هریس هنگام ملاقات با مکزیک در مورد مهاجرت ، از نانوایی های تونی در نیوآرک دیدن می کند

هریس هنگام ملاقات با مکزیک در مورد مهاجرت ، از نانوایی های تونی در نیوآرک دیدن می کند


کامالا هریس ، نایب رئیس “تزار مرزی” دولت بایدن ، روز جمعه نمونه ای از اجناس را در نانوایی نیوجرسی گرفت ، در حالی که سایر مقامات کاخ سفید با همتایان مکزیکی برای حل دیگر بحران مهاجرت غیرقانونی دیدار کردند.

هریس گوردون در این ایالت بود تا بودجه 3.5 تریلیون دلاری رئیس جمهور بایدن را تبلیغ کند و از تنگنای نیوآرک برای اداره واکسن کووید -19 جلوگیری کند.

در 24 مارس ، رئیس جمهور هریس از هریس به عنوان شخصیت اصلی مذاکرات دولت با مکزیک و کشورهای آمریکای مرکزی در مورد کند کردن ورود مهاجران غیرقانونی که از مرز ایالات متحده عبور می کنند ، استفاده کرد.

بایدن در آن زمان گفت: “وقتی او صحبت می کند ، به جای من صحبت می کند.” “او نمی خواهد با من چک کند. او می داند که چه می کند و امیدوارم بتوانیم این کار را جلو ببریم.”

با این حال ، یک سفر سنگین در مکزیک و گواتمالا در اوایل ماه ژوئن و یک دیدار کوتاه از ال پاسو در همان ماه تا حد زیادی از این مشکل جلوگیری کرد – آلخاندرو مایورکاس ، وزیر دفاع ، با سیاست های مهاجرتی دولت روبرو شد.

سناتور کوری بوکر (سمت چپ) با نایب رئیس خود ، هریس ، وارد نانوایی می شود.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

مایورکاس و دادستان کل کشور مریک گارلند از جمله مقامات ارشد ایالات متحده به رهبری آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه بودند که روز جمعه با مقامات مکزیکی دیدار کرد.

قبل از رهبری هیئت ، به همراه دیگر مقامات مکزیکی به رهبری مارسلو ابراد ، وزیر امور خارجه ، بلینکن با آندر مانوئل لپز اوبرادور ، رئیس جمهور آن کشور دیدار کرد.

بلینکن در کنفرانسی خبری با ابرارد ، مذاکرات را “ثمربخش” توصیف کرد و توضیح داد که این گروه بر سه موضوع اصلی مربوط به ایالات متحده ، مکزیک و مرز مشترک آنها تمرکز کرده است. این مسائل عبارت بودند از: سلامت و ایمنی شهروندان هر کشور. مبارزه با مواد مخدر ، سلاح و قاچاق انسان ؛ و همکاری برای متوقف کردن پولشویی و همکاری برای تحقیق و تعقیب فعالیت های جنایی سازمان یافته.

وزیر امور خارجه گفت ایالات متحده و مکزیک می خواهند “نه تنها برای نوسازی اجرای قانون ، بلکه برای تقویت سلامت عمومی ، حاکمیت قانون و فرصت های اقتصادی گسترده تر” همکاری کنند.

این دیدار در حالی صورت گرفت که حدود 20000 مهاجر هاییتی وارد کلمبیا توسط مقامات آمریکایی تحت نظارت هستند و توسط بازرس واشنگتن که تصور می شود در حال آماده شدن برای عبور از مرز است در حال بررسی هستند.

حتی در نیوجرسی ، هریس نمی تواند به طور کامل از مشکل مهاجرت فرار کند.

در خارج از مرکز مراقبت از کودکان هریس ، نزدیک به 30 مهاجر و دانش آموز غیرقانونی از این آبشار کوچک دیدن کردند ، جایی که وی کاخ سفید و لایحه هزینه های اجتماعی بزرگ چپ دموکرات ها را معرفی کرد ، NGOM گزارش می دهد.

معترضان خواستار حمایت از راه شهروندی در قانون اساسی پیشنهادی شدند. تلاش دموکرات های سنا برای افزودن چنین زبانی توسط این دو رد شده است.

معاون رئیس جمهور هریس با دانش آموزی صحبت کرد که پس از بازدید از محل واکسیناسیون COVID-19 در نیوجرسی در گودال متوقف شد.
معاون رئیس جمهور هریس در توقفی در گودال خود با دانش آموزی که در حال بازدید از محل واکسیناسیون COVID-19 در نیوجرسی بود صحبت کرد.
EPA

ماریانا ولاسکز ، سازمان دهنده اعتراضات به فروشگاه گفت: “به عنوان یک کارمند بهداشتی ضروری در طول همه گیری ، من هر روز جان خود را به خطر می انداختم تا یک کلینیک بهداشتی باز بماند.” اما من از جدا شدن از فرزندانم می ترسم. نیوجرسی خانه من است. ”

پس از خروج از مرکز مراقبت از کودکان ، هریس قبل از توقف در نانوایی انسانی تونی به محل واکسیناسیون COVID-19 در کالج ایالتی اسکس رفت. کوری به توصیه بوکر (D-NJ) سفر کرد.

به گزارش NJ.com ، هریس کاپ کیک مخملی قرمز و برش های کیک هویج ، کیک نارگیلی آناناس و کیک اسفنجی با خامه شکلاتی خریداری کرد. فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی تصمیم گرفت با چهار کیک برود و بوکر مشهور وگان تصمیم گرفت از آن اجتناب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *