“ناتوانی” دوست پسر در تشخیص رابطه به پایان رسیده بود – باب خبر


یک سازنده ادعا کرد که نمی دانست رابطه او به پایان رسیده است – علیرغم اینکه مادر فرزندش از خانه خارج شد و سپس او را دستگیر کرد.

آزار و اذیت رابرت بیکر از شریک سابقش باعث شد که او در ماه دسامبر وارد خانه او شد و به اوج رسید که او در آپارتمان خودش به او حمله کرد و پس از اینکه در ماه فوریه به ظن تجاوز دستگیر شد، پیام‌هایی به او داد.

قاضی نایجل دالی که این هفته ۳۶ ساله را محکوم کرد، گفت: «من کاملاً راضی هستم که بیشتر آنچه در این پرونده اتفاق افتاد ترکیبی از عوامل بود. نکته اصلی این بود که ناتوانی شما در پذیرش این رابطه واقعاً پایان یافته بود.

دادستان جولیان لینچ گفت بیکر و قربانیش دو سال با هم رابطه داشتند. رابطه آنها در سپتامبر گذشته قطع شد و او به آپارتمان خود نقل مکان کرد.

بیشتر بخوانید: زندانی می گوید با افزایش سن “عاقل تر” می شود

بیکر ادعا کرد که متوجه نشده است که این رابطه تمام شده است و گفت که به دیدن او و فرزندشان ادامه می دهد.

در ۶ دسامبر سال گذشته، بیکر به خانه‌اش در بارتون رفت و همسر سابقش را به داخل آپارتمان هل داد. او “پرخاشگر” بود و حدود نیم ساعت قبل از بازگشت آنجا را ترک کرد. می گفتند در را زده است. سابق ترسیده او با یکی از دوستانش تماس گرفت و او با پلیس تماس گرفت. وقتی به او گفت که با پلیس تماس گرفته شده است، منطقه را ترک کرد.

دو ماه بعد، در ۱۱ فوریه، او از کلیدی که او در ماشینش گذاشته بود برای باز کردن درب جلو استفاده کرد – سپس زنجیری را که از روی در آویزان بود بست تا داخل شود. سابقش به او گفت که برود.

پست آکسفورد: قاضی نایجل دالی تصویر: OMقاضی نایجل دالی تصویر: OM

او را از گلویش به دیوار چسباند، به زمین هل داد و تلفنش را خواست. او نتوانست قفل آن را باز کند و او موفق شد برای کمک به یکی از دوستانش پیامک ارسال کند. بعداً مشخص شد که انگشت او در این حمله شکسته است.

بیکر دستگیر شد اما بلافاصله پس از آزادی از بازداشت در روز بعد شروع به تماس با او کرد. او همچنین یک کارت و هدیه برای روز ولنتاین برای او فرستاد.

آلیس اوبری فلچر، در حال کاهش، گفت که موکلش به خاطر کاری که انجام داده بود احساس شرمندگی و پشیمانی شدید می کرد. او برای پذیرفتن از هم گسیختگی رابطه سخت تلاش کرده بود و در واقع معتقد بود که آنها هنوز با هم هستند. وکیل دادگستری افزود: «او در این مرحله متوجه است که چقدر جدی وضعیت را اشتباه خوانده است.

بیشتر بخوانید: مردانی از میان ۱۵ نفری که به اختلال خشونت آمیز پس از بازی فوتبال متهم شدند

بیکر، کارگر ساختمانی خوداشتغال، از گرین ریجز، آکسفورد، به آزار و اذیت، ایجاد صدمه بدنی واقعی و استفاده از خشونت برای ورود به محل اعتراف کرد.

قاضی حکم دو ساله جامعه را صادر کرد و به بیکر فرصتی داد تا به مشکلاتی که ممکن است در روابط آینده ایجاد شود رسیدگی کند. او باید تا ۵۰ روز نیاز به فعالیت توانبخشی، ۱۸۰ ساعت کار بدون مزد و ۱۴۲۵ پوند هزینه و غرامت انجام دهد.

منع تعقیب قرارداد او با قربانی را برای یک دهه محدود می کند.

از آخرین اخبار وب سایت ما به روز باشید یا ما را دنبال کنید فیس بوک، توییتر و اینستاگرام

برای به روز رسانی اخبار مستقیماً در صندوق ورودی خود، در خبرنامه ما ثبت نام کنید اینجا

آیا داستانی برای ما دارید؟ با میز خبر ما تماس بگیرید [email protected] یا ۰۱۸۶۵ ۴۲۵ ۴۴۵.