نیویورک 1.5 میلیارد دلار برای مقابله با مصرف بیش از حد مواد مخدر در اختیار دارد – 3 هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن.

نیویورک 1.5 میلیارد دلار برای مقابله با مصرف بیش از حد مواد مخدر در اختیار دارد - 3 هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن.


نیویورک همچنین از جمله ایالت هایی است که به لطف حل و فصل پرونده های اخیر شرکت ها در مورد بحران اعتیاد و مصرف بیش از حد ایالات متحده ، از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر خسارت هنگفتی دریافت می کند.

لتیتیا جیمز ، وکیل شهر نیویورک ، این هفته تور سراسری خود را آغاز کرد و قول داد که شهرهای بین 140 تا 257 میلیون دلار در شهرک های نیویورک به ارزش 1.5 میلیارد دلار در اختیار نیویورک قرار دهد.

این بودجه نزدیک به سالی است که بالاترین میزان مصرف بیش از حد مواد مخدر در ایالات متحده گزارش شده است – 69،000 نفر تا سال 2020 از طریق مواد مخدر ملی گزارش شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری جان خود را از دست داده اند. حداقل 4،289 مرگ ناشی از مواد افیونی در ایالت یورک رخ داده است. بخش قابل توجهی از شهر حدود 1800 نفر بود که تقریباً 50 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

اندرو کوئومو فرماندار سابق و قانونگذار ایالت قبل از استعفا در ماه اوت برنامه هایی را برای حل و فصل این طرح تهیه کردند. کوئومو قانونی را تصویب کرد که وجوه آن را به صندوق تسویه مواد افیونی واریز می کند ، که باید برای آموزش ، کاهش ، درمان و خدمات مربوط به اختلالات سوء مصرف مواد مخدر از طریق تعدادی از خدمات اجتماعی استفاده شود. وجوه موجود دولتی باید با پول بیشتری جایگزین شود.

اما سیاست ها و برنامه های خاص دولتی هنوز در حال تعیین است. دفتر دادستانی کل به WNYC / Gothamist تأیید کرده است که در حال ایجاد یک هیئت مشورتی برای نظارت بر این تصمیمات است. فرماندار کتی هوچول ، قانونگذار ایالتی و سایر نهادها مسئول تعیین هیئت مدیره هستند و امیدوارم [be] این به زودی انجام می شود. ” تا اول نوامبر ، هیئت مشورتی زمانی برای ارائه توصیه هایی برای تخصیص بودجه نخواهد داشت.

بنابراین ، آنها با برخی از مشاوران مشورت کردند تا از مصرف بیش از حد مواد افیونی در مورد آنچه که فکر می کنند باید در اولویت بودجه WNYC / Gothamist باشد جلوگیری کنند.

پایان دادن به دوران کمیابی

یاسمین بودنهلا ، هماهنگ کننده ارتقاء سیاست های مواد مخدر در Vocal-NY ، می گوید: “ما در دوران کومو پولی نداریم و این استدلال که ما تحت ریاضت اقتصادی عمل می کنیم ، توسط رهبری دادستان کل تیش جیمز تهدید شده است.” به “دیگر دلیلی برای گرسنگی کشیدن در این حوزه بهداشت عمومی وجود ندارد.”

بودنلا و وکلای دیگر می گویند بودجه به طور کلی برای کاهش خسارت کاهش یافته است ، اما همه گیری این مشکل را تشدید کرده است.

بودنهلا گفت: “یکی از چیزهای بزرگی که ما درخواست می کنیم ارتقای سریع زیرساخت های کاهش آسیب ، از جمله برنامه های سرویس سرنگ است.”

مردم محلی یا سازمان های غیر انتفاعی به طور کلی از مصرف کنندگان مواد مخدر مانند سرنگ های تمیز ، اطلاعات استفاده ایمن از دارو ، آزمایش نوارهای آزمایش مواد مخدر و مصرف بیش از حد نالوکسان پشتیبانی می کنند.

کریستین کایکین ، وکیل ارشد سیاست سلامت در مرکز اجرای قانون ، می گوید: “اینها مواردی است که ما باید در بحرانی از این دست روی آنها تمرکز کنیم.

برخی از این سازمانهای کارگری سال گذشته پرداختهای خود را به تعویق انداختند زیرا دولت با مشکلات بودجه در طول همه گیری دست و پنجه نرم می کرد. برخی نیز کمبود سرنگ و سایر لوازم پزشکی داشتند.

جویس ریورا م Foundسس و مدیرعامل St. Ann’s Corner ، Bronx ‘Harm Reduction است. استاتن آیلند در بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف مواد افیونی در سالهای اخیر رقابت کرده است. ریورا گفت که تامین بودجه برای استاتن آیلند ، برانکس و دیگر مناطق به شدت آسیب دیده باید در اولویت باشد.

او گفت: “من فکر نمی کنم برونکس هیچگاه منبعی را در اولویت قرار دهد.” “ما بهترین کاری را که می توانیم انجام می دهیم.”

وی از تعهد دولت برای صرف هزینه برای آموزش مواد مخدر قدردانی کرد ، اما بر اهمیت اجتناب از آن تاکید کرد و گفت که سیستم آموزشی ضروری است.

ریورا می گوید: “ما می خواهیم یک برنامه آموزشی کاربردی تر را شروع کنیم که با استفاده از دانش مبتنی بر علم و دانش جامعه به مواد مخدر بپردازد.”

رفع موانع درمان

وکلا گفتند که باید بودجه ای نیز برای افزایش دسترسی به بوپرنورفین در نظر گرفته شود – که مانع از مصرف دارویی می شود که می تواند جایگزین هروئین یا سایر مواد افیونی شود. بهبود دسترسی به معنای اختصاص پول بیشتر برای درمان تحت Medicaid ، برنامه بیمه درمانی دولت برای نیویورکی های کم درآمد است.

علیرغم شواهدی مبنی بر اثربخشی آن در درمان اختلالات مصرف مواد افیونی ، بوپرنورفین در طول سالها تحت محدودیت های متعددی قرار گرفته است زیرا ترس از انتقال آن به خیابان و انگ بر ایده جایگزینی یک افیونی با دیگری وجود دارد. به

در سال 2020 ، کوئومو قانونی را امضا کرد که با جلوگیری از تأیید بیمه گذاران خصوصی قبل از تجویز بوپرنورفین از بیمه گذاران خصوصی ، مانع یک ورود را حذف می کند. به دلیل چنین نیازی ، فردی که به دنبال درمان است می تواند مراقبت را در یک لحظه حساس به تأخیر بیندازد. اما در همان زمان او لایحه ممنوعیت این کار تحت Medicaid را لغو کرد.

کوومو لایحه مشابهی را برای گسترش قوانین احتیاطی که قبل از کناره گیری در ژوئن سال جاری تصویب شده بود ، امضا نکرد. در همین حال ، دولت وی لیستی از داروهای تأیید شده برای Medicaid را برای اقدام در این ماه تهیه کرده است ، که سه نوع بوپرنورفین را به عنوان “غیر ارجح” طبقه بندی کرده است ، به این معنی که آنها هنوز نیاز به تایید قبلی دارند.

Budnella گفت ، این تفاوت قبلاً مانع از دریافت داروهای خود برای برخی از بیماران شده است.

وکلا از هوچول می خواهند که این قانون را که 90 روز بعد به اجرا در می آید امضا کند و دستور اجرایی را صادر کند که تأیید قبلی وی را برای درمان دارویی با اثر فوری لغو می کند.

هوچول در مورد این موضوع خاص توجهی نکرده است ، اما اخیراً مستندات اضافی را پذیرفته است و الزامات احتمالی پیش تصویب بیمه ها را به تأخیر می اندازد. وی به دلیل تلاش برای رسیدگی به کمبود پرسنل در بیمارستان ها به دلیل دستور واکسیناسیون دولتی کووید -19 ، آموزش برخی درمان های پزشکی را به مدت 30 روز متوقف کرد.

هوچول این هفته پیش نویس جداگانه ای را امضا کرد که دسترسی به درمانهای موضوعی نسخه ای مانند بوپرنورفین را در زندانها و زندانها گسترش می دهد. هوچول ، به عنوان ستوان فرماندار ، که کارگروه دولتی در زمینه اعتیاد به مواد افیونی را رهبری می کرد ، خوش بین است که وکلا به پیشبرد سیاست های کاهش اخراج در سطح ایالت کمک خواهند کرد.

کایکین با بیان اینکه تعداد زیادی از افراد در سیستم اصلاحی از سوء مصرف مواد رنج می برند و دارویی دریافت نمی کنند ، افزود: باید توجه ویژه ای به این موضوع شود که افراد بتوانند در هنگام بازگشت از داروها و درمان فوری برخوردار شوند. در جامعه.

او گفت: “زمان بسیار خطرناکی است.”

صندوق افیونی نیویورک می تواند سایر مشکلات بیمه ای را که افراد هنگام ثبت نام در برنامه های درمان دارویی با آن روبرو می شوند ، برطرف کند. موانع زیادی برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی رفتاری نسبت به سایر روش های درمانی وجود دارد. کایکین پیشنهاد جمع آوری بودجه برای Champ ، برنامه مدافع دولت که به مردم در حل چنین مشکلاتی در مراقبت کمک می کند را پیشنهاد کرد.

سخنگوی اداره بهداشت شهر نیویورک گفت که هنوز در مورد روند تخصیص بودجه از برنامه شهرک سازی این منطقه مبهم است. از سال 2022 ، هر منطقه نیویورک که بودجه دریافت می کند باید نحوه استفاده از این پول را در 1 نوامبر هر سال گزارش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *