هشت نفر در مورد آنچه که عشق اولشان به آنها آموخته صحبت می کنند، کاش زودتر بدانند


آه، زیبایی و خطرات عشق جوان.

برای برخی، اولین رابطه آنها تنها رابطه آنهاست. با این حال، برای دیگران، این چیز خوبی است که اولین رابطه آنها یکسان نبود – این چیزی است که یک نظریه اخیر نشان می دهد.

همانطور که توسط ملیسا فراری، متخصص روابط و مشاور زوج ها توضیح داده شده است: امروزحداقل دو مورد قبل از The One وجود دارد، و هر رابطه به روش خاص خود از نظر آنچه که هر یک از طرفین در مورد خود و به طور کلی عشق می آموزد مهم است. بالا را تماشا کنید

بیشتر بخوانید: چگونه اولیویا نیوتن جان با عشق زندگی خود در سن ۵۹ سالگی آشنا شد

زوج در آغوش گرفتن
یک تئوری رابطه می گوید که قبل از ملاقات با The One عاشق دو نفر دیگر خواهید شد، اما هر رابطه ای به دلیل آنچه به شما می آموزد اهمیت دارد. (پیکسل)

بیشتر بخوانید: ادای احترام جان تراولتا به اولیویا

تجربه زندگی، امتحان کردن چیزها و خجالت نکشیدن از عاشق شدن احتمالاً شروع خوبی است، اما باعث می شود متوجه شویم که به عنوان انسان در ابتدا تمایل داریم شریک زندگی خود را ایده آل کنیم. فراری در مورد عشق اول صحبت می کند.

فراری می‌گوید هر رابطه‌ای یک تجربه یادگیری است، و بخشی از بزرگ شدن عاشقانه، فکر کردن است، مانند گفتن به خود، “اوه، عزیزم، من آن پرچم قرمز را از دست دادم، شاید دفعه بعد بیشتر مراقب باشم.”

ما با هشت نفر صحبت کردیم تا به ما بگویند از اولین روابط خود چه آموخته‌اند – و شاید یادگیری آن درس‌ها از نظر تئوری می‌تواند شما را از درد دلی که The One آزاردهنده است نجات دهد.

با برونته گاسلینگ تماس بگیرید [email protected].

“چگونه نسبت به نظرات دیگران در مورد مسائل حساس و دلسوز باشم و بفهمم که دیدگاه شما همیشه واضح ترین یا صحیح ترین دیدگاه نیست. همچنین مهمتر از همه، اولین دوستم به من یاد داد که چگونه سریع آرایش کنم و از آن نترسم. دعوا کنید، زیرا چه فایده ای دارد که شما آنها را دوست دارید و آنها نسبت به هر روشی بی ثبات هستند؟ – سوفیا، اکنون ۲۲ ساله، در اولین رابطه خود در ۱۷ سالگی.

“اگر با کسی مشاجره دارید یا با کسی جدا شدید، هرگز هر چیزی که می خواهید پیامک یا ننویسید، به جای آن با او تماس بگیرید. آنچه می گویید می تواند بعدا علیه شما استفاده شود، و اگر چیزی بنویسید، احتمالاً بعداً پشیمان خواهید شد. مثل یک روانی به نظر می رسد…” – نیکول، اکنون ۲۳ ساله، در اولین رابطه خود در ۱۵ سالگی

“تو به من یاد دادی که سن فقط یک عدد است، و وقتی به کسی زنگ می‌زنی همه چیز مهم است. او کمی بزرگ‌تر از من بود، شوهرم هم همینطور! فکر می‌کنم به گذشته نگاه می‌کنم، زیرا من خیلی به پدرم نزدیک بودم، اما ما خیلی به او نزدیک بودیم. در یک تکه سنگی، من با بچه های بزرگتر راحت تر بودم.” من اکنون با یک نفر کوچکتر هستم و دائماً به خودم یادآوری می کنم که سن فقط یک عدد است اما برعکس آن صادق است. من واقعاً به آن اعتقاد دارم. این مهم نیست. عشق و ارتباط واقعی بسیار خاص و نادر است.» جو که اکنون ۴۶ سال دارد، در ۱۹ سالگی اولین رابطه خود را داشت.

