نه ، بایدن ، افزایش محدودیت اعتباری کار شخص دیگری نیست

نه ، بایدن ، افزایش محدودیت اعتباری کار شخص دیگری نیسترئیس جمهور جو بایدن روز دوشنبه جمهوری خواهان را از انجام وظیفه خود امتناع کرد و عدم تسویه سقف بدهی ها را “ریاکارانه ، خطرناک و ننگین” خواند.

متأسفیم ، جو: دهه های حضور شما در واشنگتن مطمئناً نحوه عملکرد این روش را به شما آموخت. این باید توسط حزب قدرت ، به ویژه حزب برگزار کننده کاخ سفید انجام شود. برای انجام این کار ، همیشه برای به دست آوردن آرا به مصالحه نیاز دارید.

بازی سرزنش آن رای را احاطه نخواهد کرد. بهترین چیز این است که خزانه سپس انگشت نگاری می شود میکند توانایی وام گرفتن به پایان رسیده است.

اما او اذعان کرد که تعداد آنها برای شکست جاه طلبی بایدن کافی نیست.

جانت یلن ، وزیر خزانه داری هشدار می دهد که جمهوری خواهان با هشدار مبنی بر اتمام ارزش پول فدرال تا 18 اکتبر از دموکرات ها از “نجات اقتصاد از یک رویداد فاجعه بار” جلوگیری خواهند کرد. اما اکثریت محدود Dems است آشتی برای بلند کردن سقف کافی است – در حالی که به جمهوری خواهان اجازه می دهد تا از مزایای سیاسی ارزان برخوردار شوند.

علاوه بر این ، جمهوری خواهان تمایل به حکومت به تنهایی و هزینه هایی را که اقتصاد را برای رای دموکرات ها خراب می کند ، می بینند. از آنجایی که آنها هیچ تصوری از نحوه خرج کردن پول ندارند ، چرا اینقدر برای دموکرات ها این سه تریلیون دلار صرف جمهوری خواهان می شود؟

میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا می گوید: «سخنگو ، دوجانبه گرایی یک تغییر ساده نیست. [Nancy] پلوسی و رهبر [Chuck] مطمئناً می توانید به استقراض پول بپردازید و آن را به خرج تبدیل کنید. ”

بایدن به عنوان سناتور سه بار با افزایش محدودیت اعتبار مخالفت کرد. اکنون او خاطرنشان می کند که دیمس در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ به افزایش آن رای داد. اما اینطور بود بعد ترامپ با کاهش هزینه های معاملات با پلوسی و شومر برای رای دموکرات ها موافقت کرد و هزینه برنامه های محلی را افزایش داد. دموکرات ها بیش از 100 میلیارد دلار سرمایه از زمان روی کار آمدن ترامپ به قدرت داده اند. » پلوسی مفتخر است که به تعلیق محدودیت اعتبار رای خواهد داد.

زمزمه و اشاره با انگشتان دیگر کار نمی کند. برای مصالحه مذاکره کنید ، یا از چاک و نانسی بخواهید گلوله را گاز بگیرند و از آشتی استفاده کنند. دست از امتناع بردارید روی شما ایوب ، آقای رئیس جمهور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *