نگاهی به بودجه دولت شما – آیا می توان آن را در ۴ سال متوازن کرد؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


اکثر آمریکایی ها بودجه شخصی دارند. یا حداقل ما تصور خوبی از درآمد و هزینه های خود داریم. به عنوان یک شهروند، می توان فکر کرد که ما همان تصور تقریبی از بودجه ایالات متحده را داریم. حداقل ما باید. از این گذشته، شهروندان در پرداخت اظهارنامه های مالیاتی ایالات متحده شرکت می کنند و باید یک ایده کلی از آنچه که ما خرج می کنیم و برای چه چیزی خرج می کنیم داشته باشند.

همانطور که توسط Carmen Ang از Visual Capitalist گزارش شده است، این نقاشی توسط ترومن دوم با استفاده از داده‌های USAspending.gov، هزینه‌های فدرال ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ را نشان می‌دهد، و همچنین به تفکیک از کجا این پول می‌آید. در اینجا پیوندی به وب سایت دولت وجود دارد که بودجه فدرال ایالات متحده برای سال مالی ۲۰۲۱ را شرح می دهد. به نمودار در نمودار زیر نگاه کنید.

مقایسه هزینه های فدرال ایالات متحده در سال 2021 با درآمد

از داده های فوق می توان دریافت که آمریکا درآمد خود را با نرخ ۲.۷۷۵ تریلیون دلار در سال خرج می کند. با نگاهی به داده های بودجه تاریخی، هزینه های ایالات متحده همچنان در حال رشد است و حتی در برخی مناطق در سال های اخیر افزایش یافته است. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

رشد هزینه های ایالات متحده

بودجه آمریکا از کنترل خارج شده است. تعداد کمی از سیاستمداران داده ها را به این شکل ارائه می کنند و به شیوه ای معنادار پیشنهاد می کنند که چگونه می توانند بودجه ایالات متحده را تحت کنترل خود درآورند. بسیاری از رای دهندگان در خواب هستند و در تعجب هستند که چرا تورم زیادی داریم که استانداردهای زندگی ما را از بین می برد. خوب، یکی از منابع بزرگ چاپ پول ما و کاهش ارزش آن از طریق مخارج کسری دولت است.

آیا به یاد دارید چند سال پیش که تنظیم بودجه متوازن همه چیز را در دستور کار قرار داد؟ این برنامه به گونه ای طراحی شده است که بر اساس قانون اساسی، سیاستمداران را مجبور به داشتن و حفظ بودجه متعادل – درآمدی برابر با مخارج – کند. در عوض از تورم شکایت داریم. کنترل مخارج به این معنی است که سیاستمداران نمی توانند رای بخرند و باید کار واقعی انجام دهند و امور مالی آمریکا را متعادل کنند، همانطور که هر آمریکایی در سطح شخصی انجام می دهد.

اوه، اما بسیاری فکر می کنند که ما در ذهن بسیاری از سیاستمداران از آن گذشته ایم. یا شاید بتوانیم واقعاً دست به کار شویم و یک برنامه جدی برای متعادل کردن بودجه ایالات متحده در یک بازه زمانی معقول – مثلاً ۴ سال – ایجاد کنیم؟ در زیر داده‌های هزینه و درآمد از بالا (سال ۲۰۲۱) برجسته می‌شود و یک برنامه بودجه مفهومی ارائه می‌شود که در آن می‌توان این کار را طی ۴ سال انجام داد. برای درک منطق پشت برنامه بودجه مفهومی، مفروضات طرح را در زیر ببینید.

رتبه بندی هزینه های دولت آمریکا ۲۰۲۱ ۲۰۲۲ ۲۰۲۳ ۲۰۲۴ ۲۰۲۵
امنیت درآمد ۱۶۴۹.۰۰ دلار ۱۱۵۴.۳۰ دلار آمریکا ۳۴۶.۲۹ دلار آمریکا ۳۵۳.۲۲ دلار ۳۶۰.۲۸ دلار
امنیت اجتماعی ۱۱۳۵.۰۰ دلار ۱۱۳۵.۰۰ دلار ۱۱۵۷.۷۰ دلار آمریکا ۱۱۸۰.۸۵ دلار آمریکا ۱۲۰۴.۴۷ دلار
حفاظت ۷۹۷.۰۰ دلار ۷۹۷.۰۰ دلار ۸۱۲.۹۴ دلار آمریکا ۸۲۹.۲۰ دلار آمریکا ۸۴۵.۷۸ دلار
دفاع ملی ۷۵۵.۰۰ دلار ۷۵۵.۰۰ دلار ۷۷۰.۱۰ دلار ۷۸۵.۵۰ دلار ۸۰۱.۲۱ دلار
مدیکر ۶۹۷.۰۰ دلار ۶۹۷.۰۰ دلار ۷۱۰.۹۴ دلار آمریکا ۷۲۵.۱۶ دلار ۷۳۹.۶۶ دلار
بدون علاقه ۳۵۲.۰۰ دلار ۰ ۰ ۰ ۰
اعتبار تجاری و مسکونی ۳۰۴.۰۰ دلار ۱۵۲.۰۰ دلار ۱۵۵.۰۴ دلار ۱۵۸.۱۴ دلار آمریکا ۱۶۱.۳۰ دلار
تحصیلات ۲۹۷.۰۰ دلار ۲۹.۷۰ دلار آمریکا ۳۰.۲۹ دلار آمریکا ۳۰.۹۰ دلار آمریکا ۳۱.۵۲ دلار آمریکا
دولت عمومی ۲۷۰.۰۰ دلار ۲۱۶.۰۰ دلار ۲۲۰.۳۲ دلار آمریکا ۲۲۴.۷۳ دلار ۲۲۹.۲۲ دلار آمریکا
مزایای جانبازان ۲۳۴.۰۰ دلار ۲۳۴.۰۰ دلار ۲۳۸.۶۸ دلار آمریکا ۲۴۳.۴۵ دلار آمریکا ۲۴۸.۳۲ دلار
مجموع هزینه های ایالات متحده ۶۴۹۰.۰۰ دلار ۵۱۷۰.۰۰ دلار ۴۴۴۲.۳۰ دلار ۴۵۳۱.۱۵ دلار ۴۶۲۱.۷۷ دلار آمریکا
کل درآمد ایالات متحده ۴۰۴۵.۰۰ دلار ۴۲۰۶.۸۰ دلار آمریکا ۴,۳۷۵.۰۷ دلار ۴۵۵۰.۰۷ دلار ۴۷۳۲.۰۸ دلار آمریکا
کسری خالص آمریکا – ۲۴۴۵.۰۰ دلار – ۹۶۳.۲۰ دلار – ۶۷.۲۳ دلار ۱۸.۹۲ دلار آمریکا ۱۱۰.۳۰ دلار آمریکا

