نمرات آزمون جوانان به پایین ترین سطح از سال ۱۹۹۱ کاهش یافته است – فقط به دلیل کرونا؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


بر اساس داده های جدید، میانگین نمرات ACT برای دانش آموزان کلاس ۲۰۲۲ به پایین ترین سطح خود در بیش از سه دهه گذشته (۱۹۹۱) رسیده است. یک شغل® Leading Test یک آزمون پذیرش در ایالات متحده است که آنچه دانش آموزان در دبیرستان می آموزند را اندازه گیری می کند تا آمادگی تحصیلی آنها را برای کالج مشخص کند.

کاهش نمرات آخرین نشانه از تأثیر مخرب همه‌گیری بر دانش‌آموزان این کشور است – و نشان می‌دهد که فارغ‌التحصیلان دبیرستان چقدر برای کالج آماده هستند. جانت گودوین، مدیر اجرایی ACT امسال، گفت: «نرخ کاهش امسال به‌ویژه نگران‌کننده است، زیرا شاهد افزایش سریع تعداد سالمندانی بوده‌ایم که دبیرستان را بدون رعایت استانداردهای آمادگی دانشگاهی در هر یک از موضوعاتی که اندازه‌گیری می‌کنیم، ترک می‌کنند.» در یک بیانیه.

به گزارش آسوشیتدپرس، تعداد دانشجویانی که ACT را از سال ۲۰۱۸ شرکت می کنند ۳۰ درصد کاهش یافته است. نتایج آزمون منتشر شده در یک گزارش عمومی نشان دهنده کاهش آمادگی برای دوره های درسی در سطح کالج است، ۴۲ درصد از فارغ التحصیلان ACT در کلاس ۲۰۲۲ این کار را نکردند. برآوردن هر یک از معیارها موضوع به زبان انگلیسی، خواندن، علوم و ریاضیات را برآورده نکرد. آنها شاخص های عملکرد مطلوب برای دانشجویان در دوره های کارشناسی مرتبط هستند. در مقایسه، ۳۸ درصد از شرکت کنندگان در آزمون در سال ۲۰۲۱ نتوانستند هیچ یک از معیارها را برآورده کنند.

امتیازات ACT از ۰ تا ۳۶ متغیر است. میانگین امتیاز ACT ایالات متحده برای سال ۲۰۲۲ برای انگلیسی ۱۹.۹، برای ریاضی ۲۰.۲، برای Reading 21.1، برای علوم ۲۰.۵ و برای ترکیب ACT 20.6 است. در زیر به تفکیک نمرات برای همه دانش آموزانی که در طول سال گزارش ۲۰۲۱-۲۰۲۲ در ACT شرکت می کنند آمده است.

ACT-Distribution 2022جالب اینجاست که در دو دهه و نیم گذشته، تعداد دانش‌آموزانی که بالاترین نمرات را داشته‌اند، به‌ویژه از سال ۲۰۱۲ افزایش یافته است. با این حال، در زمان‌های اخیر این روند آشکارا کند شده است. روندهای تاریخی در امتیازات ACT را در زیر ببینید و در اینجا بیشتر بیاموزید.

ACT-Historical- Intermediate

نمرات ACT تا حدود سال ۲۰۰۸ اندکی افزایش یافت. البته، با این حال، Covid باعث شد امتیازات ACT از سال ۲۰۲۰ کاهش یابد. با این حال، نمرات از حدود سال ۲۰۱۲ کاهش یافته است. سوال این است که چرا؟ آیا می توان کاهش شدید اخیر را به گردن ویروس کرونا انداخت؟

سال ۲۰۱۲ زمان سرگرم کننده ای بود. اگر به خاطر داشته باشید، دومین دوره ریاست جمهوری اوباما بود و تمرکز در آن زمان و دولت او بر ظهور جنگجویان عدالت اجتماعی و حوادث نژادی مانند جورج زیمرمن بود. پرزیدنت اوباما در آن زمان رویدادهای زیادی را تشویق کرد – نظرات اوباما در مورد تریون مارتین، که توسط زیمرمن کشته شد و بی گناهی او ثابت شد را در اینجا ببینید. در دادگاه، اوباما با اشاره به بی عدالتی نژادی گفت: “تریون مارتین می توانست ۳۵ سال پیش من باشم.”

به همین دلیل است که اشاره می کنیم که از ابتدای سال ۲۰۱۲، جوانان به شدت بر مسائل اجتماعی و صراحتاً تمرکز کرده اند، نه آموزش خود. علاوه بر این، محیطی که جوانان باید در آن زندگی کنند، با کاهش مستمر خانواده های سنتی، افزایش جرم و جنایت، آزار نژادی و پایین آمدن استانداردهای آموزشی از طریق سیاست های واجد شرایط بودن، بسیار مشکل ساز بوده است. آیا این می تواند ربطی به کاهش اخیر نمرات آزمون داشته باشد؟

صرف نظر از این، این کاهش در نمرات آزمون ACT نگران کننده است. اگر جوانان مهارت های آموزشی برای دنیایی که به طور فزاینده ای در حال تکنولوژی است، نداشته باشند، آینده آمریکا در خطر است.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.