نتفلیکس «خانه شیرین» را برای فصل ۲ و فصل ۳ تمدید کرد – Big 24 News


او ضربه می زند خانه شیرین درام کره ای توسط نتفلیکس برای دو فصل دیگر تمدید شد. با نگاهی به گذشته، این فصل هر دو فصل توسط استودیو دراگون تولید و توسط لی یانگ بوک کارگردانی شد. لی فصل اول را نیز کارگردانی کرد و این سریال در لیست موفق بود.

که در درام خانه شیرین درست پس از موفقیت Squid در سال ۲۰۲۰ در نتفلیکس منتشر شد. ۱ بودخیابان سریال های کره جنوبی به فهرست ۱۰ برتر ایالات متحده راه یافتند. نه تنها ده نفر، بلکه سه نفر برتر نیز هستند.

برای دانستن همه چیز در مورد درام ترسناک، بازیگران سریال خانه شیرین، و تاریخ انتشار فصل ۲ Sweet Homeبه خواندن مقاله تا انتها ادامه دهید.

Sweet Home چقدر خوب عمل می کند؟

درام خانگی شیرین محبوبیت زیادی در سراسر جهان در نتفلیکس به دست آورده است. این فهرست از ۳۲ لیست مختلف ۱۰ مختلف عبور کرد.در کره جنوبی، فیلیپین، تایوان، ویتنام، تایلند، مالزی و قطر در رتبه اول قرار گرفتند. ۱ موقعیت. درام های کره ای نیز جایگاه خود را در فهرست ده برتر ایالات متحده پیدا کرده اند.

با این رکورد، نتفلیکس تحت فشار زیادی قرار دارد تا تاریخ انتشار این نمایش را در اسرع وقت اعلام کند. هواداران منتظر و بسیار هیجان زده در مورد فصل آینده هستند. همچنین کارگردان ها باید طبق انتظار مردم نمایش را اجرا کنند و مطمئن هستیم که حتما این کار را خواهند کرد.

نتفلیکس سریال Sweet Home را برای فصل های 2 و 3 تمدید کرده است

بازیگران فصل دوم خانه شیرین

به من بازیگران فصل دوم خانه شیرین برخی از اعضا مطمئناً باز خواهند گشت. آنها عبارتند از لی سی یانگ در نقش سئو یی کیونگ، گو مین سی در نقش لی یون هیوک، سونگ کانگ در نقش چا هیون سو، پارک گوئو یانگ در نقش یون جی سو، و یو اوه سونگ در نقش گروهبان تاک این هوان و جونگ جین. یانگ در نقش پارک چان یانگ و لی جین ووک در نقش بیون سانگ ووک.

آهنگ کانگ از خانه شیرین ستاره این سریال در سنین نوجوانی خود باقی خواهد ماند و در فصل اول با بازیگران مکمل همراه خواهد شد. تعداد زیادی بازیگر دیگر در فصل اول حضور داشتند، اما هیچ تاییدی مبنی بر بازگشت یا حضور آنها در فصل اول وجود ندارد.خیابان فقط فصل

آنها همچنین می توانند تعدادی بازیگر جدید را معرفی کنند. خوب! که همچنان در انتظار عموم است. علاوه بر این، از آنجایی که داستان هنوز با پایان های باز زیادی است، ما تمام داستان های قدیمی را خواهیم دید بازیگران خانه شیرین.

نتفلیکس سریال Sweet Home را برای فصل های 2 و 3 تمدید کرده است

طراحی فصل ۲ خانه شیرین

با توجه به اینکه فصل اول چگونه به پایان رسید، احتمالاً می توان پیش بینی کرد که سریال چگونه شروع می شود. در قسمت آخر، مشخص شد که چان هیون سو در یک خودروی زرهی که توسط پیون سان ووک هدایت می شد، بود. این در واقع Ui-myeong بود اما به شکل پیاده در آمد.

همچنین، ما سانگ ووک را دیدیم که در حال تلاش برای کمک به یوری در استخر خونش بود. بنابراین، یک نظر نیز وجود دارد. بعد از آن چه اتفاقی برای او افتاد؟

قبل از فروریختن گرین هومز، یون هیوک مانند یک فرد مجروح در حال خونریزی دیده شد. آیا حتی پس از مدفون شدن در زیر آوار آپارتمان می تواند زندگی کند؟ آیا او این تحول را پشت سر می گذارد؟ آیا او هم هیولا شد؟ اگر او بچرخد، ماشه می تواند خانواده اش را از هم جدا کند یا دوباره متحد کند.

در فصل اول، یی کیونگ بیشتر وقت خود را صرف این کرد که بفهمد چه اتفاقی برای نامزدش سانگ وون افتاده است. یی کیونگ اکنون به ارتش پیوسته است و ممکن است به دنبال چا هیون سو در فصل ۲ برود. دستگیری چا هیون سو برای کشف سرنوشت نامزدش بسیار مهم است.

چند نفر نیز از فروریختن گلخانه ها جان سالم به در بردند. به آنها وعده سرپناه داده شده است، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که خانه جدیدشان برای مدت طولانی امن باشد. یونیوک به وضوح گفته است که نمی توان به آنها اطمینان داد.

همچنین واضح بود که یون سو احساساتی نسبت به چا هیون داشت، بنابراین ما یک دیدار مجدد شاد یا پایان تراژیک داستان خواهیم داشت.

همچنین بخوانید – تاریخ انتشار فصل ۵ همه آمریکایی ها در نتفلیکس

پسوند Sweet Home Chapter 2

هجده ماه پس از انتشار فصل اول، تایید شد Sweet Home فصل ۲ در نتفلیکس به زودی منتشر شد و به طور رسمی در حال تولید است.

با وجود تاریخ انتشار فصل دوم نتفلیکس Sweet Home توسط شرکت سازنده تایید نشده است و می توان انتظار داشت که تا مارس ۲۰۲۳ وارد بازار شود. اگر تولید به خوبی پیش نرود، انتظار می رود تا دسامبر ۲۰۲۳ ادامه داشته باشد. اما مطمئن باشید که شانسی برای فصل دوم وجود ندارد. امسال راه اندازی می شود.

ویدیو از نتفلیکس

اطلاعیه تمدید دوره سوم

خوشحال می شوید که بدانید آنها نیز تمدید را اعلام کرده اند خانه شیرین فصل ۳. آنها ویدیویی را منتشر کردند که تمدید آن را اعلام کرد که در آن آمده است: “فصل های دو و سه در حال حاضر در حال تولید هستند.” این نشان می دهد که ما می توانیم هر دو فصل را پشت سر هم در یک استراحت بسیار کوتاه ببینیم.

شگفتی‌ها، توقف‌ها و هیجان‌های زیادی برای کشف وجود دارد. پس بچه ها، آیا برای فصل آینده هیجان زده اید؟ بیایید بدانیم

ویدیو از نتفلیکس