نیویورک برای بهبود طراحی و قوانین اتاق غذاخوری در فضای باز به کمک شما نیاز دارد

نیویورک برای بهبود طراحی و قوانین اتاق غذاخوری در فضای باز به کمک شما نیاز دارد


تا کنون نزدیک به 12000 رستوران در برنامه رستوران باز شهر شرکت کرده اند و برنامه Open Street به رستوران ها و کافه ها اجازه می دهد از فضای خیابان برای ساختارهای غذاخوری در فضای باز استفاده کنند. در حالی که به نظر می رسد بسیاری از نیویورکی ها تغییرات چشم انداز شهری ما را با آغوش باز پذیرفته اند ، یک نظرسنجی نشان داد که دو سوم نیویورکی ها فکر می کنند که شهر “حق دارد خیابان را برای عابران پیاده و رستوران ها باز کند”. باور کنید که هنوز فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد. این شهر به عنوان خیابانهای باز روی آن کار می کند و شاخه های مختلف آن به بخشهای دائمی چشم انداز نیویورک تبدیل می شوند.

دپارتمان برنامه ریزی شهری (DCP) و دپارتمان حمل و نقل (DOT) این هفته اعلام کردند که فرایند مشارکت عمومی را برای بهبود طراحی و تنظیم ضیافت های دائمی در فضای باز آغاز خواهند کرد.

هانک گتمن ، کمیسر نقطه گفت: “رستوران های باز نه تنها صنعت رستوران های مشهور نیویورک را نجات می دهند ، بلکه نشان می دهند که چگونه می توانیم صفحه خیابان خود را به صورت پویا دوباره طراحی کنیم.” با توسعه دستورالعمل های طراحی ، این برنامه اضطراری می تواند به یک قسمت دائمی شهر ما تبدیل شود تا مجریان رستوران در جوامع ما بتوانند برنامه را با موفقیت ادامه دهند. “

در بحبوحه همه گیری ، تحت فرمان اجرایی اضطراری سال 2020 ، شهردار بیل دی بلاسیو رستوران های باز را تحمیل کرد – و شهردار گفت که این برنامه به نجات حدود 100000 شغل کمک کرد – و شهر و قانونگذار در حال حاضر مشغول کار پیچیده تری هستند. تا دائمی شود. این شامل تجدید نظر در رستوران است که محدوده جغرافیایی مکانهایی را که ممکن است کافه های پیاده رو در آن قرار داشته باشند حذف کند ، به نفع بسیاری از صاحبان رستوران ها (که در حال حاضر مورد بررسی عمومی قرار گرفته است).

DOT اشاره کرد که ورودی مردم از کجا می آید و تلاش می کند “چگونه این تنظیمات جدید با محیط پیچیده خیابان های نیویورک ادغام می شوند” را پیدا کند. این اطلاعات از طریق میزگردهای خصوصی و از راه دور طی شش ماه آینده ارائه می شود – برنامه این رویدادها در وب سایت DOT و NYC Engage فهرست خواهد شد – دستورالعمل های جدید طراحی تا بهار 2022 منتشر می شود.

یادانیس رودریگز ، رئیس کمیته حمل و نقل ، می گوید: “موفقیت این برنامه باید ما را تشویق کند تا به کاوش و گسترش ابتکاراتی که به نیویورکی ها کمک می کند خیابان های خود را بازگردانند ، ادامه دهیم.” “امیدوارم بتوانیم این کار را از طریق مشارکت عمومی انجام دهیم. پیش بروید و در مورد چگونگی بهبود برنامه رستوران باز بحث کنید. ما باید مطمئن شویم که این امر مشاغل کوچک در حومه شهر را تسهیل می کند.”

بیشتر بخوانید: شهردار بعدی NYC چگونه برنامه Open Street ما را بهبود می بخشد؟

البته در حال حاضر قوانینی برای غذا خوردن در فضای باز وجود دارد – باید مسیر مشخصی برای پیاده روی برای پیاده روی وجود داشته باشد ، هیچ سازه ای قابل نصب یا سوراخ کردن پیاده رو نیست ، هیچ سازه ای نمی تواند درخت را بپوشاند یا لمس کند ، نمی توانید شیرهای آتش نشانی یا علائم خیابان را مسدود کنید. و غیره برخی از ساکنان از تأثیر ساختمانهای بیرونی بر کیفیت زندگی در محله خود شکایت کرده اند و DOT می گوید مقررات جدید شامل بودجه بیشتری برای اجرای قوانین و مقررات بیشتر می شود.

از جمله مناطق اصلی که شهر به دنبال تغذیه خود است ، این ایده است که چگونه می توان تعاملات ایمن تری را بین مسافران ، رانندگان ، دوچرخه سواران و عابران پیاده بهتر ایجاد کرد. آنها همچنین می خواهند انطباق ADA را افزایش داده و تعداد سکوها و شیب ها را افزایش دهند.

آنها همچنین سعی می کنند ساختارهای مجاز را بهبود بخشند – در حال حاضر ، سوله ها می توانند طیف گسترده ای از سبک ها را داشته باشند ، شامل عناصر مختلف طراحی و شامل موارد اضافی ناامن مانند “عرشه سقف” باشند ، که برخی از آنها قابل مشاهده است. نگاه کردن به برخی از سازه های ناهار خوری در فضای باز شهر ممکن است راهی برای ایجاد ظاهر یا استاندارد یکپارچه تری برای آنها باشد.

اندرو ریگی ، مدیر اجرایی اتحادیه مهمان نوازی نیویورک می گوید ، در نهایت ، این امر در مورد یافتن تعادل قانونی است که برای خیابان های شهر “استاندارد ، پایدار و دگرگون کننده” باشد. از آنجا که این چیزی نیست که هیچ کس در صنعت بخواهد آن را از دست بدهد: “من از نقطه نظر رستوران می دانم که فوق العاده محبوب است و بسیار مهم است.” “و اندازه گیری از افرادی که در خارج از منزل در سراسر پنج شهر غذا می خورند ، بسیار محبوب است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *