نورثول 1400 کارگر را به دلیل ممنوعیت واکسن COVID-19 اخراج کرد

نورثول 1400 کارگر را به دلیل ممنوعیت واکسن COVID-19 اخراج کرد


سخنگوی شبکه خدمات بهداشتی بعدازظهر دوشنبه تأیید کرد که بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی در ایالت نیویورک 1400 کارمندی را که واکسینه نشده بودند ، برکنار کرد.

بیمارستان ها و خانه های سالمندان ملزم به دریافت حداقل یک دوز واکسن COVID-19 تا 27 سپتامبر بودند ، با دستور دولتی که ابتدا در اواسط آگوست صادر شد. هفته گذشته ، نورثول اعلام کرد که به کارمندان خود هشدار داده است و قصد دارد از بین پردرآمدترین کارمندانی که حاضر به اخراج نیستند اخراج شوند. میزان رعایت واکسیناسیون بیمارستان در حال حاضر برای 75000 کارمند باقی مانده به 100 درصد افزایش یافته است.

نورثول جیسون مولینت گفت: “نورثول از دست دادن کارمندی در چنین شرایطی ناراحت است ، اما ما به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی و اعضای بزرگترین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایالت ، مسئولیت منحصر به فرد خود را در حفاظت از سلامت بیماران و یکدیگر درک می کنیم.” ناشر سلامت. “ما مدیون کارکنان ، بیماران و جوامعی هستیم که به آنها 100 درصد واکسیناسیون را در برابر COVID-19 ارائه می دهیم.”

اخراج کمتر از 2 درصد از کارکنان 23 بیمارستان شبکه و بیش از 800 کلینیک سرپایی است.

در سایر نقاط ، حدود 5000 کارمند یا حدود 12 درصد از بیمارستانهای دولتی نیویورک هنگام اجرای دستور دولت از هفته گذشته واکسینه نشده بودند. استفانی گوزمن ، سخنگوی Health + Hospitals ، گفت که تا روز دوشنبه ، این آژانس تا 93 درصد مطابق بود و 3،000 بقیه در مرخصی بدون حقوق بودند.

مقامات ایالت نیویورک گفتند ، هنگامی که دستور مراقبت های بهداشتی از هفته گذشته اجرایی شد ، میزان تزریق COVID-19 در بیمارستان ها و خانه های سالمندان در بین کارکنان بهبود یافت و 92 درصد از کارکنان هفته گذشته حداقل یک دوز مصرف کردند.

اولین سری کلاسها نیز روز دوشنبه پس از مهلت واکسیناسیون به معلمان مدارس دولتی شهر نیویورک آغاز شد. این فرمان از چالش دیرهنگام قانونی که سونیا سوتومور ، قاضی دیوان عالی کشور شامگاه جمعه اعلام کرد ، فرار کرد. تخمین زده می شود که 18،000 کارمند آموزش و پرورش در تعطیلات آخر هفته به تیراندازی خود شتافتند.

با کاهش گزینه ها ، معترضان بار دیگر به خیابان های شهر آمدند و خواستار لغو این فرمان شدند.

در میان آنها جان مایتلند ، تصویرگر 36 ساله در بیمارستان دانشگاه شمال غربی استاتن آیلند بود که اعتراضات دیگری را علیه دستورات واکسیناسیون در تابستان رهبری کرد. میتلند روز جمعه به دلیل امتناع از دادن واکسن اخراج شد.

“[It’s] هدایت گروهی از متخصصان بهداشت و درمان بیکار ، [who are] خشمگین. آنها باید سازماندهی شوند. آنها در تلاش هستند تا نافرمانی مدنی را به دست آورند تا آزادی ما را به دست آورند. ” شما گروهی از افراد آزرده آزاده دارید که بیکار هستند و چیزی برای از دست دادن ندارند. “

این داستان به روز شده و شامل بیانیه ای در مورد Health + Hospitals در شهر نیویورک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *