# نحوه ارتباط با انجمن TMLSF


# انجمن TMLSF

به دوستان جدید نیاز دارید؟ تنها! وقتی به سفر خود برای کاهش وزن رفتم ، احساس تنهایی کردم. گویی هیچ کس واقعاً نمی فهمد که من چه کار می کنم یا چرا این همه تغییر ایجاد می کنم. من واقعاً معتقدم که داشتن یک سیستم پشتیبانی قوی و داشتن زنان مسئول شما کلید موفقیت و ایجاد تغییرات است و این باعث ایجاد #TMLSF جامعه می شود!

اگر عاشق Sweat Fitness هستید ، می خواهید ارتباط با دیگر دختران بد * SSSF را آسان کنید تا بتوانید اهداف خود را شکست دهید!

من هستمnstagram

حساب واجد شرایط بودن LSF خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای مشارکت در تیم LSF است! اگر به دنبال پاسخگویی هستید ، اما نمی خواهید نماینده تناسب اندام شخصی شما تمام اهداف تناسب اندام شما را برآورده کند ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! این جایی است که می توانید سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را با برنامه LSF ارسال کنید ، عکس های پیشرفت را به اشتراک بگذارید و روزانه از تیم خود الهام بگیرید! ما همه با هم هستیم و هرچه بیشتر مشارکت کنید ، حمایت بیشتری می توانیم از شما انجام دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است ، سپس من می توانم پست های شما را ببینم و بیایم و از شما حمایت کنم!

جستجو با استفاده از هشتگ

به این ترتیب شما می توانید دختران بیشتری را برای دنبال کردن و پیوستن پیدا کنید ، ببینید در Love Sweet Fitness چه اتفاقی می افتد ، حتما بیایید و از من حمایت کنید!

# نحوه مشارکت با جامعه TMLSF ، پشتیبانی و انگیزه

فیس بوک

آیا می خواهید با یک دختر صحبت کنید؟ مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن تیم مخفی فیس بوک ما ، مشاوره گرفتن و ارتباط با تیم خود! درخواست پیوستن به امروز ، ما با شما تماس خواهیم گرفت. این فقط برای دختران است بنابراین می توانید همه چیز را با اطمینان و اطمینان در نظر بگیرید!

یوتیوب

آیا عضو کانال من شده اید؟ برای اینکه بتوانید بهترین زندگی خود را انجام دهید ، هر روز یکشنبه ویدئوهای جدیدی را به اشتراک می گذارم که شامل زندگی من ، نکات کاهش وزن و هزاران هکر شگفت انگیز است! به انجمن ما در یوتیوب بپیوندید و سلام کنید پس خوش آمد می گویم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ما پیشنهاد می کنیم به عنوان یک جامعه خدمت کنیم. ما اینجا به عنوان مکانی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و دیوارهای خود را پایین بیاورند و بر روی یکدیگر بنشینند. خام ، صادق و در برابر عمیق ترین ناامنی های خود نسبت به یکدیگر آسیب پذیر هستیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TMLSF شبیه هیچ جامعه دیگری نیست و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم!

خو کتیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *