نحوه معامله شکست در فارکس – بیست خبر برتر


شکست کسب و کار

معاملات برک آوت همان چیزی است که سرمایه گذاران فعال برای گرفتن موقعیت در مراحل اولیه یک روند استفاده می کنند. این معمولاً یک استراتژی است که می تواند به عنوان محرکی برای تغییرات عمده قیمت و همچنین افزایش نوسانات عمل کند، که در صورت مدیریت خوب می تواند ریسک نزولی را کاهش دهد. در این مقاله در مورد نحوه عملکرد این معاملات و نحوه دستیابی به این سبک معاملاتی صحبت خواهیم کرد. به گروه MultiBank مراجعه کنید

هک چیست؟

شکست به حرکت قیمت سهام از یک سطح حمایت یا مقاومت خاص با افزایش حجم اشاره دارد. زمانی که قیمت سهام به بالای مقاومت می‌شکند، یک معامله‌گر شکست، یک موقعیت خرید باز می‌کند، یا زمانی که سهام به زیر سطح حمایت می‌شکند، یک موقعیت کوتاه باز می‌کند. هنگامی که یک سهام بالاتر از یک مانع قیمت معامله می شود، نوسانات تمایل به افزایش دارد و قیمت ها معمولا در جهت شکست حرکت می کنند. چیزی که این شکست‌ها را به یک استراتژی تجاری مهم تبدیل می‌کند این است که آنها نقطه شروعی برای افزایش‌های آتی در نوسانات، نوسانات بزرگ قیمت و در بسیاری موارد، روندهای اصلی قیمت هستند.

شکست در اکثر محیط های بازار رخ می دهد. به طور کلی، انفجاری ترین حرکت قیمت به دلیل شکست کانال و همچنین شکست الگوهای قیمت مانند مثلث، پرچم، یا الگوهای سر و شانه است. هنگامی که نوسانات در این دوره های زمانی منقبض می شود، پس از هر حرکت قیمتی فراتر از محدوده های تعیین شده، تمایل به گسترش دارد.

صرف نظر از بازه زمانی، تجارت شکست یک استراتژی تجاری عالی است. شما می توانید از نمودارهای روزانه، روزانه یا هفتگی استفاده کنید، اما مفاهیم تجاری یکسان باقی می مانند. ادامه مطلب

در اینجا مراحل مهمی وجود دارد که هنگام شکست معاملات باید دنبال کنید:

  1. شناسایی نامزد: سهام‌هایی را که سطوح حمایت یا مقاومت قوی ایجاد کرده‌اند، پیدا کنید و آنها را زیر نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که حمایت یا مقاومت قوی تر نتایج بهتری را به همراه دارد.
  2. منتظر هک باشید: شناسایی یک کاندیدای خوب به این معنی نیست که باید زودتر از موعد معامله کنید. منتظر بمانید تا قیمت سهام شروع به حرکت کند. مطمئن شوید که شکستگی باقی می ماند. حرکت خود را در پایان روز معاملاتی زمانی که قیمت سهام بالاتر از سطح حمایت یا مقاومت است، انجام دهید.
  3. یک هدف معقول تعیین کنید: هدف خود را با میانگین حرکتی که معمولاً یک سهام انجام می دهد یا با اندازه گیری شکاف بین حمایت و مقاومت تعیین کنید.
  4. اجازه آزمایش مجدد سهام: این یک مرحله ضروری است. هر بار که قیمت سهام یک سطح مقاومت را می شکند، مقاومت قدیمی به حمایت جدید تبدیل می شود. اگر سهم سطح حمایت را بشکند، حمایت قدیمی تبدیل به مقاومت جدید می شود. در بیشتر معاملاتی که انجام می‌دهید، سهام سطحی را که پس از چند روز اول شکسته بود، آزمایش می‌کند. از گروه MEX دیدن کنید
  5. بدانید چه زمانی تجارت/الگوی شما شکست می خورد: اگر سهم سعی کرد سطح حمایت یا مقاومت قبلی را مجدداً آزمایش کند و همچنین آن را بشکند، باید بدانید که یک الگو یا شکست در اینجا شکست خورده است و باید به جای قمار ضرر کنید.
  6. خروج از معاملات به بازار بسته: شما نمی توانید بدانید که قیمت ها در یک سطح مشخص در خود افتتاحیه چگونه حرکت خواهند کرد. بنابراین، زمانی که بازار در شرف بسته شدن است، باید سعی کنید از یک معامله زیانده خارج شوید. اگر هنگام بسته شدن بازار، سهام بالاتر از سطح حمایت یا مقاومت فعلی باشد، می دانید که زمان آن فرا رسیده است.