نکات Wordle بدون اسپویل برای کمک به حل Wordle 472 در ۴ اکتبر – باب نیوز


اگرچه می توانید با استفاده از استراتژی نادان وردل برای حل معمای روز تقلب کنید، اما یافتن پاسخ خود بسیار رضایت بخش تر است. البته این بدان معنا نیست که نمی توانید از یک یا دو نکته استفاده کنید و اینجاست که Express Online وارد عمل می شود. اگر می‌خواهید Wordle 472 را در ۴ اکتبر حل کنید، به پایین صفحه بروید تا نکات و سرنخ‌های بدون اسپویلر را پیدا کنید. موفق باشید، زیرا ممکن است فقط به آن نیاز داشته باشید.

بازی عالی برای یک استراحت ناهار یا رفت و آمد، Wordle قصد دارد یک کلمه پنج حرفی را تنها در شش حرف حدس بزند، که کار سختی است، به خصوص زمانی که با یک کلمه مبهم سروکار دارید.

برای حل این معما باید به رنگ کاشی ها خیلی دقت کنید. اگر مربع خاکستری شود، حرفی که در کلمه آخر حدس زده اید ظاهر نمی شود. اگر زرد شد، حرف در کلمه ظاهر می شود و نه در این موقعیت. مربع سبز به این معنی است که حرف در کلمه و در جای مناسب است.

Wordle یک بازی اعتیاد آور با طرفداران زیادی است که ده ها کلون از جمله یک نسخه با موضوع Lord of the Rings، یک نسخه موزیکال به نام Heardle و یک نسخه هاردکور به نام Quordle را ایجاد کرده است.

اگر با کلمات خوب نیستید، ممکن است چیزی مانند پازل روزانه Nerdle مبتنی بر ریاضی را ترجیح دهید، جایی که هدف آن کشف یک معادله مبهم است.

به هر حال، اگر برای نکات Wordle 472 اینجا هستید، آخرین راهنماهای پازل ۴ اکتبر ما را در زیر بررسی کنید…

نکات و توصیه های کلی در مورد Wordle …

• در حدس اولیه خود از یک حرف دو بار استفاده نکنید.

• سعی کنید در اولین حدس خود از چند مصوت مخصوصاً «الف» و «ه» استفاده کنید.

• از حروفی مانند «X»، «Z» و «Q» اجتناب کنید تا اینکه بعداً متوجه شدید که پاسخ چیست.

• “RAISE” کلمه خوبی برای شروع است، در حالی که “TOUCH” یک حدس دوم خوب است. اگر واقعاً می خواهید یک متخصص Wordle شوید، این چهار کلمه بهترین کلمات شروع برای استفاده هستند.

• نکات روزانه اکسپرس آنلاین را در زیر بررسی کنید…

کلمه ۴۷۲ نکات و دستورالعمل ها برای ۴ اکتبر …

۱. Wordle 472 با حرف B شروع می شود.

۲. Wordle 472 شامل دو مصوت است.

۳. شاخه اصلی درخت.

لینک منبع