نیاز زمان – تصفیه آب

آب چیزی است که بدون آن نمی توانیم زنده بمانیم. تقریباً در همه جنبه های زندگی از آب استفاده می شود و به همین دلیل است که آب در طبیعت فراوان است. این نه تنها انگیزه شما را کاهش می دهد بلکه به شما در انجام کارهای روزانه کمک می کند. آب آشامیدنی چیزی است که نمی توانید از آنجایی که در دسترس است استفاده کنید. قبل از نوشیدن آب باید تمام ناخالصی ها و عیوب را استخراج کنید. برای تصفیه آب، به سیستم های فیلتراسیونی نیاز دارید که ارزش نوشیدن آن را داشته باشد. مزایای سیستم تصفیه آب عبارتند از:

۱. برای افزایش ایمنی

اگر فرزندان خردسال و افراد مسن دارید، همیشه باید مراقب سلامتی آنها باشید. ایمنی نیروی مقاومتی است که ارگانیسم ها را از احتمال اختلالات بدن محافظت می کند. بنابراین بسیار مهم است که غذای سالم بخورید و آب بنوشید که می تواند قدرت ایمنی شما را تقویت کند. آب فیلتر شده به درستی ناخالصی های آب را استخراج می کند و تضمین می کند که شما سالم و سالم بنوشید.

۲. برای محافظت از جیب خود

میل به فرونشاندن حرکت خود با آب خالص و ایمن شما را مجبور می کند به سراغ آب بطری بروید که ادعا می کند حاوی تمام مواد معدنی و مواد ضروری ممکن است. بدون شک یک گزینه سالم است اما تصمیم بگیرید که چند وقت یکبار می توانید آن را بخرید. آب بطری گرانتر است و می توانید هر از چند گاهی از آن استفاده کنید. هزینه های پول و انرژی صرف شده برای تهیه آب بطری بیشتر است و بنابراین شما را به پیشنهاد داشتن فیلتر آب سوق می دهد.

۳. استخراج مواد شیمیایی خطرناک

گاهی اوقات خطوط لوله ای که آب را تامین می کنند شکسته می شوند بنابراین مواد شیمیایی مضر، گرد و غبار و سایر عناصر آلاینده را جذب می کنند که آب را غیرقابل آشامیدن می کند. در موردی دیگر، بخش‌های تامین آب گاهی اوقات عمدا عناصر خاصی را در آب مخلوط می‌کنند تا ارزش نوشیدن را داشته باشند، اما اثرات منفی نیز دارند. مواد شیمیایی مانند کلر باعث سرطان می شود و فلوراید مخلوط با سرب و آرسنیک باعث پوسیدگی دندان می شود.

۴. طعم بهتر

آب تامین شده توسط شرکت های شهرداری اغلب ناسالم و طعم تلخی دارد. برای غلبه بر این مشکل به یک سیستم تصفیه آب نیاز دارید تا آب را تصفیه کرده و با حفظ تمام مواد مغذی آن را شیرین کند.

با توجه به مزایای اصلی فوق، می توان گفت که سیستم تصفیه آب داخلی نیاز روز است. عوامل آلاینده زیادی در آب آشامیدنی وجود دارد و به عنوان مهمترین شرط پایداری، نوشیدن آب شیرین و سالم بسیار مهم می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر