میهن پرستان تام برودی با هزینه بیل بیلیچک باز می گردد

میهن پرستان تام برودی با هزینه بیل بیلیچک باز می گردد


یکشنبه شب باران بارید ، یک توسعه مناسب فاکسبورو. بیل بیلیچک باید کلاه خود را روی سر می گذاشت و تام برودی باید یک توپ ظریف به دست می آورد. اگر پاتریوت ها میزبان واقعی ترین تجمع در تاریخ NFL بودند ، خدایان فوتبال همه چیز را اصلاح می کردند.

بروکی برای دقایق پایانی کافی بود تا تامپا بی را جلو نگه دارد ، در حالی که آنتونیو براون یک پاس بلند تاچ داون دور سوم را قبل از اینکه زمین بوکانیرز قبل از گلزنی در منطقه آخر پشت سر بگذارد ، زد. 17 جلو.

بردی که بدون روب گرونکفسکی مصدوم کار می کرد ، در بازی نتوانست گلزنی کند و بیش از نیمی از پاس های خود را به پایان رساند. با این حال ، او در برابر مغز متفکر دفاع می کرد ، سرمربی تیم میهن پرستان که تیم خود را به تکنسین جدیدی منتقل کرد که شبیه برادر کوچکتر برادی بود.

مک جونز توپ و لحظه را در دست داشت که ساعت شروع به خونریزی می کرد ، و بیلیچیک و برادی با بی حوصلگی از حاشیه نظاره گر حل اختلافات خانوادگی خود بودند. جونز قبلاً دو گذرنامه لمسی را دور انداخته بود. این بار آلاباما برای انتخاب در دور اول فقط به یک گل زمینی نیاز داشت.

ظاهراً از 56 یارد نمی تواند آن را به نیک فولک بدهد. پای فولک مستقیماً به چپ برخورد کرد. بیلیک سر تکان داد و برودی سرش را پایین انداخت و دستش را پمپ کرد. این بازی اینچ است ، اینطور نیست؟ به هر حال ، امسال ژیلت در ورزشگاه 1-0 بود و سرمربی تیم میزبان 0-3 بود.

بیلیشیک به سرعت بردی را در آغوش گرفت و به پد شانه راست او ضربه زد. سپس بیلیچیک وارد رختکن تامپا بی شد و حدود 20 دقیقه بعد بردی را در منطقه ای خصوصی ملاقات کرد.

برودی
تام برودی و بوکانان یکشنبه شب بر میهن پرستان بیل بلوشیک غلبه کردند.
USA Today Sports ، گتی ایماژ

برادی با صدایی کثیف گفت: “من به او به عنوان یک مربی احترام می گذارم و برای این سازمان احترام زیادی قائلم.” چهارم برندگان گفت که هفته ای احساسی بود و او پاسخ هواداران را “عالی” خواند. بردی که از طوفان بیرون آمد ، گفت: “فوتبالم مرا به جایی دیگر برد.”

جونز یکشنبه شب برودی را پشت سر گذاشت و مهم نبود. بردی بازی را برد زیرا او همیشه برنده بازی بود و بیلیچیک ، که قبل از برادی در بریتانیا در نیو انگلند 5-13 بود ، اکنون رتبه 8-12 را دارد زیرا بریدی برای سرگرمی زیر نور آفتاب رفت.

بیلیچیک گفت: “امشب اینجا مأیوس کننده است.

آیا هرگز؟ وقتی شخصی سعی کرد در مورد اولین برخورد خود با برادی در کنفرانس خبری Belichick از او سوال کند ، مربی میهن پرست حرفش را قطع کرد و گفت: “ما هر روز در تمرینات دفاعی مقابل تام بردی می رفتیم. بنابراین اینطور نیست که قبلاً تام برودی را دیده باشیم. آنها تیم فوتبال خوبی هستند و او یک کوارتر عالی دارد و من فکر می کنم همه چیز را ذکر نکنم. ”

البته کل این حادثه هرگز نباید اتفاق می افتاد. چهار سال و نیم پیش ، قبل از اینکه 40 ساله شود ، برودی به من گفت که می تواند ببیند که در 40 سالگی بازی می کند.

او در آن زمان می گفت: “من همیشه می گفتم که در اواسط چهل سالگی هستم و طبیعتاً 45 است.” “اگر به آنجا رسیده ام و مثل امروز هستم ، نمی دانم چرا نمی خواهم ادامه دهم.” وقتی از او پرسیدم: “چه کسی می گوید تام برودی نمی تواند در 50 سالگی بازی کند؟” او پاسخ داد: “این یک سوال بزرگ است.”

بنابراین بیلیچیک مجبور است در تمام این سالها بازی کند و بردی بازی کند و برای بازی بیشتر آماده شود ، اما او کم کاری نکرد تا بازنشستگی خود را به عنوان نماد یکنواخت بوستون مانند بیل راسل و تد ویلیامز تضمین کند. ، و لری برد. در حقیقت ، بیلیچیک هرگز با قرارداد طولانی مدت که امیدوار بود و مطمئناً مستحق آن بود ، به بردی نداد ، تمام بازیکنان رای دهنده خود را به یک شرکت Uber فراخواند و او را به در خانه برد.

شب قبل از بازی روز یکشنبه ، وقتی معمولاً هیچ اتفاقی نمی افتاد ، برودی ، طبق معمول ، از ورزشگاه ژیلت کنار رفت و برای مردان معمول وحشی ، پرشور و تند و زننده خود پمپاژ کرد. او هماهنگ کننده تهاجمی سابق خود ، جاش مک دانیلز را در زمین بغل کرد ، همانطور که روبرت کرافت ، رئیس سابق را در خارج از رختکن در آغوش گرفت.

برودی چند ساعت قبل از رونمایی در توییتر خود نوشت: “خوشحالم که برگشتی” ، که شامل یک ویدیوی برجسته نیز بود.

وقتی Belichick و Patriots در یک شش قرار گرفتند ، بهتر بود با هفتمین حلقه Super Bowl برگردید.

برادی ادای احترام ویدیویی خود را دریافت کرد و صدای طرفداران را شنید که نام او را می خوانند. هنگامی که او برای اولین بار با 12:54 دقیقه در کوارتر اول وارد بازی شد ، جمعیت او را تشویق کردند. بسیاری از بازیکنان پیراهن میهن پرستانه او ، شماره 12 وی را بر تن می کردند. قبل از پایان کوارتر ، بردی درو در غلبه بر حیاط ها در لیگ پیشتاز بود و همیشه قصد شکستن در زمین را داشت. آن گزارش. خدایان فوتبال باید آن را به او می دادند.

همچنین ، آنها باید این پیروزی غرق در باران را بر مربی ای که هرگز او را زود رها نمی کرد ، به او بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *