نبردی برای روح آمریکایی وجود دارد، و زمان آن فرا رسیده است که صحبت کنیم


برخی ممکن است فکر کنند که نبرد برای روح آمریکایی با به قدرت رسیدن جو بایدن اتفاق افتاد. اما آنها اشتباه خواهند کرد. در واقع، این حتی یک مد اوباما نبود. در واقع، مبارزه برای روح آمریکایی در دهه ۱۹۶۰ آغاز شد، زمانی که انقلابیون کمونیست به آمریکا اعلام جنگ کردند. این انقلاب در حال حاضر به ثمر نشسته است. اکنون زمان آن است که همه آمریکایی ها یک طرف را انتخاب کنند. شما یا موافق هستید یا با ما موافق نیستید.

در سمت چپ، ما سوسیالیست هایی داریم که خود را مترقی می نامند. در واقع، آنها در واقع مارکسیست-لنینیست به تصویر جوزف استالین هستند. آنها به دنبال دیکتاتوری کمونیستی هستند که از وحشت استالین تقلید کند. آنها در واقع سوسیالیست به نظر می رسیدند، اما پشت کلمه ای که بیانگر کمونیسم است پنهان می شوند. آنها می دانند که چه می خواهند، اما امیدوارند که ما نخواهیم.

اگر آنها کنترل کامل را به دست آورند، دولت آنها شامل اردوگاه های بازآموزی، گولاگ ها و گروه های آتش نشانی می شود. اینها حرف من نیست، حرف من است سخنان فعالان برنی که از زمان فروش برنی به کلینتون ها، به هسته اصلی حزب BLM، آنتیفا و دموکرات تبدیل شده است. چنین اقدامات وحشیانه ای برای کنترل افرادی که با آنها مخالف هستند انجام می شود. استالین و مائو این را ثابت کردند.

برای داشتن اکثریت برای همراهی با دیکتاتوری آنها، آزادی بیان و همچنین حق خدادادی برای حمل اسلحه غیرقانونی است. در واقع، هیچ حمایت قانون اساسی از مردم وجود نخواهد داشت، زیرا همه اینها توسط دولت محافظت می شود. ببینید، این چیزی است که مترقیان می خواهند به آن برسند، از آزادی گرفته تا برده داری و حکومت.

یک حکومت دموکراتیک چگونه خواهد بود؟

چیزی که به نظر می رسد خیلی دور از آنچه در حال حاضر در اطراف ما اتفاق می افتد نیست. ما زندانیان سیاسی داریم که بسیاری از آنها از ۶ ژانویه ۲۰۲۱ بیش از یک سال است که در سلول انفرادی به سر می برند. اگرچه قانون اساسی مجازات “ظالمانه و غیرعادی” را ممنوع می کند، اما با کسانی که به انتخابات دزدیده شده اعتراض کردند مانند سگ رفتار می شود.

برخورد با کسانی که مخالف تصویب کنگره بایدن بودند، به سختی سطح قدرتی را که چپ برای بقیه ما به دنبال آن است، تشکیل می دهد، فقط نگاهی است به اینکه دولت آنها چگونه خواهد بود.

لازم نیست خیلی دور برویم تا ببینیم وقتی شما از قانون اساسی حمایت نمی کنید، کنترل دولت چگونه به نظر می رسد. فقط به شمال نگاه کنید و ببینید دقیقاً با شهروندانی که مخالف دولت آنها هستند چگونه برخورد می شود. کانادا به رهبری جاستین ترودو جنبه زشت دولتی را نشان داده است که به مردمش خدمت نمی کند. برخورد تکان دهنده با رانندگان کامیون معترض به ماسک ترودو و محدودیت های کوئید نشان می دهد که دولت چقدر سریع می تواند با سوژه های خود برخورد کند.

در کانادا، کسانی که در آنجا زندگی می کنند شهروند نیستند، آنها تابع دولت خود هستند. با در نظر گرفتن هر هوس هایی که دولت بخواهد تحمیل کند. او نیز مانند وزیر امور اضطراری کانادا، بیل بلر، گفت که کانادا با ایالات متحده بسیار متفاوت است.

در کانادا، مالکیت اسلحه یک امتیاز است، نه یک حق.بلر گفت. “این یک اصل است که ما را از بسیاری از کشورهای دیگر جهان به ویژه همکاران و دوستانمان در جنوب متمایز می کند.. “

به گزارش CBN News،کانادا اعلام کرده است که مالکیت خصوصی اسلحه در حال حاضر در کانادا ممنوع است. آنها همچنین هر تفنگی را که بیش از پنج گلوله شلیک کند مصادره می کنند. این یک خرید اجباری است. اما اگر تپانچه یا تفنگ های نیمه اتوماتیک خود را نگیرید، پلیس می آید و آنها را دستگیر می کند و شما را به خاطر تیراندازی دستگیر می کند!

دیگر”لیبرال دموکراسی، استرالیا حتی فراتر رفته و قبلاً راه اندازی شده است اردوگاه های کار اجباری برای کسانی که از پیروی از قوانین کووید-۱۹ امتناع می ورزند. مشکل این است که دولت استرالیا که این قوانین وحشیانه را وضع کرد، یک دولت “محافظه کار” بود. اثبات، همانطور که تاون هال گفته است:این زمانی اتفاق می افتد که منشور قانونی نداشته باشید.

فقط در آمریکا است که مردم می توانند واقعا آزاد باشند

این ما را مستقیماً به شکل منحصر به فرد حکومت او بازمی گرداند. بنیانگذاران ما می‌دانستند که حکومت‌ها چقدر ظالم هستند. آنها تحت آزار و اذیت دولت بریتانیا زندگی می کردند. به همین دلیل است که آنها دولت ما را ساختند تا قدرت را به مردم بدهند و نه به سیاستمداران. من می دانم که ما دوست داریم پادشاه جورج سوم را برای همه مشکلاتمان سرزنش کنیم. با این حال، پارلمان بریتانیا شدیدترین مجازات‌ها را برای مستعمرات وضع کرد که در مجموع آنها را اعمال غیرقابل تحمل می‌نامند.

پارلمانی که ایالات متحده به آن رای نداد. این شکل از استبداد با این ضرب المثل آمد: «نمایندگی مالیاتی وجود ندارد». زنجیره حوادث منجر به درگیری در لکسینگتون و کنکورد، ماساچوست، بر سر مالکیت خصوصی سلاح های جنگی شد. تفنگ تهاجمی و مهمات امروز.

تا آن زمان، اجداد ما می‌دانستند که دیگر نمی‌توانند تحت ظلم حکومتی زندگی کنند که می‌تواند داوطلبانه تمام جنبه‌های زندگی روزمره ما را کنترل کند. مبارزه پس از اعلام استقلال ما از بریتانیا ادامه یافت. مبارزه ای که هیچ کس در جهان فکر نمی کرد ما می توانیم پیروز شویم.

اما ما پیروز شدیم و آن اجداد عقل سلیم داشتند تا دولتی تشکیل دهند که قدرت نهایی را به مردم بدهد و نه دولت. ما مردم دیگر تابع حکومت نخواهیم بود، بلکه شهروندان برابر یا برتر از حکومت خواهند بود. برای اطمینان از اینکه دولت هرگز نقض نشود، قانون اساسی بلافاصله با منشور قانونی اصلاح شد که دولت نمی توانست آن را لغو کند.

قانون اساسی ما مورد حمله دموکرات ها قرار گرفته است

اما امروز این حقوق توسط دموکرات‌های قدرت لغو شده است. جو بایدن وزارت حقیقت را به ما داده است، که به ما اجازه می‌دهد چه بگوییم، و حق آزادی بیان را در متمم اول قانون اساسی از ما سلب می‌کند. همانطور که قبلا ذکر شد، رفتار با معترضان به عنوان زندانیان سیاسی از ۶ ژانویه، نقض مفاد ظالمانه و غیرعادی متمم هشتم است، در حالی که حق آزادی بیان تحت بزرگترین حمله در تاریخ ما قرار دارد. هر جنبه ای از متمم اول مورد حمله قرار گرفته است. مذهب، سخنان، مطبوعات، جوامع، و درخواست دولت برای غرامت، همگی در این دولت تحت کنترل بایدن و دموکرات ها ریخته می شوند.

کنگره بایدن در حال تدوین قوانین سختگیرانه علیه حق حمل سلاح در متمم دوم متمم دوم است. با این حال، اکنون قوانین بسیاری وجود دارد که قانون اساسی را نقض می کند و این قوانین جدید را کمتر مرتبط می کند.

متمم دوم از تمام اصلاحات دیگر و همچنین خود قانون اساسی حمایت می کند. دموکرات ها این را می دانند، به همین دلیل است که می خواهند آن را به طور کامل حذف کنند. وقتی صحبت از حذف یک ویرایش شد، این چهارمین بار در تاریخ است. وزارت دادگستری، FBI، DIA، CIA و هر تعداد سازمان دولتی دیگر اکنون با جمع آوری غیرقانونی اطلاعات از تلفن و اینترنت شما، تمام اطلاعات مربوط به شما را جمع آوری می کنند.

FBI از طریق وزارت دادگستری کار خود را آغاز کرده است تحقیقات تروریستی صدها شهروند علیه هیئت‌های مدرسه‌ای که CRT و LGBTQ را به کودکان خردسال ما آموزش می‌دهند، سخن گفته‌اند. تخریب بیشتر متمم چهارم. اصلاحیه پنجم این دولت با اجازه ندادن تشریفات قانونی برای معترضان ۱۵ دی در زندان تا امروز لغو شده است.

پرزیدنت ترامپ با دو محاکمه عجولانه استیضاح از اقدام قانونی منع شده است و علیرغم حضور در دادگاه کانگورو گناهکار شناخته نشده است. در این دولت همه اینطور نبودند. آنقدر که انسان های خوب از بیان بی عدالتی پیرامون خودداری می کنند. این دقیقا همان چیزی است که دموکرات ها می خواهند ما را ساکت کنند.

متمم ششم، که محاکمه سریع را پیش بینی می کند، خوب، دوباره به کسانی که در اعتراضات ۶ ژانویه بدون وثیقه بازداشت شدند نگاه کنید. هیچ آزمایش سریعی برای آنها وجود ندارد. اصلاحیه نهم و دهم از کلاس پنجم لغو شده است. وید اجازه سقط جنین داد. در حالی که این حماقت ممکن است توسط دیوان عالی اصلاح شود، دموکرات ها اکنون در حال کار بر روی تشکیل دادگاهی هستند تا از اجرای بیشتر قانون اساسی جلوگیری کنند.

روح آمریکا قانون اساسی است و دموکرات ها آن را جلوی چشم ما نابود می کنند. در ماه نوامبر انتخاباتی برگزار خواهد شد که در آن شاید بتوانیم جلوی بسیاری از سوء استفاده ها را بگیریم. اما هیچ تضمینی برای موفقیت آن وجود ندارد. به هر حال، سال ۲۰۱۶ بدون شک نشان داد که دموکرات‌ها می‌دانند چگونه نظرسنجی‌ها را پر کنند تا مطمئن شوند برنده می‌شوند. فقط فیلم “۲۰۰۰ Mules” را برای تمام اسنادی که نیاز دارید تماشا کنید.

اکنون زمان آن است که برای آمریکا صحبت کنیم

وقت آن است که حقیقت را با قدرت بیان کنیم. ما اکنون باید روند خلق پسران و دختران آزادی را قبل از اینکه خیلی دیر شود آغاز کنیم. ما که به آمریکا اعتقاد داریم باید برای رساندن صدای خود متحد شویم نه اینکه منتظر نتایج انتخابات ۲۰۲۲ باشیم.
زیرا اگر اکنون صحبت نکنیم، ممکن است خیلی دیر شده باشد، فقط از کشیش لوتری آلمانی مارتین نیمولر (۱۸۹۲-۱۹۸۴) بپرسید. پس از جنگ جهانی دوم، او گفت که چگونه جنایات نازی ها ممکن است در یک شعر اتفاق بیفتد:

ابتدا به دنبال کمونیست ها آمدند و من چون عامی نبودم چیزی نگفتم

سپس آنها به دنبال سوسیالیست ها رفتند و من به دلیل سوسیالیست نبودن صحبت نکردم

بعد آمدند دنبال اصناف و من چون صنفی نیستم چیزی نگفتم

سپس به دنبال یهودیان آمدند و من چون یهودی نیستم صحبت نکردم

سپس آنها به دنبال من آمدند و کسی نبود که به جای من صحبت کند.

بایدن و دموکرات‌ها به همان روشی که هیتلر انجام داد، سعی می‌کنند بین ما اختلاف بیندازند. وقت آن است که قبل از اینکه آنها پیش شما بیایند صحبت کنید، زیرا آنها برای همه ما آمده اند.

جوزف راگونز، کهنه سرباز نیروی هوایی ایالات متحده، افسر پلیس بازنشسته با مدرک عدالت جنایی، تاجر، روزنامه نگار، سردبیر، ناشر و داستان نویس. آخرین کتاب او، “سیف محمد” می توان آن را از Amazon.com به صورت جلد شومیز یا نسخه Kindle خریداری کرد.

جوزف را در پارلر دنبال کنید (https://www.parler.com/writerworks9)

به جو در گاب بپیوندید (https://www.gab.com/jragoneseو هوای جتر (https://gettr.com/user/joeragonese)

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.