مفروضات در مورد برنامه مفهومی بودجه فدرال ۴ ساله برای ایالات متحده

 • امنیت درآمد – (یعنی رفاه) ۷۰٪ کاهش می یابد (اما در طول دو سال اجرا می شود تا به مردم زمان برای سازگاری بدهد) و سپس تنها ۲٪ رشد می کند. باید به اولویت بندی مجدد بودجه برای نیازمندان “بسیار” توجه شود.
 • تامین اجتماعی – تنها با نرخ ۲ درصد مجاز است. باید به خصوصی سازی صندوق بازنشستگی برای کسری بودجه جمعیتی آتی توجه شود.
 • سلامت – مجاز به رشد تنها ۲٪ است. آزادسازی مراقبت های بهداشتی باید از طریق نوآوری های جدید فناوری هوش مصنوعی برای کاهش رشد هزینه های مراقبت های بهداشتی اجرا شود.
 • دفاع ملی – اجازه رشد فقط ۲ درصد را می دهد.
 • Medicare – مجاز به رشد تنها ۲٪ است. آزادسازی مراقبت های بهداشتی باید از طریق نوآوری های جدید فناوری هوش مصنوعی برای کاهش رشد هزینه های مراقبت های بهداشتی اجرا شود.
 • سود خالص – به نوعی، ایالات متحده بدهی خود را به پول نقد تبدیل کرده است که هرگز بازپرداخت نمی شود. بیایید در مورد آن صادق باشیم و بهای درآمدزایی آن را بپردازیم. بازگرداندن آمریکا به سیاست های پولی بانک مرکزی به سبک تیلور. این امر باعث بازگرداندن اعتماد به دلار آمریکا و توقف مداخلات دولت بانک مرکزی که اقتصاد را مخدوش می کند، می شود.
 • طرفدار رشد – سیاست هایی که شامل کاهش شدید مقررات و اجرای سیاست های تجارت آزاد “عادلانه” است. این رونق اشتغال ایجاد می کند که دستمزدهای بهتری را برای فقرا فراهم می کند و اقتصاد ایالات متحده را به رشد تولید ناخالص داخلی قوی باز می گرداند.
 • اعتبار تجاری و مسکونی – تا ۵۰٪ و سپس تنها در ۲٪ رشد می کند. در هر صورت این موضوع باید عمومی یا خصوصی باشد.
 • آموزش – باید ۹۰٪ کاهش یابد و سپس تنها ۲٪ رشد کند. به هر حال این باید یک موضوع دولتی باشد.
 • دولت عمومی – ۲۰٪ کاهش می یابد و سپس تنها ۲٪ رشد می کند.
 • مزیت جانبازان – فقط ۲٪ مجاز است رشد کند. آزادسازی مراقبت های بهداشتی باید از طریق نوآوری های جدید فناوری هوش مصنوعی برای کاهش رشد هزینه های مراقبت های بهداشتی اجرا شود.
 • درآمد آمریکایی – آمریکا مشکل هزینه دارد نه مشکل درآمد. مالیات های بیشتری فقط از مشاغل به مصرف کنندگان منتقل می شود. با این حال، با سیاست‌های حامی رشد که رشد تولید ناخالص داخلی قابل قبولی را ارائه می‌کنند، می‌توان به افزایش درآمد سالانه ۴ درصدی بدون افزایش نرخ اسمی مالیات فعلی دست یافت.

این فقط یک ایده برای یک بودجه متعادل است – ممکن است ایده های دیگری داشته باشید. می بینید که این برش ها چقدر سخت هستند. بازه زمانی دستیابی به هدف بودجه متوازن قابل تمدید است، اما هر چه بازه زمانی بیشتر باشد، احتمال آن از نظر سیاسی کمتر است. علاوه بر این، امکان انجام چنین کاری توسط سیاستمداران ما تقریباً وجود ندارد.

در حالی که چنین طرحی ممکن است طاقت‌فرسا به نظر برسد، اما درد ناشی از انجام ندادن آن بیشتر خواهد بود زیرا در یک اقتصاد راکد و تورم راکد در بلاتکلیفی قرار داریم. در پایان، ناهار رایگان وجود نخواهد داشت، و اجتناب ناپذیر خواهد آمد – در اینجا بیشتر بدانید.

نظرات خود را در مورد چگونگی دستیابی به هدف بودجه متوازن آمریکا در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.