ناوارو و یک سازمان حقوق اسلحه برای حقوق قانونی خود در دادگاه مبارزه می کنند. – ۲۰ خبرگزاری برتر


بنیانگذاران ماهیت انسان را درک کردند و با مجموعه ای چشمگیر از قوانین طراحی شدند که برای دور نگه داشتن مقامات اقتدارگرا و تضمین یک سیستم کنترل و تعادل طراحی شده بود.

این افشاگری است: آمریکایی‌هایی که به حمایت از حقوق خود اعتقاد دارند در دادگاه‌ها مبارزه می‌کنند.

مشاور تجاری و استراتژیست سیاسی رئیس جمهور دونالد ترامپ چهل و پنجمین دکتر. پیتر ناوارو، رها کردن این توافقنامه توسط دولت در اواسط ژوئیه منعقد شد بر خلاف قانون اساسی در همین حال، اتهامات توهین به کنگره سازمانی است که از سلاح گرم دفاع می کند شکایت ایالت نیویورک پس از اینکه دادگاه عالی ایالات متحده (SCOTUS) در اواخر ژوئن یک الزام ایالتی را که صدور مجوزها را محدود می کرد، لغو کرد، با محدودیت های جدیدی در مورد اسلحه مواجه است، که در آن متقاضی برای مجوز حمل باید نیاز دفاعی خاصی داشته باشد. خودت را نشان بده

شکایتی علیه مشاور ارشد تجاری سابق کاخ سفید مطرح شد

در اوایل ژوئن سال جاری، ناوارو به دو اتهام توهین جنایی به کنگره، خلاف قانون اساسی، به دلیل امتناع از اجرای خواسته‌های کمیته منتخب مجلس متهم شد:

  • به نظر می رسد که رسوب می کند و
  • تهیه اسناد مربوط به تحقیقات کمیسیون در مورد رویدادهای ۶ ژانویه ۲۰۲۱ در تجمع Stop The Robbery.

پیشنهاد دادخواهی که ناوارو آن را رد کرد، تصریح کرد که او به کیفرخواست اعتراف می کند و از احضاریه تبعیت می کند. به گفته دادستان های فدرال، در نتیجه اعتراف به گناه، وزارت دادگستری درخواست صدور حکم را به حداکثر ۳۰ روز زندان محدود می کند. بدون توافق، ناوارو در هر مورد با یک سال زندان مواجه است.

جان رولی، کنسول ناوارو، او گفت پیشنهاد ارائه شده توسط دولت “محرمانه” و ناوارو بود بود “دستورالعمل های ریاست جمهوری” برای رد احضاریه ها. علاوه بر این، تیم دفاعی ناوارو نیز مالکیت دارد جر و بحث وزارت دادگستری پس از دستگیری این مرد ۷۳ ساله در فرودگاهی در واشنگتن دی سی در حالی که قصد داشت سوار هواپیمای عازم نشویل شود، “خصومت” می کند.

در واقع، ناوارو ادعا کرد امتیاز اجرایی برای امتناع از اجرای احضاریه. کمیته منتخب مجلس نمایندگان ناوارو را برای شهادت برای اولین بار در اوایل فوریه فراخواند. آن را ادعا کرد ناوارو با استیو بنن، مشاور سابق کاخ سفید، طرحی برای تغییر نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ طراحی کرد.

(ما از آن زمان این را یاد گرفتیم بنن مجرم شناخته شده است پرونده من توهین به کنگره پس از آن است که او نیز احضاریه کمیته مجلس نمایندگان را نادیده گرفت.)

در حالی که ناوارو برای محافظت از حقوق قانونی خود مبارزه می کند، گروهی از مدافعان حقوق اسلحه نبردی قانونی برای محافظت از حقوق قانونی نیویورکی ها به راه می اندازند.

مبارزه برای حقوق اسلحه در نیویورک

صاحبان اسلحه آمریکا (GOA) از قانون بهبود حمل مخفی فرماندار دموکرات نیویورک (CCIA) شکایت کرده است. کتی هوچول این قانون را در ماه جولای امضا کرد و قصد دارد از اول سپتامبر اجرایی شود.
زمانی که SCOTUS محدودیت های حمل سلاح در ایالت نیویورک را لغو کرد، هوچول از تصمیم دادگاه “بی پروا” انتقاد کرد که محدودیت صد ساله در مورد اینکه چه کسی می تواند سلاح های مخفی را در ایالت ما حمل کند – به این معنی است که ما آن را پس می فرستیم و امنیت کشورمان را به خطر می اندازیم. ساکنان. در خطر.”

حکم دادگاه عالی، قانون ایالت نیویورک را لغو کرد که متقاضیان مجوز حمل مخفی را ملزم می کرد تا نیاز به حمل سلاح گرم را نشان دهند. کلارنس توماس، قاضی شریک، استدلال کرد که شرط “علت خوب” در نیویورک، قانون اساسی را نقض می کند، زیرا اجازه عبور حمل و نقل عمومی را تنها زمانی می دهد که متقاضی نیاز خاصی به دفاع از خود نشان دهد.
اما آنچه پس از آن به وجود آمد، محدودیت‌های جدیدی بر توانایی مردم برای حمل سلاح گرم بود که توسط قانون‌گذار ایالتی تحت کنترل دموکرات‌ها وضع شد: CCIA، با دستور قانونی، محدودیت‌هایی را بر حمل و نگهداری مخفیانه سلاح گرم در «مکان‌های حساس» اعمال می‌کند. مانند حمل و نقل عمومی، مدارس، مراکز دولتی، مراقبت های بهداشتی، رستوران ها و بارها.

ایالت همچنین از متقاضیان می‌خواهد حداقل چهار مرجع شخصیت، اطلاعات تماس اعضای بالقوه خانواده، بررسی‌های دوره‌ای پیشینه، و سوابق رسانه‌های اجتماعی را ارائه دهند. وی همچنین ملزم به گذراندن ۱۶ ساعت آموزش ایمنی اسلحه و دو ساعت تمرین تیراندازی در محدوده تفنگ خواهد بود.

جزئیات شکایت صاحبان سلاح آمریکایی

در این شکایت، دولت افغانستان مدعی است که ایالت نیویورک مرتکب «چندین نقض آشکار و غیرقانونی جدید از حق مذکور برای نگهداری و حمل سلاح شده است».

پرونده تشکیل شده است تشکیل پرونده در دادگاه آنتونیوک مقابل بروئن، ۱:۲۲-CV-734. شاکیان اسلحه ایوان آنتونیوک، شرکت صاحبان اسلحه آمریکا هستند. شرکت و شرکت تابعه آن در نیویورک. متهم کوین بروئن رئیس پلیس ایالت نیویورک است.

سام پاردس، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره دولت GOA گزارش داد او گفت این گروه در مصاحبه مطمئن بودند که در این نبرد پیروز خواهند شد. او CCIA را “واکنشی خشمگین و شدید به حکم دادگاه عالی” خواند و اینکه قانونگذاران نیویورک “عدالت” را رعایت کرده اند. [Clarence] انگشت وسط توماس

واصل پردیس می گوید:

ما مطمئن هستیم که تقریباً هر کاری را که آنها در این بسته قانونی انجام دادند لغو خواهیم کرد زیرا به وضوح یک حکم مستقیم دادگاه ایالت نیویورک را نقض می کند. بروئن”.

این شکایت به طور خاص الزامات “خصلت اخلاقی خوب” CCIA را هدف قرار می دهد، که در آن متقاضیان مجوز ارجاعات شخصی و پست های رسانه های اجتماعی را برای بازرسی ایالتی ارسال می کنند، و طیف گسترده ای از هزینه های بوروکراسی جدید را که می توان به عنوان “مالیات متمم دوم” توصیف کرد. پردیس افزود که در قوانین مکتوب نیویورک که توسط قانون یا هر قانون ایالتی دیگر در این مورد وضع شده است، تعریف روشنی از «اخلاق حسنه» وجود ندارد.

بازی تعریف کلمه

اگرچه CCIA به صراحت “نفرت” را تعریف نمی کند، اما چنین اصطلاحی می تواند به خواسته مقامات نیویورک در فضای سیاسی داغ و قطبی امروز تبدیل شود.

بردیس جر و بحث مطالب زیر در مورد پست های شبکه های اجتماعی است:

“[P]مردم چیزهایی می گویند که نمی فهمند، یا انجام می دهند، اما می خواهند چیزی بگویند. و آنها یک حق اصلاحیه اول برای انجام این کار دارند. اکنون، نیویورک و کالیفرنیا می خواهند از بیان حق متمم اول به عنوان دلیلی برای رد حق متمم دوم استفاده کنند.

در واقع، استفاده از یک حق قانونی برای نادیده گرفتن حق قانونی دیگر ممکن است خلاف قانون اساسی باشد.

نظام حقوقی آمریکا و احترام آن (یا فقدان آن) به قانون اساسی ممکن است برخی از کسانی را که ناظر رفتار دولت فدرال با بی‌اعتنایی آشکار ایالت نیویورک به حاکمیت SCOTUS هستند، دلسرد کند.

با این حال، بنیانگذاران از کرسی های قدرت در برابر اشراف یا پادشاهان دفاع کردند و دولتی را طراحی کردند که در برابر حکومت اوباش مقاومت کند. علاوه بر این، آنها گرفتن فطرت انسان همان گونه که هست «بدون وسوسه فضیلت یا مبالغه در قبح آن» و حکومت را شر ضروری می داند.

در نتیجه، قانون اساسی با اقداماتی از جمله تفکیک قوا و کنترل و تعادل برای محافظت از ایالات متحده در برابر استبداد وضع شد.

ما می توانیم از این مردان بزرگ حکمت بیاموزیم.

یک بار جان آدامز او گفت:

همان گونه که سعادت مردم تنها هدف حکومت است، رضایت مردم نیز تنها مبنای عقل و اخلاق و نسبت طبیعی امور است.

و بنجامین فرانکلین عنوان کردن:

“فقط افراد با فضیلت قادر به آزادی هستند. وقتی ملت ها فاسد و شریر می شوند، به اربابان بیشتری نیاز دارند.”

در آمریکا امروز، ما شاهد هستیم که مردان و زنان انعطاف پذیری که از طریق سیستم حقوقی، اقدامات آمریکایی ها در دولت را به چالش می کشند. زیرا ادامه بده ایمان داشتن در جمهوری و ادامه دارند ایمان داشتن در قانون اساسی

توسط: کامرون کیگان

کامرون کیگان محقق و نویسنده ای در زمینه سیاست، آموزش، ایمان و فرهنگ آمریکاست که از طریق محافظه کاری بر جوانان تأثیر می گذارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کارهای کامرون به ادامه مطلب مراجعه کنید https://ckeeganan.substack.comبرای نظرات یا سوالات، یک ایمیل به [email protected].

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.