هالی وارد سرانجام مسئولیت خشونت با اسلحه در آمریکا را پذیرفت – ۲۰ داستان برتر


قبلاً شنیده بودیم، “نه، هالیوود مسئول فرهنگ منحصر به فرد اسلحه آمریکا نیست.” این اغلب با فهرست “لایحه تسلیحات” دنبال می شود. البته، Hollyweird از شما می خواهد که این را باور کنید – آنها منافع مالی در انجام این کار دارند.

دیگران مخالفت خواهند کرد. در نهایت، ما هالی وایرد مشهور را داریم که آماده است بیرون برود و آن را علنی بگوید. گفت‌وگوی «بی‌درنگ» اخیر با بیل ماهر، کیفرخواست کوبنده‌ای در مورد مسئولیت اصلی هالی در قبال خشونت‌های مسلحانه در آمریکا ارائه کرد. در زیر گزیده هایی از مونولوگ ماهر آورده شده است.

به گفته اف‌بی‌آی، وقتی لیبرال‌ها بعد از یک تیراندازی دسته جمعی خواستار انجام کاری هستند، چرا با این واقعیت روبرو نشویم که یک کودک آمریکایی متوسط ​​قبل از سن ۱۸ سالگی ۲۰۰۰۰۰ خشونت را روی صفحه نمایش می‌بیند. نشانه‌های تیراندازی احتمالی در مدرسه جذابیت با سرگرمی‌های خشن است.

یک استودیو ۱۰ میلیون دلار برای حذف دیجیتالی کوین اسپیسی (به دلیل اتهامات سوء رفتار جنسی) از یک فیلم خرج کرد، اما وقتی نوبت به داستان عاشقانه افسار گسیخته خشونت با اسلحه می رسد.

اکثر قهرمانان فیلم با کشتن افراد زیادی از شر کینه هایشان خلاص می شوند زیرا هیچ جوان آسیب پذیری از آن تقلید نمی کند.

چپ های افراطی خواهند گفت که من نوعی فحاشی محافظه کارانه را اینجا پرتاب می کنم یا کنترل اسلحه را تضعیف می کنم. “نه اینطور نیست.”

یک نمودار دایره ای وجود دارد که نشان می دهد چرا تیراندازی های دسته جمعی اتفاق می افتد، ما دقیقا نمی دانیم که هر قطعه چقدر مسئولیت دارد، اما اصلی ترین آنها عبارتند از:

    • سلامت روان برای جوانانی که احساس می‌کنند بازنده هستند و می‌خواهند دنیا به خودشان صدمه بزند، شکسته است.
    • دسترسی آسان به اسلحه،
    • بچه‌هایی که گوشی‌های هوشمند دارند باعث می‌شوند بازنده‌ها نسبت به قلدری و تمام زندگی ساختگی که بهتر از زندگی آن‌ها به نظر می‌رسد احساس بدی داشته باشند و بله، بله، خشونت با اسلحه دیوانه‌کننده، و
    • فیلم و تلویزیون

ما دیگر شخصیت‌هایی را که سیگار می‌کشند نشان نمی‌دهیم، زیرا ممکن است باحال به نظر برسند و روی بچه‌ها تأثیر بگذارند، اما شما به من می‌گویید این افراد باحال روی آنها تأثیر نمی‌گذارند.»

نمودار دایره ای بیل ماهر را در ویدیوی زیر مشاهده می کنید.

نمودار خشونت فیلم هالیوود

در ادامه می‌توانید ویدیوی کامل بیل ماهر را تماشا کنید. این یک اعتراف روشن است.

نمودار دایره ای بیل ماهر جذاب است. ما به دنبال مطالعه ای برای تأیید ادعاهای او بودیم. اما ماهر گفت:ما دقیقاً نمی دانیم چه مقدار از هر طرح (اشاره به نمودارهای دایره ای). به عبارت دیگر، او به وضوح فقط نمودار دایره ای را ساخته است.

با این حال، پذیرش مسئولیت هالیوود قابل توجه است. در زیر نموداری از نظرسنجی قبلی CNN/Time/ORC است که به نظر می‌رسد حداقل بخشی از نمودار دایره‌ای ماهر را پشتیبانی می‌کند.

نظرسنجی CNN Times در مورد علل خشونت در آمریکا

در نظرسنجی فوق، ۳۷ درصد بر این باورند که فرهنگ عامه دلیل خشونت با اسلحه است – بیشتر از آنچه نمودار دایره ای ماهر نشان می دهد. در نمودار دایره ماهر، تحصیلات والدین کودک ذکر نشده است که در نمودار فوق نیز ۳۷ درصد است. در عوض، ماهر گوشی‌های هوشمند را مقصر می‌داند – شاید تأیید دیگری بر این واقعیت که این دستگاه‌ها والدین جدید کودکان هستند.

هالیوود شروع به مراقبت از مسئولیت او کرد. بیش از ۲۰۰ نفر از بهترین و باهوش ترین تینسلتاون تعهدی را امضا کرده اند که قول می دهند اسلحه ها را مسئولانه روی صفحه نمایش دهند. گروهی از نویسندگان، بازیگران، تهیه کنندگان و کارگردانان – از جمله جیمی کیمل، مارک روفالو و امی شومر – توافقنامه #ShowYourSafety برادی یونایتد را تایید کردند.

با این حال، وقتی به این ابتکار برادی یونایتد (طرح برادی) نگاه می کنیم، تلاش های آن هیچ ارتباطی با علل آن ندارد، همانطور که در نمودارها و یک مونولوگ ماهرانه نشان داده شده است. این بیشتر در مورد کنترل اسلحه است تا رسیدگی به علل اصلی خشونت مسلحانه.

آیا این فقط یک ریاکاری دیگر هالیوود نیست، حرکات فضیلت، و نخبگان بیشتر به ما می گویند که ما چه اعتقادی داریم که شهروندان را از حقوق قانونی شان محروم می کند؟

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.