“نمایشگاه دیک ون دایک” توسط تلویزیون 60 سال پیش امروز ایجاد شد

"نمایشگاه دیک ون دایک" توسط تلویزیون 60 سال پیش امروز ایجاد شد


هرگز نمی دانید چه برنامه های تلویزیونی باعث تغییر رسانه ها برای همیشه می شوند. مردان دیوانه، دفتر، توسعه دستگیر شده، ساینسفیلد، به سلامتیهمه اینها خیلی بد قبل از اینکه در طبقه اصلی تلویزیون قرار داده شود ، شروع بدی داشت. هرچه بیشتر از اولین اجرای کنسرت بیرون بیاییم ، بیشتر از زمینه اصلی آن خارج می شویم. به طور مشخص شکستن بد این یکی از بزرگترین نمایشنامه هایی است که تا کنون ساخته شده است – اما به راحتی می توان فراموش کرد که تا زمانی که سه دوره اول Netflix مورد استفاده شدید مردم قرار نگرفت ، تبدیل به یک سنگ فرهنگی نشد.

برای کنسرت مانند نمایشگاه دیک ون دایک، شما به یک ماشین زمان نیاز دارید تا واقعاً بفهمید این نمایش که از 60 سال پیش امروز آغاز شده چقدر بزرگ است و از آن چه باقی می ماند. خوب ، شاید ماشین زمان نباشد. حساب Newspapers.com به خوبی کار می کند. اگر شما انجام داد در اکتبر 1961 ، او یک ماشین زمان تنظیم کرد و به یک بیننده تلویزیون گفت که نمایش جدید ، که شامل شخصیت برادوی ، چندین پایه وودویل و برخی از تبلیغات تجهیزات (Google “نقطه داغ شاد”) می شود ، تلویزیون را برای همیشه تغییر می دهد. ببین دیوونه به نظر میرسی نه فقط به این دلیل که مسافر زمان بودید.

نمایش دیک ون دایک ، موری آمستردام ، دیک ون دایک ، مری تایلر مور ، رز ماری ، 1961-1966 ، قسمت 1964 ، فصل سوم
با احترام از مجموعه اورت

صادقانه، امروز بینندگان تلویزیون نمی فهمند چرا نمایشگاه دیک ون دایک خیلی انقلابی بود امروز آن را تماشا کنید ، به نظر می رسد که نوازندگان سیاه و سفید مصنوعی هستند ، بنابراین نماینده تمام دوران است و دوباره سخت طراحی شده است ونداویژن قسمت عروسی. باز هم ، زمینه برای درک آنچه هست مهم است نمایشگاه دیک ون دایک در حال پاسخگویی به بود

اسکارلت جادوگر و چشم انداز دهه 50
عکس: دیزنی +

اول ، سه برنامه تلویزیونی برتر در مجموعه های تلویزیونی از 1961 تا 1962 وسترن هستند. تلویزیون غربی را به خاطر دارید؟ آه ، و اگر شما بچه پرطرفدار نیستید ، نه ، نمی کنید! در دهه های 50 و 60 ، این گونه تحت کنترل بود (بوده است) حتی غربی تر ’61 -622 در 30 مورد برتر) ، اما در دهه های 70 و 80 و در دهه 90 غرب تقریباً ناپدید شد. دکتر کوین ، دکتر زنآنها هر سه از بهترین صحنه های تلویزیون بودند که به جای جین سیمور ، یک کابوی ماچو را بازی کردند. چنین نمایشی دوستان در مقایسه عجیب به نظر می رسد ، اینطور نیست؟

ولی نمایشگاه دیک ون دایک عجیب نیست که اسب وجود ندارد. در سال 1961 ، کمدی های کاملاً بدون اسب بود ، اما این قابل توجه بود آقای اد آن سال نیز شروع شد. عجیب بود-خوب ، بهترین داستان ارکستری فصل را ببینید: The Newcomer هازل، نمایش در مورد یک خدمتکار زنده ؛ نمایشگاه اندی گریفیت، قصیده ای با طبیعت شیرین برای زندگی در جنوب خوب ؛ و نمایشگاه دنی توماس، یک کمدی خانوادگی ساده از دهه 1950 که هنوز در دهه جدید قوی بود.

