نکات داغی که باید مراقب آنها باشید: Gevo، (GEVO)


توضیحات فنی:

Gevo GE (GEVO) در آخرین جلسه معاملاتی تعداد ۲۶۲۹۴۷۶ سهم با میانگین حجم معاملات ۱۱۲۱۵.۲۲ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. سهام در جلسه معاملاتی جاری تمرکز فعال بر سهام را تایید کرد. GEVO تغییر -۳.۳۹٪ را نشان داد و ارزش سهام فهرست شده آن در معاملات اخیر ۲.۲۸ دلار بود. این شرکت متعلق به ایالات متحده آمریکا و بخشی از بخش مواد اولیه می باشد. ارزش بازار آن ۴۷۴.۰۱ میلیون دلار است. استفاده از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت زیرا عاملی اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و محبوب ترین شاخص های تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام از میانگین متحرک ۲۰ روزه ۱۷.۷۲- درصد و از میانگین متحرک ۵۰ روزه با ۳۲.۶۱- درصد معامله می شود. قیمت سهام در حال حرکت به سمت پایین از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در -۵۱.۰۲٪ است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک را به صورت یک خط مستقیماً روی نمودار قیمت ترسیم می کند.

در حال حاضر، شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهام ۳۴.۲۷ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. زمانی که RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام معمولاً بیش از حد خرید می‌شوند و زمانی که به بالای ۷۰ می‌رسد، بیش از حد خرید می‌شوند. روندهای عمومی، واگرایی‌ها و نوسانات شکست را می‌توان با استفاده از RSI شناسایی کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۸.۳۱ درصد باقی مانده و در ماه گذشته ۹.۹۷ درصد نوسان را نشان می دهد. ریسک بازار از طریق معاملات در بازار ایجاد می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۳.۳۱ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر بتا بالاتر از ۱ باشد، خطر بالا و اگر بتا کمتر از ۱ باشد، خطر کم است. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) محدوده واقعی است. ATR 0.28 است.

سود اسنپ:

بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که ۹.۷۰- درصد است سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) -9.40٪ است. بازده سهام (ROE) -11.70٪ است.

بررسی عملکرد:

GEVO عملکرد هفتگی -۵.۶۰٪ و عملکرد سالانه -۶۸.۰۶٪ را نشان داد. این سهم در شش ماه گذشته به -۴۶.۶۱% رسیده است و در ۴۲.۳۰% در ماه باقی مانده است. این سهم در سه ماه گذشته عملکرد سالانه ۴۴.۸۶- درصد و حدود -۴۹.۵۷ درصد را نشان داده است. قیمت سهام در -۷۲.۴۳% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام ۰.۸۸% با نگاه به پایین ترین حد ۵۲ هفته است.

افتتاحیه تحلیلگران:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد این شرکت ۱.۷ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهم ۱۵ دلار خواهد بود. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.