نقاب زدن واجد مدال آزادی نیست – ۲۰ خبرگزاری برتر


اگر عضو شبکه اجتماعی NextDoor محلی خود هستید، ممکن است متوجه یک الگوی بسیار قابل پیش بینی شده باشید. مانند ساعت، هر دو هفته یک پیام ظاهر می شود که ممکن است شبیه به این باشد:

“موارد کووید دوباره در حال افزایش است! لطفاً به یاد داشته باشید که ماسک خود را بپوشید!”

یا

“امروز ماسکم را در پارک زدم و مردم بامزه نگاهم کردند. درد دارم!”

یا

من نمی توانم باور کنم که مردم هنوز علم را انکار می کنند! در اینجا مطالعه دیگری است که من پیدا کردم که ثابت می کند ماسک ها کار می کنند. (پیوند زیر به چت چپ مبهم).

صرف نظر از جمله بندی، هدف این پست احیای (برای میلیونمین بار) بحث ماسک است. فوراً می دانید که نویسنده پست چیزی در دستور کار خود ندارد و به دنبال شروع دعوا است. هر کسی که تا به حال در یک بحث “ماسک” شرکت کرده است (یعنی هر کسی بالای دو سال) می داند که این پست تأثیر پرتاب نارنجک به یک میدان شلوغ را دارد.

بلافاصله، کارشناسان مشهور پزشکی از سراسر منطقه شما با نظرات پزشکی خوب تحقیق شده در مورد علم پاسخ می دهند. (یا نه) پشت حجاب. حقیقت این است که «دانشمندان» ظاهراً می توانند با پیش بینی سال دقیق پایان جهان، راه آینده را ببینند. با این حال، آنها نتوانستند به طور کامل پاسخ دهند که آیا دستگاهی به قدمت ماسک می تواند به طور موثر ذره ای از ویروس های موجود در هوا را متوقف کند. اما با وجود اینکه این علم هنوز اثبات نشده است، ذهن اکثر مردم مدت زیادی است که درگیر این مشکل بوده است. هیچ کس راضی نمی شود تا دیگران او را ملاقات کنند که آنها ماسک بحث جانبی

دو سال و نیم بعد، بسیاری از افرادی که ماسک می زنند هنوز معتقدند که آنها نه تنها از رفاه خود محافظت می کنند، بلکه در واقع بشریت را نجات می دهند. آن‌ها به برتری اخلاقی و فکری خود نسبت به ما که احمقانه با چهره‌های برهنه می‌چرخیم و فکر نمی‌کنیم با هر نفسی که می‌کشیم جان مردم را به خطر بیندازیم، بسیار متقاعد شده‌اند. نقاب پوشان مطمئن هستند که روزی فرا خواهد رسید که بقیه ما «نور را ببینیم» و قدردانی و احترامی را که به دست آورده اند به آنها برگردانیم.

بخش بزرگی از مردم آمریکا نسبت به نسل‌های قدیمی‌تری حسادت می‌کنند که «خوش شانس» بودند که در قحطی، جنگ‌ها و محاکمه‌ها زندگی کردند. اجداد “خوش شانس” آنها با مبارزات وجودی روبرو شدند که نسل ما عمیقاً از آن محروم است. تنها چالشی که کارمند فناوری پیشرفته کالیفرنیا به صورت روزانه با آن مواجه است، رزرو در خشکشویی فرانسوی است زیرا بیشتر تاریخ ها توسط گاوین نیوسام گرفته می شود. طبق شرایط AOC، پوشیدن ماسک جنگ جهانی دوم است.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.