بیشتر بخوانید: ما می دانیم که Ick چیست، اما آیا باید از آن عبور کرد؟

نکات رابطه استن و جوآن

هشت سالمند بهترین توصیه های روابط خود را به اشتراک می گذارند

بیشتر بخوانید: کلویی لاتنزی، دختر اولیویا نیوتن جان، پس از مرگش به او ادای احترام کرد.

“یک چیزی که ای کاش قبل از اولین رابطه ام و مجموعه ای از قلب های شکسته (قلب من) بعد از آن می دانستم این بود که از تجزیه و تحلیل هر چیز کوچک دست بردارم! من به هر تبادل، هر تماس تلفنی، هر پیام یا ایمیل فکر می کردم هر مکالمه در رختخواب.” … و خودم را دیوانه کنم. من هرگز نمی توانم اجازه دهم همه چیز به این خوبی پیش برود و مجبور شدم همه جزئیات را با دوستانم به اشتراک بگذارم.

“در نهایت، این افکار مخرب و خود ویرانگر می شوند. اگر می دانستم چگونه عمیق نفس بکشم، ترس هایم را رها کرده و با جریان حرکت کن.” – هایدی، اکنون ۴۵ ساله، در اولین رابطه خود در ۱۷ سالگی.

اولین رابطه من در ۱۷ سالگی با دختری بود که با او به دبیرستان رفتم و او به من آموخت که من عاشق مردان هستم. رابطه دوم من در سن ۲۱ سالگی با مردی بود که با او به دانشگاه رفتم و همه مردان این را به من یاد ندادند. اریک، اکنون ۲۵ ساله است.

بیشتر بخوانید: اولیویا نیوتن جان به دلیل از دست دادن مبارزه خود با سرطان سینه مفتخر شد

زوج در رختخواب
رابطه دوم من در سن ۲۱ سالگی با مردی بود که با او به دانشگاه رفتم و همه مردان این را به من یاد ندادند. (پیکسل)

تصاویر: به یاد زندگی خارق العاده اولیویا نیوتن

من آموخته ام که سبک ارتباطی که با آن بزرگ شدم (مستقیم) و مدیریت تعارض (بسیار مستقیم) لزوماً بهترین رویکرد برای همه نیست و اگر تعارضی وجود دارد، معمولاً بهتر است از دیدگاه ما با آن برخورد کنیم. در مقابل مشکل نه بین ما مقابل هم.» – شارلوت، اکنون ۲۴ ساله، در اولین رابطه خود در ۱۷ سالگی.

“با هم بودن ۲۴ ساعته به معنای گذراندن “زمان خوب” با یکدیگر نیست و چیزهای کوچک مهمتر از آن چیزی هستند که فکر می کنید.” رومئو که اکنون ۲۸ ساله است، اولین رابطه خود را در ۲۱ سالگی به سر می برد.

“آنچه در ۱۶ سالگی از آشنایی با یک پسر همجنس گرا در دبیرستان آموختم: ما همجنس گرا بودیم. رابطه دوم من با دختری بود که در دهه بیستم در Tinder ملاقات کردم و به من یاد داد که چگونه در موقعیت قرار ملاقاتی که یک یا هر دو طرف با هم قرار می گذارند، رفتار کنم. کمی نامرتب بود و به افراد مختلف گفتیم که ما دوست پسر/دوست دختر هستیم و بدیهی است که پویایی جنسیتی و نقش‌ها با آن مرد متفاوت است، بنابراین سخت است که بدانیم چه کسی در موقعیت‌های خاص رهبری را بر عهده می‌گیرد. ما مشغول رفتن به سراغ عزیزانمان بودیم. ، با هم به اولین ماردی گراس رفتیم، و این فقط چند ماه بعد از قانونی کردن ازدواج همجنس گرایان در استرالیا بود. “این یک زخم بود، به علاوه پسرها دوست دارند خزنده و شبیه ما باشند، بنابراین بسیار سرگرم کننده بود.” – سوفی. ، اکنون ۲۵.

برای دوز روزانه ۹ عسل، مشترک شدن در خبرنامه ما در اینجا.

7. جک راسل

۱۰ نژاد برتر سگ در جهان