نایب قهرمان دربی فرانسه، ال بودگون، برای افتخار پاریس لانگ شانپ – اخبار


ال بودگون، نایب قهرمان پریکس دو جوکی باشگاه جیمز فرگوسن، به فرانسه بازگشت تا پنج‌شنبه شب در مسابقات جایزه بزرگ پاریس در لانگ‌شانپ پاریس، گلی بهتر به ثمر برساند.

به نظر می رسد کودیاک از تعقیب کراس کانتری خود لذت می برد، او همچنین ست سوم را در Chantilly برد و به مربی خود اولین موفقیت خود در گروه A را در فصل گذشته، Criterium de Saint-Cloud، بخشید.

او در اولین بازی خود برای این کودک سه ساله در Dante Stakes در یورک در ماه مه ناامید شد، اما دوباره برگشت تا قطب بعدی قهرمان Eclipse را در دربی فرانسه ماه گذشته شکست دهد.

ال بودگون برای اولین بار در روز باستیل بیش از یک مایل و نیم آب را آزمایش خواهد کرد و فرگوسن در انتظار نمایشی جسورانه است.

مدیر نیومارکت گفت: “ما به خوبی در کنار من به آنجا می رویم و بدیهی است که به فرانسه برمی گردیم، جایی که او در گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است.”

“رقابت زیادی وجود دارد. اگرچه فقط شش سوار وجود دارد، من فکر می کنم یک مسابقه بسیار رقابتی خواهد بود، اما قرار گرفتن در گروه اول چیزی است که انتظار دارید.”

ما با امید زیادی به یک حرکت بزرگ به آنجا می رویم.”

دیوید ایگان و الدار الداروف در راه رسیدن به یک پیروزی چشمگیر در ناتینگهام هستند
تصویر:
دیوید ایگان و الدار الداروف در راه رسیدن به یک پیروزی چشمگیر در ناتینگهام هستند

فرگوسن انتظار ندارد که این صعود مشکلی برای ستاره ثابت سفر او باشد، در حالی که امیدوار است هوای گرم پاریس شرایط را خیلی خشک نکند.

او افزود: «از اینکه اسب را می دوم خوشحالم. می گویند زمین خوب است خیلی نرم است و شنیده ام که هنوز آبیاری می کنند که این چیز خوبی است.

ما انتظار داریم قبل از مسابقه، با روزهای بسیار گرم، خشک شود، اما امیدواریم که کمی خنک شود.

زمانی که در دربی فرانسه بیش از یک مایل و یک ربع دوید، غیرقابل توقف بود و برادر شوهرش بهترین راه حل برای چند برنده گروه ۱ بیش از یک مایل و نیم است، بنابراین نباید هیچ مشکلی وجود داشته باشد.

ال بودگون یکی از دو سوارکار آموزش دیده بریتانیا به همراه الدار الداروف از راجر واریان است که رکورد شکست ناپذیری خود را با پیروزی در آخرین لحظه جام کوئینز در رویال آسکوت به ۳ رساند.

اگرچه برد ست دوم بیش از یک مایل و سه ربع به دست آمد، اما واریان امیدوار است که وظیفه او چیزی باشد که حضور او را در یک سواری کوتاه‌تر احساس کند.

Biz Badel برنده PW McGrath Memorial Ballysax Stakes به رهبری گاوین رایان شد.
تصویر:
Biz Badel برنده PW McGrath Memorial Ballysax Stakes به رهبری گاوین رایان شد.

مربی به Sky Sports Racing گفت: “گزینه های گروه اول این بود که یک مایل و نیم به عقب بروند تا برای گرندپری پاریس یا دو مایل برای جام گودوود بروند و کمک هزینه سه ساله خود را از اسب های بزرگتر بگیرند.”

جام گودوود نیز گزینه بسیار جذابی بود زیرا دیدم که او در کاسه ملکه عملکرد خوبی داشت، اما او فقط سه بار شروع کرد و ما احساس نکردیم که باید در چهارمین استارت خود دو مایل برود.

ما ترجیح می دهیم یک مایل و نیم به عقب برگردیم و به اسب فرصت دهیم تا به ما بگوید که چگونه می تواند در طول یک مایل و نیم بهترین کار را انجام دهد. این به ما وضوح بیشتری در ادامه فصل می دهد.

پیروزی، باخت یا تساوی در روز پنجشنبه، باید بگوییم سن لجر اولویت ما است – هدف واقعی برای سقوط در حال حاضر. باید دید آیا لیگر دوباره مسابقه می دهد یا خیر.

امیدهای ایرلندی ها توسط پیس بادل از دوناچا اوبراین رهبری می شود، که آخرین بار در دربی ایرلند پشت سر برنده فراری وستور کمتر از سه هفته پیش برتر بود.

آلن کوپر، مدیر مسابقات Nearchus Family Owners، گفت: “دونچا از اسب خود بسیار راضی است و این یک مسابقه بسیار جالب است که فرم های ایرلندی، انگلیسی و فرانسوی را ترکیب می کند.

“بیز پادل یک اسب بالغ است و دوناچا و گاوین (رایان، جوکی) از زمان کوراگ از وضعیت او بسیار راضی بوده اند.”

سه اسب فرانسوی که برای اولین بار از سال ۲۰۱۷ به دنبال حفظ این جایزه در خانه هستند، L’Astronome هستند که در این فصل سه اسب از سه اسب را برای فرانسیس هانری گراوارد و پنجمین جایزه Fabrice Chapete از باشگاه جوکی، Onesto و Simca Mill را بردند. . زود خوب میشه از میدان استفان واتل.