نمرات دوچرخه شما چقدر است؟ موانع اجتماعات دوچرخه سواری


شهری با خطوط ایمنی دوچرخه سواری

انتقال به شهر جدید در بحبوحه همه گیری کووید -19 می تواند گذار سختی را ایجاد کند. آشنایی با خانه جدید ما با چالش ها ، بدون گزینه های معمول برای رستوران ها ، کنسرت ها یا رویدادهای ورزشی. هنگامی که شوهرم و من در ژوئن 2020 به مینیاپولیس نقل مکان کردیم ، هر دو مجروح شده بودیم. خوشبختانه ، خطوط دوچرخه سواری بسیار متصل به شهر ، راه خوبی برای کشف شهر جدید ما و دور ماندن ایمن از ما بود. ما به زودی متوجه شدیم که دوچرخه سواری طولانی تر از همیشه است و یکی از دلایل اصلی ما برای دوچرخه سواری این است که “آسان” است. ما با تردد خودروها در خطوط تنها با دوچرخه مبارزه نکردیم. ما هرگز به مناطقی برخورد نکردیم که مسیرهای دوچرخه سواری به طور ناگهانی پایان یافت ، بنابراین خوشبختانه هرگز مجبور نشدیم با ترافیک ادغام شویم. ماشین بدون توجه به دیگران در جاده با سرعت زیاد حرکت می کرد و من از دوچرخه سواری لذت نمی بردم ، اما این نسبت به پیست های دوچرخه سواری دوقلو شهر نسبتاً ایمن بود. بزرگترین شکایت من این بود که آنها گاهی اوقات دارند دوچرخه سواران زیاد (چگونه می توانم این را بگویم)

در طول دانشکده پزشکی از کلاس به کلاس پیاده روی می کردم اما مجبور بودم حدود یک مایل در خیابانهای غیر شلوغ پیاده روی کنم (اگرچه هیچ مسیر دوچرخه وجود نداشت). از آن زمان من دوچرخه سواری را برای کار در نظر گرفتم ، اما موانع متعددی وجود داشت ، از جمله عدم اتصال زیرساخت (خطوط دوچرخه به هم پیوسته و نیازی به ادغام ناگهانی با تردد وسایل نقلیه) و عدم وجود دوچرخه ایمن. مسیر و پیاده روها و نور ضعیف و همچنین عوامل شخصی مانند عدم دسترسی به دوش هنگام رفتن به محل کار. بسیاری از ساکنان مینیاپولیس دوچرخه سواری می کنند یا فقط برای ورزش سوار می شوند ، و اکنون دلیل آن را درک می کنم: زیرساخت های شهری این کار را آسان و سرگرم کننده می کند. این باعث شد بیشتر در مورد آنچه مردم دیگر شهرها باید انجام دهند تا از فرصت استفاده از دوچرخه سواری بی پروا در جوامع خود استفاده کنند ، بیشتر فکر کنم.

دوچرخه سواری در محل کار یا مدرسه فواید زیادی دارد ، از جمله:

  • افزایش فعالیت بدنی که می تواند خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش دهد
  • کاهش ردپای کربن
  • جلوگیری از ازدحام ترافیک
  • کاهش خطر ابتلا به کووید -19 از طریق حمل و نقل عمومی
  • بهبود خلق و خو و شناخت
  • به مردم کمک کنید تا حدود 150 دقیقه فعالیت بدنی در هفته از کالج پزشکی ورزشی آمریکا توصیه کنند
  • با دوچرخه سواری کمتر از قرض گرفتن و رانندگی اتومبیل در هزینه خود صرفه جویی کنید

علیرغم مزایا ، موانع دوچرخه سواری در بسیاری از جوامع وجود دارد ، از جمله اتصال زیرساخت ها ، عدم وجود مسیرهای دوچرخه سواری یا پیاده روهای ایمن و نور ضعیف. اتصال زیرساخت ها مانع اصلی دوچرخه سواری در شهرهای ایالات متحده است. خط مشی های کامل خیابان به ایجاد جوامع آسان و مطمئن از انتخاب فعال کمک می کند. کل خیابان ها برای کمک به ایجاد ایمنی و راحتی طراحی شده اند و اولویت جاده های عابر پیاده و دوچرخه سواران و ایمنی و بهداشت عمومی اولویت بندی جوامع قابل سکونت است. از بین بردن موانع باریک دوچرخه سواری ، مسیرهای باریک ، عدم جدا شدن از وسایل نقلیه ، تقاطع های چالش برانگیز و مسیرهای دوچرخه سواری پوشیده از برف و یخ راحت ترین حالت های دوچرخه سواری برای افراد است.

دوچرخه سواری نقشه ایالات متحده 2020در حالی که همه انتخاب نهایی برای دوچرخه سواری برای فعالیت یا کار هستند ، دسترسی به جاده های دوچرخه سواری ایمن ، به هم پیوسته و روشن باید مسئولیت عمومی باشد و سیاست های شهروندی به دوچرخه سواران در اولویت طراحی زیرساخت های شهری کمک می کند. شاخص تناسب اندام آمریکایی ACSM اتصال زیرساخت ها را با استفاده از چهار شاخص ارزیابی می کند که یکی از آنها نمرات دوچرخه سواری است.من.به مینیاپولیس ، رتبه 1 در دوچرخه سواری MNمن.، پورتلند ، OR ، شیکاگو ، IL ، دنور ، CO و سان فرانسیسکو ، CA. اما چه چیزی باعث شده است که این شهرها در صدر فهرست قرار بگیرند؟ آنها اساساً دارای زیرساخت های متصل به هم هستند و خطوط دوچرخه با علامت گذاری خوب اغلب از ترافیک موتوری جدا می شوند. مینیاپولیس در سال 2016 یک سیاست تمام عیار در خیابان اجرا کرد که عابران پیاده را اولویت بندی می کرد ، سپس دوچرخه سواری و ترانزیت و در نهایت وسایل نقلیه موتوری. مینیاپولیس دارای شبکه دوچرخه سواری رو به رشدی است که افراد در هر سنی را به ورزش و همچنین دوچرخه سواری هر ساله در حال حرکت تشویق می کند. بسیاری از شهرهای دیگر زیرساخت های دوچرخه سواری مشابهی را اتخاذ کرده اند ، اما هنوز هم بسیاری از شهرها دارای خطوط دوچرخه ایمن و متصل به هم نیستند.

نویسنده: آلیسون شرودر عضو پزشکی ورزشی در میدان کلینیک مایو ، مینیاپولیس ، MN است. او در آگوست 2021 به بخش پزشکی فیزیکی و توانبخشی در مرکز پزشکی دانشگاه پیتسبورگ ملحق می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *