنتی چهارم تیر در بین اعضای بی ادب خانواده – خبرگزاری بهترین وحش


از دست دادن. هر چه ،

دوباره آن موقع از سال است و من می ترسم که دخترم و شوهرش در ۴ جولای به دیدارشان بروند. گردهمایی و جشن گرفتن روز استقلال همیشه یک سنت خانوادگی در خانه ما بوده است. اما رفتار شوهر پسر و دخترم در سال های اخیر باعث بد سلیقه، بی انگیزگی و بی میلی برای تقسیم تعطیلات با آنها شده است.

به نظر می رسد داماد من وقتی حرف محبت آمیزی برای گفتن ندارد نمی تواند دهانش را ببندد. در واقع هر چیزی را که داریم، حتی ماشینمان را مسخره، تحقیر و مسخره می کند. دخترم دیوانه است، در کنترل سرسخت است و او رئیس و اداره است. به نظر می رسد هیچ یک از این دو نفر نمی دانند که چقدر می توانند منزجر کننده و بی ادب باشند و چند وقت یکبار.

پس از تحمل سال‌ها تعطیلات ناخوشایند در طول سال‌ها، امسال از شوهرم پرسیدم که آیا می‌توانیم با هم به تعطیلات برویم و آشپزی با بچه‌ها را در چهارم جولای لغو کنیم. خب، شوهرم طوری به من نگاه کرد که انگار من از چنین چیزی غافل بودم. فکر می کنم پاسخ او راهی برای جلوگیری از تماس تلفنی عصبانی بث است، او دختر پدرش است و بدون شک عصبانی خواهد شد.

اما راستش من نمی خواهم امسال با او سر و کار داشته باشم. آیا پیشنهادی دارید؟

امضا: دلیل ترک ایالت واشنگتن.

_________________________________________________________________________________


خانم آنیهوعزیزم میخوای بری بیرون و چرا

سام هیل چطور؟ همه، و منظورم هر دو والدین است، ممکن است بخواهند راهروی پنجم را تمیز کنند و فقط این را بگویند. یا به عبارت دقیق تر، ممکن است زمان ایجاد یک موجود شخصی فرا رسیده باشد. دختر کوچک بابا بزرگ نشده و نمی تواند او را زشت و تنها بگذارد – آیا به من احساس می کنی سیستا؟ و اینکه با همین ناپختگی شریک انتخاب می کند نه از پشت سر و نه به طرز عجیبی آزارم می دهد.

حالا پشتت را بلند نکن دلت شاد، جواب مشکل تو اکنون و در گذشته است. دلیل آن این است که همیشه بیش از یک راه برای شلاق زدن یک گربه وجود دارد – اما هنوز باید بدانید که گربه است و سگ نیست. به دلایلی، گربه شب شما توانسته است تعطیلات زیادی را در طول سال ها خراب کند، بدون اینکه به دلیل عواقب نادرست آن هرگز فراخوانده نشود! بخند، گاهی نمی توانم جلوی خودم را بگیرم، مرا ببخش. حالا چرا اینجوریه

گرانبها، مائو ماو مائو همیشه آماده است، می گوید، هرکس دسته را بگیرد، همیشه می تواند روغن داغ بریزد! همه چیز در مورد نیروی پویایی است که خانواده شما برای مدت طولانی از آن استفاده کرده است، شکر. حالا وقت آن است که گلدان ها را بردارید و اجازه دهید گیره مقداری از حرارت واقعی را تغییر دهد.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که دستکش ها را بردارید و از شوهرتان دوری کنید. به او اطلاع دهید، از او نخواهید که چهارمین دیدار خانوادگی امسال را لغو کند. شما قبلا دلایل خود را بیان کرده اید، بنابراین نیازی به مراقبه نیست. حالا بگذارید طوفان بیاید – با آنها تماس بگیرید و به بچه ها بگویید که مهمانی تعطیل است. وقتی این سوال پیش می آید که چرا – شما حقیقت را می گویید. این نقل قول پول شما است: “من و بابا می خواهیم امسال تعطیلاتی بدون درام، آرامش بخش و سرگرم کننده داشته باشیم، و در حال انجام اقداماتی برای تحقق این رویا هستیم. ما واقعا امیدواریم که شما دو نفر یکی را داشته باشید.” سپس بنشینید و بگذارید پاره شود.

شکر، من نمی توانم بیش از ده دقیقه یا بیشتر خش خش را تحمل کنم، قبل از اینکه به سادگی بگویم، “باز هم، بابا، هر دوی شما را دوست دارم، و امیدوارم تعطیلات چهارم شما عالی باشد، و شاید “با اندکی درون گرا متفکر باشید”. “سپس تلفن را قطع کن.

حالا بیایید با هم برگردیم، درست است؟ عزیزم، این همان چیزی است که اسناد تخیلی آن را تصحیح رفتار می نامند، اما به هر حال، ما فقط به آن اصلاح نوار کج می گوییم! اوه بله، او بمب بدبوی بزرگی را به دنیای پرنسس ها پرتاب می کند و در ابتدا عصبانی می شود و آسیب می بیند و عصبانی می شود. اما آیا در طول این سال ها به دلیل رفتار بی پروا او با شما و خانواده تان چنین احساسی نداشته اید؟ هدف در اینجا این است که او را به این فکر کنیم که چرا والدینش این رویداد را به تعویق می اندازند. اگر او شروع به زدن آینه روی صورت او کند، او آن را انکار می کند و آن را با صدای بلند خاموش می کند. این به او اجازه می دهد تا موضوع را مطرح کند – شما دو نفر. بنابراین شاید در فاصله ای ناخوشایند و عجیب برای مدتی کوتاه باید در دل خود جست و جو کند تا پاسخ را بیابد.

حالا وقتی برای دور دوم برگشته و بخواد دلیل حرفایی که بهش زدم بدونه، گوشش رو باز میکنه. مهم است که آرام و شفاف بمانید و اجازه دهید او کمی به خود احترام بگذارد، مادران می دانند منظور من از آن چیست. اما در نهایت امر عزیز باید صحبتی خوب و عمیق در مورد رفتار او و همسرش صورت گیرد. همیشه گوش های خود را باز نگه دارید – اما در جمع های خانوادگی آینده، مرزهای محکمی برای روابط آینده تعیین کنید. به هر دوی آنها بگویید که عشق و حمایت شما ماندگار است، اما اگر آنها تصمیم گرفتند که هنگام ملاقات با شما خیلی راحت باشند، باز هم می خواهید از این اجتماعات دوری کنید.

اوه، و نتیجه این بحث با عیسی مهم نیست، امسال شما مامان مامان و شوهرش در تعطیلات هستید. نکته مهم این است که کیف را محکم بگیرید و این چهارمی را برای یک جمع خانوادگی بگذارید. زمان لازم است تا سازنده را نقد کنیم و عواقب عدم انجام این کار را برای هموارسازی حصار ببینیم.

عزیزم مطمئنم اگه تو و شوهرت بخوای به خوبی بر پویایی خانواده ات مسلط بشی و بخوای یه مدت تو راه خودت باشی موفق میشی. نوعی ذرت از طریق گلوله – مقدار زیادی چیست؟ خنده.

اوه بله، من می بینم که تعداد زیادی از شما در سه ماهه چهارم می آیند، و دیگر لازم نیست احساس کنید که دارید بیرون می روید. پس از همه، به دلایلی آن روز به نام روز استقلال – یک چشمک.

تمام نعمت های ارزشمند شما،

خانم هر چه

خانم Anyhoo برای گزارش سیم درست، که پاسخ های منطقی به روابط شخصی شما در مورد عشق، زندگی و هر چیزی در این بین ارائه می دهد. از قلب تنسی، او را در هشتگ #DearAnyhoooAnswers دنبال کنید (این پیوند را در نشانک های مورد علاقه خود ذخیره کنید). اگر سوالی از خانم Anyhooo برای پاسخ دارید، لطفاً آنها را بفرستید [email protected] ارسال کنید یا با ما تماس بگیرید.

________________________________________________________________________________

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.