برای مقایسه: نمایشگاه دیک ون دایک نه یک شخصیت کوکی بزرگ ، بلکه یک مرد مستقیم که می تواند وسط آن صحبت کند. این کنسرت توسط شخصی ساده به نام راب پتری در سفر از نیو روشل به شهر نیویورک دنبال شد ، جایی که به عنوان کمدین کار می کرد ، دور از آنچه در کمیک های روستایی دیده می شود. و نمایشگاه دیک ون دایک زمان بین محل کار و خانواده تقسیم شد – کنسرت به ندرت به کار بچه راب و لورا اهمیت می داد. اوه – هیچ اسب وجود نداشت!

نمایش دیک ون دایک ، مری تایلر مور ، لری ماتیوس ، دیک ون دایک ، 1961-1966 ، قسمت 1962 ، فصل دوم
با احترام از مجموعه اورت

اما به جای به تصویر کشیدن محیط شهری و خانواده والدین محور ، نمایشگاه دیک ون دایک بود… واقعیبه سایت کام در اوایل دهه 60 هنوز درخشش دهه 1950 را داشت. پدر در جایی کار می کرد ، مامان با کفش های پاشنه بلند کار می کرد و کارهای خانه را انجام می داد ، کاملا بازی می کرد و بچه ها کمیک بازی می کردند. همه زیبا هستند ، همه مشکلات حل می شود ، همه چیز خوب است.

نمایشگاه دیک ون دایک به احتمال زیاد اینطور نیست. ما دیدیم که پدر کجا کار می کرد و مامان شلوار می پوشید (بیشتر برای ناراحتی اصلی شبکه) ، و در حالی که تعداد زیادی از شینیگان وجود داشت ، تقریباً توسط بزرگترها بیرون رانده می شدند. تمام شوخی ها و / یا ادای احترام مختص بسیاری از شخصیت های کمدی خالص بود که در آن زمان از تلویزیون پخش می شد و بقیه بازیگران فقط آنجا بودند. اما هر شخصیت کاربردی است نمایشگاه دیک ون دایک نه تنها احساس می کرد که یک انسان کاملاً درک شده است ، بلکه احساس می کند که می تواند کل داستان را حمل کند.

نمایش Dan Van Dyke ، "از اردک نام نبرید ،" [airdate 9/13/62]، موری آمستردام ، رز ماری ، دیک ون دایک ، 1961-1966 ، 1962 قسمت 2
با احترام از مجموعه اورت

هر مجموعه گفتگو دارای امکانات واقع گرایانه و شیمی زنده است. جالب است: بسیاری از سایت های خانوادگی که در دهه 1950 بازی کردند در مقابل بینندگان استودیوی زنده فیلمبرداری نشدند و احساس می کنند که این کار را برای کسی که روی صفحه نمایش قرار می دهد مخلوط کرده اند. قالب نمایشگاه دیک ون دایک، صحنه ای که در واقع در مقابل تماشاگران فیلمبرداری شده است ، جایی که همه احساس می کنند با یکدیگر صحبت می کنند. نمایشگاه دیک ون دایک مانند یک گروه واقعی احساس می شد ؛ ون دایک ، مور ، موری آمستردام ، رز ماری ، ریچارد دیکن – همه آنها می توانند آواز بخوانند و رقص و عمل کنید و شوخی کن. مطمئناً آنها بهترین گروه تلویزیونی از آن زمان بوده اند من عاشق لوسی هستم 10 سال پیش شروع شد.

نتفلیکس

و ، درست مثل آن دفتر، توسعه دستگیر شده، سینفیلد، به سلامتی، و غیره.، نمایشگاه دیک ون دایک اول ضربه نزده این برنامه در بین 30 برنامه پربیننده برتر در رتبه بندی برای فصل اول گنجانده نشده است. لس آنجلس بارسیسیل اسمیت گزارشگر تلویزیونی حدود دو هفته پیش نوشت نمایشگاه دیک ون دایک اولین نمایش ، قبلاً “بسیار مورد توجه قرار گرفت ، قبل از اینکه به آسمان برود ، یک محبوبیت محبوب محسوب می شد.” گروهی از خودی های هالیوود داشتن برنامه هایی مانند مردم در حفره را حس می کنند ماشین های 54 ، کجایی؟، خالق / نویسنده سریال همان چیزی را دریافت می کند که کارل راینر می خواهد. منتقدان ، از سوی دیگر ، هنگام بررسی آنها در 4 اکتبر 1961 ، با هم مخلوط شدند.

“دیک ون دایک یک سرگرم کننده با استعداد مناسب برای یک برنامه تلویزیونی است. موافقم ، اما چرا کنسرت باید یک کمدی آرام باشد؟” [The show] مثل سمت چپ نمایش دنی توماس”- فرد دانزیگ ، شهرستان ونتورا مطبوعات بدون ستاره

“به نظر می رسد که یک خانواده تلویزیونی جدید برای گرم کردن جمعی مخاطبان وجود دارد … تا زمانی که توطئه انجام می شود ، این کمی متواضع است – مطالب معمول حومه در مورد ساکنان و سردرد – اما این هوا روشن و روشن است.” “- سینتیا لوری ، آسوشیتدپرس

دیک ون دایک کمدین … دیشب او کمدی وضعیت جدید خود را نمایش داد و سریع ، خنده دار بود. “- بیل فیست ، اوکلند تریبون

آنها از کجا می دانستند؟ بله ، آنها یک قسمت را دیده اند که روی چیزهای حومه تمرکز کرده است. آنها هنوز پوچ بودن “نفرت انگیز ، خشن ، خودخواه و …” را ندیده اند. یا “شباهت Chantas”. “چه کسی مالک آن است؟” آنها کمدی بدون هوا را تجربه نکرده اند. یا “توطئه ها محکم هستند”. اگرچه آنها آهنگ و رقص قدیمی مدرسه را در خلبان دیدند ، اما در مقایسه با لذت مطلق “هدیه هدیه آلن بردی شو” چیزی نبود.

نمایش دیک ون دایک ، مری تایلر مور ، کارل راینر ، 1961-1966
با احترام از مجموعه اورت

اگرچه مری تایلر ستاره مور را درخشان می دید ، اما منتقدان “دهان بزرگ به ساحل” یا “هرگز شنبه حمام نكنید” یا “هرگز حمام نكنید.” چند روز بعد ، در قسمت 2 ، “Shrunet مو قهوه ای من”. در سال 1961 ، منتقدان هرگز این را “چپ دست” پیش بینی نمی کردند. نمایش دنی توماس“کل فصل به کمال منطقی اختصاص داده خواهد شد منطقه تاریک این کار با پریدن مری تایلر مور از توالت با موج جزر و مد گردو به پایان می رسد.

نمایش دیک ون دایک ، می تواند مانند گردو باشد
عکس: Hulu

نکته همه اینها این است: نمایشگاه دیک ون دایک اولین نمایش مبهم ، ظاهر تلویزیون را کاملاً تغییر داد. این می تواند گاه به گاه ، خنک ، دیوانه ، عجیب ، سکسی ، پایه دار و فوق العاده باشد – شاید به طور همزمان! چی نمایشگاه دیک ون دایک برای تلویزیون انجام شد ، اکنون بی خیال شویم. ما به زوج های تلویزیونی عادت کرده ایم که در شیمی ، گروه بندی ، شکستن مدل ها و جمع آوری مجدد به عنوان چیزی غیر منتظره مهارت دارند. ما عادت کرده ایم زنان و کودکان شاغل را چندان درخشان نبینیم. اکنون ما همه این ویژگی ها را به عنوان تلویزیون می پذیریم – اما آنها کاملاً قابل مشاهده هستند وحشی وقتی به کمدی خانوادگی وسترن و زشت نگاه می کنید که در اکتبر 1961 پخش شد ، نگاهی طولانی به نظر نمی رسد که بگوییم فقط امروز نیست. نمایشگاه دیک ون دایک 60 سالگی ، شصتمین سالگرد تلویزیون است.

جریان مدیریت نمایشگاه دیک ون دایک روی هولو

جریان مدیریت نمایشگاه دیک ون دایک روی وان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *