نوشیدنی شیر طلایی برای یک نوشیدنی سالم و خوشمزه طراحی شده است


هدف

نوشیدنی شیر طلایی

نوشیدنی شیر طلایی برای سلامتی شما

ساعت حدود هشت صبح است و من ساعت پنج صبح بیدار شده ام تا شروع به نوشتن کنم. این زمانی است که استراحت می کنم و نوشیدنی گرم طلایی خود را درست می کنم. برای کسانی از شما که قهوه می نوشند، این ممکن است دومین یا سومین فنجان صبح شما باشد. برای من، قهوه معده ام را پاره می کند، بنابراین به جای آن این نوشیدنی را می نوشم. کلاه جینسینگ سیبری هم همزمان مصرف میکنم.

چگونه به راحتی گیاهان آداپتوژن را به صبح یا بعد از ظهر خود اضافه کنید … شیر طلایی طراحی شده … داغ و خوشمزه

چرا من آن را شیر طلایی دیزاینر می نامم؟ من بیشتر از حد معمول به نوشیدنی سبزی اضافه می کنم. یک روز صبح، ممکن است آن را کمی متفاوت از روز بعد کنم. من از پیروی از دستور العمل ها بیزارم مگر اینکه کاملاً ضروری باشد مانند پخت. من بخشی از من را دارم که عاشق اضافه کردن یا تغییر دستور غذا برای سرگرمی است. شما می توانید این نوشیدنی را مستقیماً با نیازهای سلامتی خود تنظیم کنید. اگر زانویم درد می کند، زنجبیل یا زردچوبه بیشتری اضافه می کنم. من ممکن است آن را دو بار در روز بنوشم. اگر احساس خستگی می کنم یا تمرکز کمتری دارم، می توانم بیشتر یال شیر یا مخلوط قارچ اضافه کنم.

مواد تشکیل دهنده شیر طلایی طراح

اولین عنصر شیر است. من از ۱ تا ۲ فنجان شیر بز استفاده می کنم اما می تواند شیر بادام یا هر شیر دیگری باشد که شما ترجیح می دهید. سپس حدود ½ قاشق چای خوری پودر زردچوبه، ½ قاشق چای خوری زنجبیل، ۱ قاشق چای خوری یال سیاه، ۱ قاشق چای خوری مخلوط پودر قارچ، جوز هندی و میخک به میزان مزه و کمی فلفل سیاه اضافه می کنم. زردچوبه به فلفل سیاه نیاز دارد تا به سیستم گوارشی کمک کند تا از آن به درستی استفاده کند. آخرین ماده ۱ قاشق چای خوری دارچین و ۲ قاشق چایخوری پودر کاکائو با عسل ارگانیک برای طعم دادن است. من این مخلوط را گرم می کنم و روزی یک یا دو بار می نوشم. می‌توانید با اضافه کردن پودر شکلات داغ، آن را به نوشیدنی شکلات داغ اضافه کنید.

با مقدار کمتری از هر سبزی شروع کنید تا طعم دلخواه خود را بدست آورید. تغییرات زیادی برای تجربه وجود دارد اما این مال من است. شما می توانید این نوشیدنی را با مواد کم و بیش فردی طراحی کنید. شما می توانید مانند شوهر من یال شیر را به قهوه خود اضافه کنید.

چرا باید این نوشیدنی را به جای قهوه یا نوشیدنی دیگری بنوشید؟

زردچوبه ضد التهاب و برای کل سلامتی مفید است و زنجبیل برای هضم غذا و ضد التهاب نیز مفید است. یال شیری مقوی حافظه، سلامت مغز، تمرکز و تمرکز بدون کافئین است. قارچ ها از عملکرد سیستم ایمنی بدن حمایت می کنند و از کل بدن برای انرژی و رهبری حمایت می کنند. دارچین برای حمایت از سطح قند شما خوب است و طعم و بوی خوشی دارد. جوز هندی و میخک نیز از عملکرد سیستم ایمنی بدن حمایت می کنند.

عوارض نوشیدنی طلایی شما

توجه داشته باشید که زردچوبه زبان و هر سطحی را که لمس می کند لکه دار می کند، پس مراقب باشید. اگر به یک جلسه گروهی می روید، زبان شما برای چندین ساعت زرد می ماند. دهانشویه لکه ها را پاک نمی کند. اگر پودر یا مایع زردچوبه را روی سینک ریختید، بلافاصله محل را با سفید کننده اسپری کنید. چند نفر بودند که با ریختن پودر یا مایع زردچوبه روی فرش به آن آسیب می رساندند. زردچوبه رنگ قابلمه رنگی را نیز تغییر می دهد. چیزهای قدرتمندی است

واکنش های احتمالی به داروهای تجویز شده

شما می توانید واکنش آلرژیک به هر محصول جدیدی داشته باشید، صرف نظر از اینکه چقدر سالم باشد. فقط این را در نظر داشته باشید. اگر از داروهای تجویزی استفاده می کنید، معده شما می تواند به مخلوط شدن دارو و مواد موجود در نوشیدنی شما واکنش نشان دهد. دو سه ساعت بعد یا قبل از مصرف داروهای تجویز شده روزانه، شیر طلایی را می‌نوشیدم. زنجبیل می‌تواند با اسید معده یا داروهای ضد التهابی تداخل داشته باشد. زردچوبه خواص درمانی گسترده ای برای تمام اندام ها و سیستم ها دارد.

آیا معده حساسی دارید؟

اگر معده حساسی دارید، هر بار یکی از مواد را به نوشیدنی اضافه کنید. دو روز صبر کنید و سپس دو ماده را همزمان اضافه کنید. این همچنین به شما کمک می کند تا تعیین کنید چقدر در نوشیدنی خود قوی هستید. اضافه کردن بیشتر برای قوی‌تر کردن آن آسان‌تر از کاهش قدرت آن است اگر زیاده روی کنید. با مقدار کمتری از پودر گیاه شروع کنید، سپس آن را افزایش دهید. مطمئن شوید که پودرهای گیاهی شما متعلق به شرکتی است که پودرهای گیاهی وارداتی را از نظر آلودگی، فلزات سنگین و E-Coli آزمایش می کند و از اصالت پودر مطمئن می شود. در مورد من، من فقط زردچوبه، زنجبیل و مواد دیگر را از Banyan Botanicals یا یکی از منابع دیگرم که می دانم محصولات آنها را تست می کند، می خرم. با در نظر گرفتن این موضوع خرید کنید وگرنه برای سلامتی خود مضر هستید.

برای دیدن مواد تشکیل دهنده این دستور غذا، از صفحه گیاهان و ادویه های مورد علاقه من در اینجا دیدن کنید.

امیدوارم از امتحان این نوشیدنی لذت ببرید تا از خواص درمانی آن بهره مند شوید.

کیت فریر، هربلادیسین

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/