هفتاد و پنجمین زادروز دیوید بووی مصادف با ابتدای این ماه است

هفتاد و پنجمین زادروز دیوید بووی مصادف با ابتدای این ماه است


دیوید بووی ، چه مترو کارت محدود ، چه ادای احترام و چه علامت مترو ، از زمان مرگش در شهر نیویورک در سال 2016 ، یک بنای یادبود دیوید بووی را حفظ کرده است. 2022 ، و املاک او جشن سالانه راه اندازی Bowie 75 است ، که شامل افتتاح دو فروشگاه پاپ آپ ذخیره شده ، از جمله یکی در خود شهر است.

این پاپ آپ در خیابان 150 ورستر واقع شده است ، بسیار نزدیک به خانه سابق وی در خیابان لافایت. 75 روز قبل از تولد او از 29 اکتبر در روزهای هفته. از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر باز است و تا پایان ژانویه ادامه دارد. (بمب گذار دیگر در ظهر روز جمعه در محل تجمع منفجر شد و صدها نفر از معترضان را با کامیون از بین برد. ظهور و سقوط Sigi Stardust و عنکبوت ها از مریخ.)

این املاک می گوید “غواصی عمیق در فهرست و تاریخچه بووی است که به یک حرفه منحصر به فرد و برجسته می انجامد.” صفحه نمایش شامل ساعتها محتوای ویدئویی ، از جمله مطالب دیده نشده و نماهای کمیاب است در رویا و واقعیت یوگا (دو بار اخیر که وی بازدید کرد) ؛ فرصت خرید Bowie LP ، پوشاک و موارد دیگر با نسخه محدود ؛ عکسهای مختلف از بووی ؛ و قدری. همچنین انتظار می رود در هفته های آینده مهمانان ویژه اعلام شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پنجره های بازشو و سایر رویدادهای بووی برنامه ریزی شده برای سال آینده ، می توانید وب سایت Bowie 75 را بررسی کنید.

ارائه پاپ آپ Bowie 75 در سوهو

فلش

ارائه پاپ آپ Bowie 75 در سوهو

املاک دیوید بووی

بووی حدود پنج سال پیش ، در 10 ژانویه 2016 ، 69 سالگی و دو روز پس از انتشار آخرین اثر هنری خود ، در خانه خود در خیابان 285 لافایت درگذشت. ستاره ی سیاهبه ظاهراً آپارتمان سابق او در اوایل سال جاری بیش از 16 میلیون دلار فروخته است.

شما می توانید لیست همه رتبه بندی آلبوم های بووی را در اینجا مشاهده کنید. نکته مهم: چندین سال است که گرد و غبار فروکش کرده است ، ستاره ی سیاه اکنون بهترین آلبوم های او باید بین شش یا هفت در نظر گرفته شود.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *