نیکلاس چایلن از مدیر نرم افزار پنتاگون استعفا کرد

نیکلاس چایلن از مدیر نرم افزار پنتاگون استعفا کرد


رئیس سابق نرم افزار در پنتاگون گفت که چین در حال حاضر در جنگ تکنولوژیکی که سلطه جهانی را تضمین می کند ، برنده شده است و با آن عقب نشینی کرده است – در مقایسه با برخی از سیستم های دولتی ایالات متحده ، تنها “سطح کودکانه”.

نیکلاس چایلون ، 37 ساله ، روز یکشنبه به فایننشال تایمز گفت که “دلیل خوبی برای عصبانیت” از شکست چین در افزایش تهدید سایبری خود وجود دارد ، حتی از ترس اینکه ایالات متحده آینده فرزندان خود را به خطر بیندازد.

“ما هیچ شانسی برای رقابت با چین در 15 یا 20 سال دیگر نداریم. اکنون ، این یک توافق نهایی است ؛ به نظر من ، این کار دیگر تمام شده است. “نیکلاس چیلن 37 ساله به روزنامه گفت.

Chailon ، مدیر ارشد نرم افزاری پنتاگون ، گفت که چین بر آینده جهان مسلط است و همه چیز را از روایت رسانه ها گرفته تا ژئوپلیتیک تحت کنترل دارد.

وی گفت ایالات متحده مانند پکن باید هوش مصنوعی ، یادگیری ماشینی و توانایی سایبری را بر هزینه های نظامی سنتی مانند ساخت هواپیماهای جنگی جدید در اولویت قرار دهد.

وی ادامه داد: چه جنگ لازم باشد و چه نباشد ، این پیش بینی او از مسیر چین به سلطه جهانی آینده است.

وی به دلیل عدم همکاری با وزارت دفاع ایالات متحده در زمینه هوش مصنوعی از گوگل انتقاد کرد و گفت که شرکت های چینی موظف به همکاری با پکن هستند.

وی گفت ایالات متحده در بحث اخلاق هوش مصنوعی وقت تلف می کند و چین در حال سرمایه گذاری بزرگ است و از چنین نگرانی هایی اجتناب می کند.

به گفته نیکلاس چایلون ، چین قبلاً تسلط خود را در جنگ فناوری برقرار کرده است زیرا برخی از سیستم های ایالات متحده به سادگی “کودکانه” هستند.
گتی ایماژ

وی تأکید کرد که برخی از سیستم های امنیت سایبری دولت آمریکا به قدری قدیمی بوده اند که فقط “کودکانه” بوده اند.

ماه گذشته چیلان در مقاله ای تند در LinkedIn وقتی اولین بار استعفای خود را اعلام کرد ، نوشت: “با اتلاف وقت در بوروکراسی ، مخالفان ما فراتر رفتند.”

وی در مورد حرفه پیشگام خود در پنتاگون گفت: “در حال حاضر ، من از حمایت مداوم برای کارم و جستجوی پول خسته شده ام.”

چایلون به فایننشال تایمز گفت که قصد دارد هفته آینده در مورد تهدید سایبری چین علیه تسلط ایالات متحده ، از جمله خلاصه اطلاعات طبقه بندی شده ، به کنگره شهادت دهد.

سخنگوی وزارت نیروی هوایی به فایننشال تایمز گفت که فرانک کندال ، وزیر نیروی هوایی آمریکا با توصیه های چیلون صحبت کرده و از او به خاطر مشارکتش تشکر کرده است.

رویترز گفته است که گوگل فوری برای اظهارنظر در دسترس نیست.

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که از هر 10 آمریکایی حداقل 9 نفر نگران ورود غیر مجاز هستند و حدود دو سوم آنها می گویند که به شدت یا بسیار مضطرب هستند.

یک نظرسنجی توسط پیرسون و آسوشیتدپرس نشان داد که تقریباً سه چهارم دولت های چین و روسیه تهدید بزرگی برای امنیت سایبری دولت آمریکا هستند.

با سیم پستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *