هریس دروغ های یهودستیز و دیگر اظهار نظرها را ستایش می کند

هریس دروغ های یهودستیز و دیگر اظهار نظرها را ستایش می کنداز جنوب: هریس دروغ های یهودستیز را ستایش می کند

وقتی فردی او را با دروغی شبیه یهودستیزی “پنهان” می کند ، باید چه بگوید؟ دومینیک گرینین از دنیای تماشاچی می پرسد. هفته گذشته ، کامالا هریس با دانشجویی که با “امتیاز دادن به تولیدکنندگان اسلحه آمریکایی” کنگره در مورد لایحه بودجه گنبد آهنین اسرائیل مخالف بود ، روبرو شد و گفت که به دلیل نسل کشی و آوارگی مردم ، قلب من را ناراحت می کند. هریس بعداً “دانش آموز را تحسین کرد. به به ‘خوشحالم که این را گفتی’ [Harris] او گفت. “صدای شما ، دیدگاه شما ، تجربه شما ، حقیقت شما نباید تحت الشعاع قرار گیرد و به آن گوش داده شود.” اما دانش آموز حقیقت را به اشتراک نمی گذارد و گرین می گوید: “دیدگاه او با داستانهای مخرب مسموم شده است. “پاسخ صحیح:” دروغ ها را تصحیح کنید. حقیقت را بگو. ”

شکست برادر بزرگ: من از IRS جاسوسی کرده ام

گنجاندن دموکرات ها در لایحه بزرگ “آشتی” آنها به ویژه نگران کننده است ، زیرا “بانک ، اتحادیه اعتباری یا سایر موسسات مالی شما مجبور خواهند بود سالانه از تمام معاملات شخصی و تجاری 600 دلار یا بیشتر گزارش دهند.” کریس فارلو از دالاس یادداشت های صبح خبری. دیمز می گوید “آنها می خواهند از این اطلاعات برای جلب مالیاتگران فرار ثروتمند استفاده کنند” اما این “به IRS قدرت می دهد تا تقریباً از همه آمریکایی ها برای ایجاد درآمد مالیاتی بیشتر نظرسنجی کند.” با محدودیت 600 دلار ، “تعداد کمی از آمریکایی ها از Drugnet فرار می کنند. هر سال اطلاعات مربوط به افراد مانند پرداخت کارت اعتباری و معاملات شما با خانواده و دوستان را در اختیار شما قرار می دهد. در واقع ، “بدست آوردن چنین اطلاعات بزرگ IRS بدون دلیل” به این معنی است که IRS با همه ما به عنوان “فرار مالیاتی فرضی” رفتار می کند.

لیبرال ها: چگونه می توان دموکرات های چپ فرهنگی را تسخیر کرد؟

حزب دموکراتیک چپ فرهنگی توانست تا حدودی دورتر از رای دهندگان مرکزی در مورد جنایت ، مهاجرت ، پلیس ، آزادی بیان و در واقع نژاد و جنسیت ارتباط برقرار کند و “مسئولیت انتخاباتی” ایجاد کند. روی تکسیرا درباره میهن پرستی لیبرال هشدار می دهد. با وجود تلاش های رئیس جمهور بایدن و دیگران برای “کنار آمدن با برخی از افکار غیرقابل قبول ، مانند جلوگیری از پلیس” ، هنوز برای دیگر احزاب مخالف در حزب دیر است. این تبلیغات توسط رسانه های حامی دموکراسی و سازمان های غیر انتفاعی ترویج شد. “و” همه اینها کاملاً تحت سلطه چپ فرهنگی در خود زیرساختهای حزب است. بنابراین دم ها رای دهندگان خود را به دلیل امنیت مرزها ، “پلیس زبان” و “جامعه هژمونیک سفید” آمریکا از دست می دهند. در نتیجه رویکرد رای دهندگان به اقتصاد ، “سقف حمایت دموکراتیک” به دست می آید. دموکرات ها “نمی توانند چپ گرایی فرهنگی و سلطه سیاسی داشته باشند. سرانجام آنها باید انتخاب کنند. ”

محافظه کار: تعقیب نارگیل غیر معمول نیست

چارلز CW کوک از نشنال ریویو ناتوانی در محکومیت فعالان چپ را که روز یکشنبه در سینما سن کرستن دستشویی را تعقیب کردند و هنگام ورود به یکی از اتاقها از او فیلم گرفتند ، محکوم کرد. به به [and] در حالی که او با شوک حمام را ترک می کند. روزنامه نیوزویک ، واشنگتن پست و دیلی بیست همگی از خشم کمپین های دوربین و تلفن خشمگین بودند چرا که فردی را به دنبال دستشویی دنبال می کردند.

آزادی خواهان: شکست اعتبار مقامات بهداشتی

جدی تکیلا استدلال می کند که یکی از دلایل مقاومت گسترده در برابر موم ، “صدمه زدن به خود متخصصان بهداشت عمومی” است که از زمان شیوع “اعتبار خود را به طور موثری کنار گذاشته اند”. این فقط “اطلاعات کم” مشکوک نیست: یک نظرسنجی از 2000 پرستار در MedScape (سایت خدمات خواهر WebMD) نشان داد که 77٪ معتقدند اعتماد به CDC از زمان شیوع بیماری کاهش یافته است. و 51 درصد گفتند اعتماد آنها به FDA کاهش یافته است. این کاهش برای 450 پزشک در FDA 77 درصد و در CDC 48 درصد بود. او گفت: “در مورد نئو هیپی ها و گرمایش جهانی آنها به شما می گویم.” به طور خلاصه ، “ضد واکس ها انتخاب های بدی انجام می دهند اما توسط متخصصان خود ویرانگر به این سمت سوق داده می شوند.”

– گردآوری شده توسط هیئت تحریریه پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *