هدف قیمت کوکاکولا HBC (LON: CCH) در Deutsche Bank Aktiengesellschaft به ۲۵۲۵ GBX افزایش یافت – Big 24 NewsCoca-Cola HBC (LON: CCH – رتبه‌بندی دریافت شده) به گزارش MarketBeat، قیمت هدف آن توسط Deutsche Bank Aktiengesellschaft از ۲۴۷۵ GBX (29.44 دلار) به GBX 2525 (30.03 دلار) در صبح چهارشنبه افزایش یافت. این شرکت در حال حاضر دارای رتبه خرید در سهام است.

تعدادی از شرکت های تحقیقاتی دیگر نیز اخیراً در مورد CCH اظهار نظر کردند. گروه مالی جفریز در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۶ ژوئن، خرید را مجددا طبقه‌بندی کرد و هدف قیمت GBX 2000 (23.79 دلار) را برای سهام کوکاکولا HBC تعیین کرد. JPMorgan Chase & Co. این شرکت رتبه‌بندی خنثی را مجدداً تنظیم کرد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۳ مه، یک هدف قیمت GBX 1900 (22.60 دلار) برای سهام کوکاکولا HBC تعیین کرد. سرانجام، مورگان استنلی در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۱ می، ارزش برابری سهام کوکاکولا HBC را مجدداً بیان کرد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و سه تحلیلگر به سهام رتبه خرید داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای میانگین امتیاز خرید توافقی و قیمت هدف توافق شده GBX 2225 (26.46 دلار) است.

CCH در ساعات معاملات روز چهارشنبه با ۲.۵۰ GBX (0.03 دلار) معامله شد و به ۱۹۰۹ GBX (22.70 دلار) رسید. حجم معاملات سهام این شرکت ۶۸۲۲۴۲ سهم بود که در مقایسه با میانگین حجم معاملات ۱۱۸۶۰۴۶ سهم بود. کوکاکولا اچ‌بی‌سی پایین‌ترین قیمت در پنجاه و دو هفته گذشته GBX 1403.50 (16.69 دلار) و بالاترین قیمت پنجاه و دو هفته‌ای GBX 2809.60 (33.42 دلار) است. ارزش بازار سهام ۶.۹۹ میلیارد پوند و نسبت PE 1501.18 است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای تجارت GBX 1759.05 و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن GBX 1943.42 است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۹۴.۲۴، نسبت معاملات ۱.۲۶ و نسبت سریع ۱.۰۰ است.

این شرکت همچنین اخیرا سود سهامی را که در روز سه شنبه ۲ آگوست پرداخت خواهد شد، افشا کرد. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۷ ژوئیه، سود سهام ۰.۷۱ یورو (۰.۷۱ دلار) برای هر سهم منتشر خواهند کرد. این یک تغییر مثبت نسبت به سود سهام قبلی کوکاکولا HBC به مبلغ ۰.۶۴ دلار است. تاریخ تقسیم سود سابق برای این سود، پنجشنبه ۱۶ جولای است. این نشان دهنده سود تقسیمی ۳.۵۶٪ است. نسبت سود تقسیمی (DPR) کوکاکولا HBC در حال حاضر ۵۰.۳۹ درصد است.

خبر دیگر اینکه، زوران بوگدانوویچ، خودی، ۲۱۸ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز سه شنبه ۷ اردیبهشت به دست آورد. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۹۹ GBX (21.40 دلار) برای هر سهم، با ارزش کل ۳۹۲۱.۸۲ پوند (۴۶۶۴.۳۹ دلار) خریداری شد. در ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۲۶۰۴ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۴۲۱۳۹۳۴ دلار خریداری کرده اند.

درباره کوکاکولا HBC (رتبه گرفتن)

Coca-Cola HBC AG در تولید، توزیع و فروش نوشیدنی های غیر الکلی آماده در سراسر جهان فعالیت می کند. این شرکت نوشابه، نوشابه، آب میوه، چای فوری، نوشیدنی های انرژی زا، قهوه، آب، نوشیدنی های گیاهی، مشروبات الکلی درجه یک، نوشیدنی های الکلی طعم دار و تنقلات را ارائه می دهد.

داستان های خصوصی

توصیه های تحلیلگر برای کوکاکولا HBC (LON: CCH)

اخبار و رتبه بندی روزانه کوکاکولا HBC را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران کوکاکولا HBC و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.