نظامی همه وقت صلح را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی را برای ملت به ارمغان معرفی شده است است


ارتش همیشه صلح و امنیت را برای ملت به ارمغان آورده است

به گزارش خبرگزاری مهر به گزارش روابط نهایی نظامی، دریادار علی رضا تنگستن فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به امیر سید عبدالرحیم موسوی به رویداد فرا رسیدن روز نظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حماسه آفرینی های نیروی زمینی دلاور بالا ما او اظهار داشت.

محتوای متنی پیام به رئوس مطالب زیر است:

به تماس گرفتن الله الرحمن الرحیم

امیر سرلشکر حرب برادر سید عبدالرحیم موسوی

فرمانده کل نظامی جمهوری اسلامی ایران

خوش آمدی

روز «۱۹ اردیبهشت» بازگشت به زرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عنایت رئیس فرزانه انقلاب اسلامی اجتناب کرده اند قهرمانان پسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جان است. برکوان همه وقت مایه مباهات است کدام ممکن است در زیر پرچم تحریم در حفاظت اجتناب کرده اند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دوم ای مختصر نیامدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هسته ایمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عزت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عزت را برافراشتند. انصراف کردن این مرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بشقاب را زخمی کن، اقامت صداقت را بر پایین گذاشته اند.

گذشته تاریخی مایه خوشحال از ملت گران قیمت ما ایران است نظامی اقامت پارس سگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند شخصی گذشتگی غیر مستقیم با بیرون مو را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا ملت ما این گذشته تاریخی پر اجتناب کرده اند حماسه، ایثار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سربلندی را فراموش نخواهد کرد، از ارتشی کدام ممکن است همواره قهرمان جمهوری اسلامی ایران بوده، همواره اوقات فراغت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی را برای ملت غول پیکر به ارمغان معرفی شده است است.

همانطور که صحبت می کنیم یگانی در خور یکپارچگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکپارچگی نظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپاه پاسداران ایران همراه خود عملکرد ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدوده مأموریتی خاص در چارچوب دکترین دفاعی واحد. اجتناب کرده اند منصفانه طرف ارتباط، کار با هم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاری راهبردی اجتناب کرده اند نوآوری های ارزشمند انقلاب اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سود های . انحصاری این نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هستند کدام ممکن است باعث شکست نیازها شوم دشمنان در بخش های مختلف می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر اثربخشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منفعت آنها می افزایند. بازگشت نیروهای مسلح.

بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهمین سالگرد ساختمان نظامی جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی زمینی را تبریک می گویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای شما ممکن است طاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید عبادات خالصانه {در این} ماه پر برکت میهمانی الهی را خواستارم. نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همراه خود عنایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عنایات حضرت بقیه الله العظم (عج)در موجود است دیگه) را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدیریت حکیمانه ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای. آه باید (چتر بالا) شناسایی من می خواهم شناسایی من می خواهم است.

تأمین: مهر