نامه به نویسنده – 5 اکتبر 2021

نامه به نویسنده - 5 اکتبر 2021انتشار: خبر کشته شدن 21 کودک زیر 18 سال در تیراندازی امسال در شهر نیویورک.

سرانجام شخصی در مورد اوباش قاتل صحبت می کند که به مقامات شهر ما اجازه دادند در خیابان ها فرمانروایی کنند (“جوانتر بمیرد ، 2 اکتبر).

با تشکر ، ارسال کنید افزایش خشونت به عنوان بهانه ای باورنکردنی است. وثیقه الزامی است.

بیست و یک نفر فقط تعداد کشته شدگان است. چند نوزاد و کودک از ترس شلیک گلوله هنگام قدم زدن در خیابان یا حتی در خانه خود مورد تیراندازی قرار گرفته اند؟

پاسخ مترقیان حذف پلیس است. از مردم عادی بپرسید که در این مورد چه می گویند. نیویورک به پلیس احتیاج دارد.

مسئله زندگی سیاهان باید علیه خشونت اقدامی انجام دهد. همه 21 نوجوان سیاه پوست هستند.

مورین شارکی

ب خوب تمیز

حدود 21 کودک در نیویورک کشته شده اند. شهردار دو بلاسیو برای جلوگیری از این امر چه کرد؟ هیچ چیزی.

توقف و سرعت و نیروی کاری را بازگردانید تا اسلحه ها را از خیابان بردارید.

پیتر فرار کرد

جزیره استاتن

این جلد که روز شنبه در مورد کشته شدن 21 کودک در سال جاری منتشر شد ، یادآور وحشتناک دیگری است که نشان می دهد سیستم و دولت ما فروپاشیده است و رهبران منتخب دموکرات به طرز فجیعی شکست خورده اند.

صرف نظر از اینکه چه کسی در مقام خود است-د بلاسیو ، فرماندار سابق اندرو کومو ، یا فرماندار هوچول-به نظر می رسد آنها نمی توانند حزب خود و بیماری مسری تصمیم گیری را متزلزل کنند ، به نظر می رسد تأثیر فاجعه باری بر مردم و دولت ما خواهد داشت.

در مدت هشت سال کوتاه ، د بلاسیو در دهه 1970 شهر نیویورک را بازگشت و شهرداران اد کوچ ، رودی جولیانی و مایک بلومبرگ آنچه را که سالها در حال ساختن آن بودند تخریب کردند.

مردم در این ایالت متوجه می شوند که حزب دموکرات با آنها تماس می گیرد و در نهایت من نمی دانم که برای جلوگیری از این کشتار و سکته های قلبی دیگر باید به چه چیزی رای دهند.

مایکل دی اوریا

برانکسویل

مرگ 21 نفر از نیویورکی های زیر 18 سال در تیراندازی در سال 2021 وحشتناک است و همه سازمان های دولتی باید به طور گسترده واکنش نشان دهند.

اگر بخواهیم قتل ها را کاهش دهیم و اسلحه های خیابانی را کاهش دهیم ، توقف و اقدام مرحله اول است.

من مطمئن هستم عزیزانی که از اندوه دست کشیده اند اگر قصد نجات جان پسر یا دختر خود را داشته باشند موافقت می کنند.

مترقیان نجیب و فعالان سیاه پوست که به دنبال هر بهانه ای برای فریاد نژادپرستی و خشونت پلیس هستند ، راه حل بهتری پیدا نکرده اند.

مل یانگ

بوکا راتون ، فلوریدا

بیست و یک پسر و دختر در نیویورک جان خود را در خشونت از دست داده اند و حتی یک سیاستمدار هم جرات این را ندارد که خواستار جنگ علیه جنایت شود.

زمان آن فرا رسیده است که همه کسانی که همچنان به لیبرال دموکرات ها رای می دهند ، که مورد نفرت پلیس قرار گرفته اند ، به عقب برگردند و نگاهی طولانی به خود داشته باشند. آنها باید به خاطر داشته باشند که کیومو فاسد در پشت عدم قابلیت پذیرش و افزایش قوانین سن قرار داشت.

چه نفعی برای شهروندان نیویورک داشت؟ دی بلاسیو دست پلیس را بسته و همه نیویورکی ها را در معرض خطر قرار داده است.

روز انتخابات نزدیک است. وقت آن است که خیابان های خود را پس گرفته و از کودکان محافظت کنید. به کاندیداهایی با قانون و نظم که به پلیس اجازه می دهند کار خود را انجام دهد رای دهید.

نیکلاس مافی

ب خوب تمیز

تعداد کودکانی که در نتیجه حملات همیشگی جنایات خیابانی خشونت آمیز جان خود را از دست داده اند ، سرسام آور است.

برخی از این قربانیان تیرباران شده و کشته شدند. این بازنمایی یک جامعه انحطاط ناپذیر است.

دی بلازیو در چند ماه اخیر خود به طرز ناپسندی تغییر کرده است و شهر همچنان در معرض جنایات وحشیانه و بی معنی قرار دارد.

از دست دادن یک کودک در یک جنایت فجیع یک تراژدی است. 21 باید با این گرایش خشونت آمیز خشونت غیرقابل تحمل و نفرت انگیز مقابله کرد و پایان داد.

ضرورت اصلاح نظام عدالت کیفری وجود دارد. ارائه عرض جغرافیایی به افسران ما برای انجام وظیفه باید در رأس چنین اصلاحاتی باشد.

دنیس دیوید

شرق راکوی

آیا می خواهید امروز به داستانها امتیاز دهید؟ نظرات خود را (همراه با نام کامل و شهر محل سکونت) به [email protected] ارسال کنید. منوط به ویرایش مقالات برای وضوح ، طول ، دقت و سبک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *